Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bluetooth bilmiyorum ama wireless veya 3g üzerinden teamviewer, sadece wi-fi üzerinden G-remote tavsiye edebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

@Yazılımcı Online

Hocam cihazı verdim ama boş boş bekleyecek orada sonuçta. Onun yerine cihazı alsam ve parça geldiğinde göndersem olmaz mı? Kullanılabilir durumda zaten cihaz. Bende en azından telefonsuz kalmamış olurum.(Diğerlerini telefon saymıyorum. ) Ne derler bu duruma sence?

Vallaha sor hocma o konuda bişey diyemicem bilmiyorum

Bu arada rehberim iyi oldu be yedekleme ile uğraşmayacağım artık oh

not tutma programı arayanlara
    mobisle notes progrmaını öneririm çok güzel bir not defteri. Çok az sistem kullanıyor ayrıca yormuyor aleti :)

• evet güne miui nin 1.7.1 versiyonunu haberiyle başlıyorum. radyo eklendi diye bir haber var lakin ben bulamadım belkide kulaklığı takmak lazım.

ve yanında bonus olarak mis gibi bir lock screen teması linki veriyorum.

http://htcfanboys.com/index.php?app=downloads&showfile=146

ÖHÖ ÖHÖ efendim radyo önümüzdeki haftaya ekleniyormuş düzeltiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 3 Temmuz 2011; 8:43:28 >

• dayanamadım bea en iyisi ben size madenin adresini vereyim bari
    miui severler sömürüüün

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1134657
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

dayanamadım bea en iyisi ben size madenin adresini vereyim bari
    miui severler sömürüüün

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1134657

miui bu aralar uçusta resmen

radio içinse: MIUI Rom 1.7.1 only supports radio for Defy, FM for Desire will be released soon:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 2 Temmuz 2011; 12:26:24 >
  • root yapsam garanti dışı kalırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivarge

HTC Desire HD de USB OTG(tel'e flash disk bağlama) özelliği varmıdır?

XDA forumlarında biraz araştırdım.Anladığım kadarıyla kernel değişimi ile olabiliyormuş.İngilizcesi iyi olan biri yardım edebilir mi?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=937939

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=702742

Süper olur olursa. Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: dRake^
    root yapsam garanti dışı kalırmı?

Kalır. Bizzat htc destekten cevap istemiştim bu konuda.
  • arkadaşlar elimde htc desire us celluar var ancak cihazda sim kart slotu yok sadece sd slotu var buna sim kart slotu takabilirmiyim yada bu cihazı kullanabilmem için bir yol varmı
  • arkadaşlar sgs2 nin rakibi bir htc gelecek mi yakında? bilgisi olan var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerginnn

arkadaşlar elimde htc desire us celluar var ancak cihazda sim kart slotu yok sadece sd slotu var buna sim kart slotu takabilirmiyim yada bu cihazı kullanabilmem için bir yol varmı

yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shifter06

şimdi masaüstü pcm kablolu modem var usb kabloyu taktım pc ye ne yapmam gerek acaba ?

güncel!!!!!!!!
  • Arkadaslar bana guzel bi tane muzik dinleme programi soylesenize..poweramp yi kullaniyodum ama oda parali.. ucretsiz bitane soylermisiniz...
  • dı radio kesinliklikle indirin cok başarılı
  • gmail hesabımı unuttum iyi mi?
    yaşlılık işte:)
  • miui 1.7.1 kuran arkadaşlar 720 p video kaydını deneyebilir mi? ben de ekran sapıtıyor.
    bu arada üstteki sorunu hallettim
    *eskilerden bir rom restore edilir.
    *gmail hesabına bakılır
    *tüh Allah beni ne yapsın denir
    *yeni rom tekrardan kurulur.
  • Arkadaşlar abim Ingiltere'den Desire HD almış ama cihaz simlocklu çıktı.Bu simlocku nasıl kaldırabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdém
    Arkadaşlar abim Ingiltere'den Desire HD almış ama cihaz simlocklu çıktı.Bu simlocku nasıl kaldırabiliriz?

Google da cevabi vardir mutlaka...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

arkadaşlar sgs2 nin rakibi bir htc gelecek mi yakında? bilgisi olan var mıdır acaba?

Sensation değil mi rakip olarak? Onuda yenmiş gibi görünüyor. SGS2 çok iyi geldi bana.
  • Arkadaşlar merhaba, ilginç bir problemle karşı karşıyayım... Şöyle ki;

kulaklığı taktığım zaman sorunsuz çalışıyor, mikrofon olarak da görüyor (sadece kulaklık değil, mikrofonlu kulaklık olarak gösteriyor yukarıda) fakat hiçbir şekilde telefon görüşmelerimde kullanamıyorum. Sesim bir türlü karşı tarafa gitmiyor. Acaba belli bir ayarı mı var ki benim yapamadığım. Mikrofon hiç çalışmıyor olsa sadece kulaklık olarak görür diye düşünüyorum...? Bir fikriniz var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.