Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dazal

arkadaşlar s5603 telefonum var. şarj aletini tatile gidince evde unuttum tam 10 gün şarj etmedim. eve gelip şarja taktım 1 gün bekledim ama tık yok. açmaya çalışıyorum açılmıyor? yardım edebilecek varmı?

ciddi olarak söylüyorum bataryayı çıkarıp tekrar tak
  • bu akşam bi arkadaşım hattını benim telime taktım arkadaşını araması için nosunu söledim diğer bi arkadaşın telden aradılar konuştular ben kendi hattımı kendi telefonuma geri taktım mesajlara girmek istedim giremedim ''LİSTE BAŞLATILIYOR'' diye bi yazı çıkıyo ama mesajlara girmiyo çağrı alabiliyorum çağrı atabiliyorum ama mesajlara giremiyorum diğer operatörlerdende hat taktım aynısını diyo benim hattı arkadaşımın teline taktım onda mesajlara giriyo ama benim telde mesajlara girmiyo sorunu nasıl halledebilirim?
    yardım edebilir misiniz
    teşekkür ederim..
  • video izlemek istiyorum mp4 yükledim olmadı avi olarak değiştirdim iki farklı proğramla destenlenmeyen dosya diyor çözüm ne olabilir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: baki69

video izlemek istiyorum mp4 yükledim olmadı avi olarak değiştirdim iki farklı proğramla destenlenmeyen dosya diyor çözüm ne olabilir arkadaşlar

MP4 videoların çözünürlüğünü 320x240, FPS değerini de 15 yapıp tekrar deneyin, Samsung'un New PC Studio yazılımı da bu işi yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 2 Eylül 2010; 10:08:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emfayufatih

bu akşam bi arkadaşım hattını benim telime taktım arkadaşını araması için nosunu söledim diğer bi arkadaşın telden aradılar konuştular ben kendi hattımı kendi telefonuma geri taktım mesajlara girmek istedim giremedim ''LİSTE BAŞLATILIYOR'' diye bi yazı çıkıyo ama mesajlara girmiyo çağrı alabiliyorum çağrı atabiliyorum ama mesajlara giremiyorum diğer operatörlerdende hat taktım aynısını diyo benim hattı arkadaşımın teline taktım onda mesajlara giriyo ama benim telde mesajlara girmiyo sorunu nasıl halledebilirim?
    yardım edebilir misiniz
    teşekkür ederim..

Ne kadar bekliyorsunuz açılması için? Ben 1 dakika kadar bile beklediğimi biliyorum çünkü.
  • konuyu hotlattım ama bir sorum var

arkadaşlar telefonum şarj olmuyor kulaklık takılmıyor hiç bir şekilde şarj oluyor ne yapmalıyım telpaya göndermiş aynı sorunu olan bir kişi ve telpa kullanıcı hatası diyip geri yollamış ve 240 tl tamir bedeli istemiş..

ayrıca telefon kendi kendine açılıp kapanıyor .. şarj aletini takdığımda telefon kitleniyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksilicon -- 20 Eylül 2010; 14:12:56 >
  • wifi de varsa guzel telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedavamısandın

wifi de varsa guzel telefon

wifi yok telefonun tek artısı 3g
  • beyler bir türlü kilit koyamıyorum telefona ya bi şifre istiyor ben daha önce hiçbir şey girmemiştim ama ne yazcam ona? mesajları kilitlemek istiyorum.
  • Mrb.Turkcell hatta hücre bilgi mesajı açık ve kanallar 0, 50, 55 kayıtlı olduğu halde futbol mesajları gelmemeye başladı.Ayrıca ekranda bölge bilgiside yazmıyor.Sorun ne olabilir?
  • Şebeke modundan otomatik değilde 900/1800 seçildiğinde futbol mesajı geldi.Bilginize...
  • arkadaşlar elimde bir tane bu telefondan var görüntülü görüşme yapmak istediğimde bağlanır gibi yapıp kesildi diyor ve ana wigdet ekranına otomatik dönüyor nedendir..
  • Arkadaşlar Rf Test Menüsünden birşeyleri karıştırdım.Telefon iptal :/ sinya yok hiç.Herşey çalışıyor bluetooth dahil.AMa gsm sinyali nanay.ANteni kapattım anladığım kadarı ile.Ama nasıl geri düzelticem bilmiyorum.Master reset bir işe yaramadı 50 kere attım ne yapayım sizce.Servis yolu görün dü mü dersiniz
  • Merhabalar bu model sadece leylak,beyaz,siyah renklere mi sahip acaba ?

Birinde arka kapağı mor olanı gördüm ama ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: morcincik

Merhabalar bu model sadece leylak,beyaz,siyah renklere mi sahip acaba ?

Birinde arka kapağı mor olanı gördüm ama ??

gri rengide bulunmakta benim bildiğim kadarıyla
  • arkadaşlar slm artık canıma tak etti bi araştırma yaptım sizle paylaşıp fikrinizi almak istedim...bende 2 tane var 5603 bunları verip 2 tane monte alıcam 350tl fark istediler monte hakkında çok bilgim yok wifi. var onu biliyorum bide flaşh yok kamerada sonra bunun gibi birşey cıkmasın fikriniz nedir...
  • satıyorum arkadaşlar 2 tane var dediğim gibi gayet temiz daha 1 yıl olmadı yere bile düşmedi tanesi 200tl ilgilenen pm atabilir
  • yalnız formun bu bölüm bitmiş..arkadaşlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç
    yalnız formun bu bölüm bitmiş..arkadaşlar ...

dostum bende zamanin preston kullanicisiyim zamaninda bi arkadasla msn groupu bile kurduk bu cihaza ama forum demeyelimde samsung satis politikasiyla bitirdi bu cihazi yazilim kisirligida cabasi ben 2 ay kadar kullanip e63 e gectim
  • arkadaşlar 200tl ye satıyorum samsung s5603 ü mü..ilgilenen arkadaşlar iletişime geçsinler tüm aksesuarları mevcut sapasağlam alet ..
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.