Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.623
Cevap
5
Favori
739.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel telefona benziyor :) almalıı bncee :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: hndeqrbz

güzel telefona benziyor :) almalıı bncee :)))

paran bol değilse ciddi şekilde alma derim. ;) telefonun donanım yönünden tek problemi yok sağlam tel allah için. lakin o kadar sıkıyor ki... son yorumları okursan kaç kişinin sıkılıp pişman olduğunu göreceksin zaten, biraz daha para ekle git nokia'dan bir telefon al. samsung uygulama olarak çok ama çok zayıfmış. hayatımda ilk kez samsung kullandım ve pişmanım. keşke sony ericsson ucuz ama kaliteli (k serisi gibi) telleriyle tekrar geri dönse, şimdiki fiyatları çok uçuk, direkt sony alırdım, k serisinin üstüne yoktu ya, özledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezik Man -- 11 Mart 2010; 15:04:06 >
  • arkadaşlar telefonu satmayı düşünen arkadaş varsa bana pm den ulaşabilirsiniz
  • arkadaşlar ben anlamıyorum sizi ya 4-5 aydır kullanıyorum hiçde sıkılmadım yani sonucta bu bir telefon ya ne bekliyorsunuzki msg atarsın konusursun resim video cekersin filim atarsın izlersin mp3 dinlersin oldu bitti....ha daha öncede dile getirdiğim gibi temalar çok olsa süperolurdu o ayrı mevzu...daha çok sey bekleyen kişi hp nin cep bilgisayarını alsın win6(cep için) vardı 2 yıl kullandım.ama adı ustunde o cep BİLGİSAYARI bu ise telefon..unutmayalım..saygılar.
  • 3 4 gün giden şarj ortalama 1.5 günde bitmeye başladı ya bu nasıl iş bide pillemi uğraşıcam şimdi bu pilin uzun gitmesi için hangi ayarları kısmamız lazımdı ? 3g falan devamlı açık bende sizde ayarlar nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

3 4 gün giden şarj ortalama 1.5 günde bitmeye başladı ya bu nasıl iş bide pillemi uğraşıcam şimdi bu pilin uzun gitmesi için hangi ayarları kısmamız lazımdı ? 3g falan devamlı açık bende sizde ayarlar nasıl ?

aynen ya avea kullanırken 3g aktif değildi şarj 3-4 gün arası gidiyordu turkcele geçtim 3g de aktif oldu haliyle şarj 1 günden fazla dayanamaz oldu düzenli şarj etmeyide bıraktım artık çünkü her zaman yüzüstü bıraktı bu telefon beni bataryasında herhangi bi problem olmasından şüpheleniyorum??
  • valla bende artık yatmadan önce takıyorum şarja pil dolu olsun olmasın vazgeçtim düzenli şarjdan :) da 3g yi devamlı açıp kapatıcakmıyım ahhh ah blackberry alcaktım samsung dedim iyidir dedim eskiden beri samsung kullanıyorum dedim öff b.k vardı 3g de sanki normalden zaten bir farkı yok veri indirmede vodafone 1 numara olmuşmuş sanki indiricek bişey varda 1 numara olduk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

quote:

3 4 gün giden şarj ortalama 1.5 günde bitmeye başladı ya bu nasıl iş bide pillemi uğraşıcam şimdi bu pilin uzun gitmesi için hangi ayarları kısmamız lazımdı ? 3g falan devamlı açık bende sizde ayarlar nasıl ?

aynen ya avea kullanırken 3g aktif değildi şarj 3-4 gün arası gidiyordu turkcele geçtim 3g de aktif oldu haliyle şarj 1 günden fazla dayanamaz oldu düzenli şarj etmeyide bıraktım artık çünkü her zaman yüzüstü bıraktı bu telefon beni bataryasında herhangi bi problem olmasından şüpheleniyorum??

3g yi kapatmak bekleme süresini ciddi şekilde arttırıyor.ihtiyacınız olmadığı zamanlarda 3g'yi kapatmanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

Evet arkadaslar telefonu eylulden beri kullaniyorum. Gecen ay samsung servisine gidip yaziliminin en son sürümle güncellenmesini istedim. 2 saat icinde telefonumu aldim. Fakat dün basima gelen olaydan sonra kafamda soru isaretleri olustu sizlerle paylasmak istedim.. Mesela; birisini aradim görüstüm kapadim . Daha sonra yes tusuna basiyorum ( arama kaydi ) aradigim kisiyi seciyorum hani kac dk falan görüstüm die bakmak icin üstüne bi kere dokundum alttaki seceneklerde "kisi ayrintilari" "sil" "diger" secenekleri var gördügünüz gibi. Evet sorun burdan sonra basliyor.. Kisi ayrintilarina dokundummu telefonda biseyler yesil bi ekran doluyor yaziyi okuyamiyorum o ekrani gecip son olarak "DEMSBL BOOT LOADER FOR MSM6280 UPLOADER VER. 5.43 . burda sonra telefon kitleniyor batarya cikarip aciyorum.. Aynisini yapip deneyen arkadaslar bakabilirmi ayni sorunu veriyormu diye.. olmazsa artik servise goterecegim.. tesekkurler..

denedim telefonumda, böyle bir sorun yok.
    telefonumun versiyonu JTIG2.
    yüklenen yazılımda problem var sanırım

Kardesim hangi sürümünü yüklediler bilmiyorum ama . Telefonu aldigimda böyle bir sorun yoktu yani kisi ayrintilarina dokundugumda bakabiliyordum. Trabzon Samsung Servis Merkezinde güncel yazilimin yüklenmesini istedim. Aldim böyle bir problemle karsilastim. Isin daha kotusu 2 gün önce sormak icin samsung servisine gittim. En güncel yaziliminin yüklenmesini istedim hatadan dolayi. Teknik servis müdürüde evet yazilimdam diyip yazilimini güncelledi. 15 dakika sürdü. Telefonu getirdi tekrar ayni islemi yaptik ve ayni hatayi aldik . iceri girdi bi 15 dakika sonra cikti bunun bordu degisecek dedi.. Nasil ilk aldigimda böyle bir problem yoktu yazilim güncellenmesinden sonra oldu böyle dedim. Olabiliyor bilmem ne parcalarini destekleyemeyebiliyor en güncel yazilimlar falan biseyler dedi. Telefonu kisacasi teknik servise biraktim bir güncelleme böyle patladi bana . 15-20 gün icinde alirsiniz dediler . Aldiktan sonra ayni hatayi verirse ne yapmami önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

Kardesim hangi sürümünü yüklediler bilmiyorum ama . Telefonu aldigimda böyle bir sorun yoktu yani kisi ayrintilarina dokundugumda bakabiliyordum. Trabzon Samsung Servis Merkezinde güncel yazilimin yüklenmesini istedim. Aldim böyle bir problemle karsilastim. Isin daha kotusu 2 gün önce sormak icin samsung servisine gittim. En güncel yaziliminin yüklenmesini istedim hatadan dolayi. Teknik servis müdürüde evet yazilimdam diyip yazilimini güncelledi. 15 dakika sürdü. Telefonu getirdi tekrar ayni islemi yaptik ve ayni hatayi aldik . iceri girdi bi 15 dakika sonra cikti bunun bordu degisecek dedi.. Nasil ilk aldigimda böyle bir problem yoktu yazilim güncellenmesinden sonra oldu böyle dedim. Olabiliyor bilmem ne parcalarini destekleyemeyebiliyor en güncel yazilimlar falan biseyler dedi. Telefonu kisacasi teknik servise biraktim bir güncelleme böyle patladi bana . 15-20 gün icinde alirsiniz dediler . Aldiktan sonra ayni hatayi verirse ne yapmami önerirsiniz?

aynı hatayı verirse tekrardan servise vereceksiniz mecburen.eğer 3 kere aynı hatadan dolayı tamir görürse cihazınız, o zaman değişim ya da para iadesi için hakkınızı arayabilirsiniz.

• bencede elinde böyle bir fırsat varken para iadesi için uğraş 2 3 kere tamir görmüş telefon pertten çıkıp tamir görmüş araba gibi olur heralde ilerde mutlaka başka bir yerden patlak verir telefon
  • bu arada arkadaşlar 3g yi kapamak için şebeke ayarlarından UMTS yi kapatık otomatik yapıcaz dimi ? E harfi çıkıcak yani ekranda ?
  • quote:

bu arada arkadaşlar 3g yi kapamak için şebeke ayarlarından UMTS yi kapatık otomatik yapıcaz dimi ? E harfi çıkıcak yani ekranda ?

GSM 900/1800'ü seçin, otomatikte iken bazı yerlerde 3G'ye geçebiliyor.
  • bu 2 etti o zaman. simdi de ayni hatayi verirse dediginiz gibi yaparim.. Tesekkurler..
  • s5603te hala q klavyeli yazılım çıkarmadılar mı? Ayıp ediyorlar.
  • bencede ayıp ediyorlar ekran küçük falan ama isteriz yinede samsung a topluca mail çeksek belki bir gelişme olur...
  • bence beklemeyi bırakın artık samsung omniaya kadar olan modelleri artık gözden çıkardı gibi bişey nasıl olsa satıcağını sattı rekora koştu adamlar şimdide samsung store çıktı ordada sadece omnia ve üst modellerine yönelik widgetler programlar var yani neden bu telefonlarla uğraşsınlarki bu arada qwerty olması bence kötü olur operadaki qwerty den farklı olmaz oda çok kullanışsız zaten
  • Pazarlama taktiği bunlar. Kapitalizmin doymaz aç gözlülüğü:))
  • usr robtics de aynı yapıyor. iki adet kablosuz alıcısı var bende xp de bile çalışmıyor. mail attım adamların dedine bak o modele desteğimiz yok aldığınız yere başvurun. sanki kullanma tarihi geçti bozuldu aletler. surecomun dandik alıcısı windows 7 de bile çalışıyor.
  • arkadaşlar yotuba giriyorum opera mini beta 5 ile sayfa açılıyor video yüklerken tekrar dene diyor bu olay nasıl düzelir yada forumda çözüm kaçıncı sayfada olabilir ???
    bu arada 3g yi daha aktif etmedim bağlantı hızından olabilirmi...
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.