Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onemsiz1i

Arkadaşlar merhaba, ilginç bir problemle karşı karşıyayım... Şöyle ki;

kulaklığı taktığım zaman sorunsuz çalışıyor, mikrofon olarak da görüyor (sadece kulaklık değil, mikrofonlu kulaklık olarak gösteriyor yukarıda) fakat hiçbir şekilde telefon görüşmelerimde kullanamıyorum. Sesim bir türlü karşı tarafa gitmiyor. Acaba belli bir ayarı mı var ki benim yapamadığım. Mikrofon hiç çalışmıyor olsa sadece kulaklık olarak görür diye düşünüyorum...? Bir fikriniz var mı acaba?

Anlaşılan bu başlıkta belli başlı konular dışında fikir alış-verişinde bulunmak ve yardım istemek imkansız... Herkesin ilgilendiği bi' kaç konu var ve başlık o konuların çevresinde dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

Videoları sorunsuz açacak bir video player var mı? (Android Market'te)

rock player
    advanced vplayer var
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, ilginç bir problemle karşı karşıyayım... Şöyle ki;

kulaklığı taktığım zaman sorunsuz çalışıyor, mikrofon olarak da görüyor (sadece kulaklık değil, mikrofonlu kulaklık olarak gösteriyor yukarıda) fakat hiçbir şekilde telefon görüşmelerimde kullanamıyorum. Sesim bir türlü karşı tarafa gitmiyor. Acaba belli bir ayarı mı var ki benim yapamadığım. Mikrofon hiç çalışmıyor olsa sadece kulaklık olarak görür diye düşünüyorum...? Bir fikriniz var mı acaba?

Anlaşılan bu başlıkta belli başlı konular dışında fikir alış-verişinde bulunmak ve yardım istemek imkansız... Herkesin ilgilendiği bi' kaç konu var ve başlık o konuların çevresinde dönüyor.

arkadaşım selam. kulaklığın mikrofon yerinde arıza olabilir. başka bir kulaklık ile dene önce derim. bu şekilde problemin donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğunu anlayarak daha iyi çözüm aranabilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

ekranın üstündeki köşedeki saati kaldıra biliyormuyuz?

xda a bu tür sorulara cevaben bir sürü kod yazmışlar (ben de saatin olduğu satırı komple kaldırmak istiyorum)
    fakat bu kodları nasıl kullacağımızı bilmiyorum.
    zannedersem terminal emülatorde ama tam emin değilim
    kodları nerde kullacağımızı bir arkadaş söylerse sen de ben de rahat ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

İyi forumlar param olmamakla birlikte almayı planladığım telefonlardan biri dhd ondan dolayıda birkaç sorum olacak
    1. Telefonun flash performansı nasıl dh deki çift çekirdekli tel karşılaştırmalarında bile video incelemelerde falan takılmalar olduğu söyleniyodu bu durum dhd de ne durumda.
    2. Ekranı nasıl wvga ama 4.3" olması durumu nasıl değiştiriyor, gorilla glass varmı.
    3. Resmi 2.3.3 geldimi ve sensation daki sens arayüzü dhd ye port edildimi.
    4. Nvidia tegra zone daki oyunlar oynana biliyormu.
    Şimdilik bukadar yardım etmeden yardımlarınız cevaplarınız için tesekkür ederim(yağcılarda inecek var)

1-süper, takılma yok.
    2-ekran çok canlı ve güzel, gorilla glass var.
    3-evet, evet
    4-evet (root ederseniz)

Marketten NVIDIA Tegra Zone indirdim.
    Non-Tegra Device Detected diyor.
    Cihazım Root lu S-OFF vs. herşeyi yapılmış şekilde.
    Desire HD de bu oyunları nasıl açabilirim?

• sd kartta lazylist adlı bir directory var içindede nerdeyse bin tane ufak ufak dosyalar var.
    ne işe yarar bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcngl

quote:

quote:

quote:

quote:

Anroid marketimimde paralı uygulamalar neden çıkmıyor bilgisi olan varmı ? htc desire hd kullanıcısıyım.

Türkiyede su anda android market de sadece ücretsiz uygulamalar görünmez trdeki vergilerden dolayı market tam olarak açılmadı

bende ücretsizler mevcut fakat ücretli hiçbir uygulama gözükmüyor.

kusura bakma ya üncertsizler görünür yazacağım yerde görünmez yazmışım

heh oldu şimdi teşekkürler

Ücretlileri görmek için root yetkisi olan cihazlarda market enabler veya market access programlarından biri ile sim kart üzerindeki ülke & operatör kodunu amerika orjinli bir kod ile değiştirmelisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan681

quote:

quote:

İyi forumlar param olmamakla birlikte almayı planladığım telefonlardan biri dhd ondan dolayıda birkaç sorum olacak
    1. Telefonun flash performansı nasıl dh deki çift çekirdekli tel karşılaştırmalarında bile video incelemelerde falan takılmalar olduğu söyleniyodu bu durum dhd de ne durumda.
    2. Ekranı nasıl wvga ama 4.3" olması durumu nasıl değiştiriyor, gorilla glass varmı.
    3. Resmi 2.3.3 geldimi ve sensation daki sens arayüzü dhd ye port edildimi.
    4. Nvidia tegra zone daki oyunlar oynana biliyormu.
    Şimdilik bukadar yardım etmeden yardımlarınız cevaplarınız için tesekkür ederim(yağcılarda inecek var)

1-süper, takılma yok.
    2-ekran çok canlı ve güzel, gorilla glass var.
    3-evet, evet
    4-evet (root ederseniz)

Marketten NVIDIA Tegra Zone indirdim.
    Non-Tegra Device Detected diyor.
    Cihazım Root lu S-OFF vs. herşeyi yapılmış şekilde.
    Desire HD de bu oyunları nasıl açabilirim?

chainfire3d ile işi çözebilirsin.

• 1mobile market ve snappzmarket var arkadaşlar. Applanet kadar olmasa ama.
  • @sinan681 aşağıdaki linkte tegra oyunlarının kurulumu için anlatımım mevcut. tegra zone dan oyun indiremezsin, hata verir. merkamarkette mesela birçok tegra oyun var veya hariçten indirirp kurarsın.

http://forum.donanimhaber.com/m_47023005/mpage_7/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smtknc

quote:

Otomatik update bulmayan cihazları manuel olarak 2.3 e geçirmek için bir anlatım mevcutmudur acaba?
    Nasil yapabilirim bu update olayını. Telefonum 2.2.1 de ve yazılım güncel diyor

Yokmu yardimci olabilecek biri

rootlumu cihaz?

Aynı durum bende de var ve rootlu. Piyasaya ilk çıkan ve ele geçmesi sıkıntılara yol açan cihazlardan.

cihaz rootluysa custom rom kurun gitsin be abicim ne uğraşıyonuz ota güncellemesi ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

xda a bu tür sorulara cevaben bir sürü kod yazmışlar (ben de saatin olduğu satırı komple kaldırmak istiyorum)

sende kafaya taktıysan cözüm yakında yani takipdeyim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

sende kafaya taktıysan cözüm yakında yani takipdeyim.

gaza bak

• ahaa uyanmış haydi iş başına calış calış kurtulalım saatten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cesi

quote:

quote:

quote:

Otomatik update bulmayan cihazları manuel olarak 2.3 e geçirmek için bir anlatım mevcutmudur acaba?
    Nasil yapabilirim bu update olayını. Telefonum 2.2.1 de ve yazılım güncel diyor

Yokmu yardimci olabilecek biri

rootlumu cihaz?

Aynı durum bende de var ve rootlu. Piyasaya ilk çıkan ve ele geçmesi sıkıntılara yol açan cihazlardan.

cihaz rootluysa custom rom kurun gitsin be abicim ne uğraşıyonuz ota güncellemesi ile.

custom rom da market sıkıntısı var mı? kusura bakmayın ben epeydir uzak kaldım konudan, tekrar sorular soruyor olabilirim.

• yoktur.
  • Bu telefonda open vpn kurabilen yada ayarlarını yapabilen var mı?
  • quote:

ahaa uyanmış haydi iş başına calış calış kurtulalım saatten

biz her sabah 6 da ayaktayız bea.
    çalışıyoruz çalışmasına da bir kaç launcher dışında zor görünüyor.
    belki beşyüz kişi kod yazmış ama kodu şuraya yazın diyen yok. ya biz çok ameleyiz ya millet
    doğuştan einstein
  • al işte adam kaldırmış saati

• desire hd cihazımla artık htc sense den yerbulucu yada teli caldırmayı kullanamıyorum enson android güncellemesi yaptıgımdan beri baya uzun oldu ama neden oldugunu anlamadım ve çözemedim sizinde oldumu arkadaşlar htc sense yer bulucuyu kullanıyormusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.