Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 1 hafta önce hem eşime hemde kendime birer Samsung S5603 aldım. 1 haftadır ikimizde cihazdan gayet memnunuz fakat cevabını internette bulamadığım birşey var...

Telefonu kullanmazken dahi her ikimizin ekranında da "E" işareti var. Kullanma kılavuzunda E işaretinin "EDGE" olduğu yazıyor. Şimdi telefonu kullanmazken dahi internete bağlımyız? Para yazıyormu? Ayrıca benim değil ama eşimin telefonunda Mavi E işaretinin biraz yanında kırmızı bir "R" harfi var ve bu harfin ne anlama geldiği kılavuzda da yazmıyor???

Bu mavi E ve kırmızı R harfleri ne anlama geliyor yardım edermisiniz lütfen????

Saygılar...
  • telefonu alalı 1 hafta oldu, genel olarak telefondan memnunum diyebilirim. sadece tek sıkıntım fotoğraf çekerken flaşın çekilen fotoğrafa etki etmesi, neredeyse çekilen resmin sağında beyaz bir hare oluşturuyor. haliyle belli bir müddet sonra fotoğraf çekmek istemiyorsunuz. ayarlarından da baktım ama flaşın derecesini kısmayı bulamadım. ya flaşı hepten kapatıyorsunuz ki bu da sonuç olarak karanlık bir resim çekmeniz demektir ya da açık bırakıyorsunuz ki açık kaldığı zaman da elde edilen sonucuda anlattım. bilen arkadaşlar varsa onlardan ricam bu telin flaşının derecesini ayarlayabiliyor muyuz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut66

Herkese Selamlar,

Bende 1 hafta önce hem eşime hemde kendime birer Samsung S5603 aldım. 1 haftadır ikimizde cihazdan gayet memnunuz fakat cevabını internette bulamadığım birşey var...

Telefonu kullanmazken dahi her ikimizin ekranında da "E" işareti var. Kullanma kılavuzunda E işaretinin "EDGE" olduğu yazıyor. Şimdi telefonu kullanmazken dahi internete bağlımyız? Para yazıyormu? Ayrıca benim değil ama eşimin telefonunda Mavi E işaretinin biraz yanında kırmızı bir "R" harfi var ve bu harfin ne anlama geldiği kılavuzda da yazmıyor???

Bu mavi E ve kırmızı R harfleri ne anlama geliyor yardım edermisiniz lütfen????

Saygılar...

sadece E işareti kırmızı oldugu zaman internette işlem yapıyorsunuz anlamına gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk evren

telefonu alalı 1 hafta oldu, genel olarak telefondan memnunum diyebilirim. sadece tek sıkıntım fotoğraf çekerken flaşın çekilen fotoğrafa etki etmesi, neredeyse çekilen resmin sağında beyaz bir hare oluşturuyor. haliyle belli bir müddet sonra fotoğraf çekmek istemiyorsunuz. ayarlarından da baktım ama flaşın derecesini kısmayı bulamadım. ya flaşı hepten kapatıyorsunuz ki bu da sonuç olarak karanlık bir resim çekmeniz demektir ya da açık bırakıyorsunuz ki açık kaldığı zaman da elde edilen sonucuda anlattım. bilen arkadaşlar varsa onlardan ricam bu telin flaşının derecesini ayarlayabiliyor muyuz ???

bildiğim kadarıyla yok sonuçta bu bir telefon...
  • Arkadaşım güle güle kullanın E harfı Mavıyken sebek sısıtemını gösterırı R
    harfi eğer sım kartınız yurt dışıya ROMING yanı uluslararası Dolaşıma açık demektır..Anlamları budr...
  • merhabalar.

henüz daha 9 gün önce **** adlı elektronik marketinden samsung star s5603 marka ve model tel aldım. ürünün içindeki bataryasının bitmesini bekledim ve sonunda azaldıgında ben şarja taktım fakat hiçbirşekilde şarj olmadıgnı gördüm. kulaklık ve şarj aletini taktıgımdada hiçbir işlem yapmadı. yarın telpaya götüreceğim. daha hiç kullanmadıgım bir telefonun bu şekilde arızalanması bende iyi bir izlenim yaratmamakla beraber tüm hevesimi kursagımda bıraktı.

sizce arıza büyükmüdür, sanırım şarj aletinin girdiği telefonun üzerinde bulunan soketten kaynaklanıyor. umarım arıza hemen giderilebilir.
  • ben 4-5 aydır kullanıyorum. çok memnunum , özellikle 3g özelliklerinden . Turkcell kampanyasının şartlarıda çok iyimiş.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/telefoncihazkampanyalari/3Gliyeniyilsamsungkampanyasi
  • telefonun şarjı ile ilgili önemli bilgi. eğer telefonunuz'un ekranında 3g yazısı hep çıkıyorsa bu muhtemelen telefonunuz ayarlar-->şebeke ayarları---> şebeke modu---> ya otomatik ya da umts seçeneklerinden birisine ayarlanmış demektir ki bu da 24 saatten daha da az telefonunuzun şarjının hemen bitmesine yol açmaktadır.

eğer 3g'yi her dakika kullanmıyorsanız şebeke modu ayarlardından girip gsm 900/1800 seçtiğinizde göreceksiniz ki telefonunuzun pili daha uzun ömürlü olacaktır. (en azından 3 gün).

ben şahsen 3g yi kullancağım zaman şebeke modundan ya otomatiği ya da umts yi seçiyorum ve işim bittikten sonra gsm900/1800 ayarına geri getiriyorum. böylelikle telefonunun pilini çok daha iyi ve ekonomik kullanmış oluyorum...
  • Arkadaşlar konunun ilk 20 sayfasında herkese elimden gelen yardımı yapmıştım bilen bilir
    Uzun süredir konuya giremiyordum.Telefon için tema ve sensörlü oyun bulabilen oldu mu?
    Birde sensörlü olmayan güzel oyunlar tavsiye eder misiniz?
    Şimdiden teşekkürler

önceki sayfalarda sensörlü oyunlar verilmiş şimdi indirip deniyorum
    duvarkağıdım yeterince var kendim yapıyorum sürekli ama temayı değiştirmenin bir yolunu bulan varsa pm bekliyorum
    telefonun versiyonu açılışta turkcell reklamı çıkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 23 Şubat 2010; 0:53:21 >

• Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır Samsung GT - S5603 kullanıyorum.
    Telefondan oldukça memnunum, ama başımdan geçen bir kaç sorunu sizle paylaşayım. Normalde telefonun şarjı 3 gün rahat gidiyor. 2-3 haftada bir telefonun şarjına bir şey oluyor ve bekleme süresinde 1 günde şarjı bitiyor.
    Sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene düzeliyor daha sonra tekrar oluyor. Şuan için iyi gibi.

Benim şöyle bir ihtiyacım var.

Telefonda videoları izlerken teker teker, kendim seçip izlemek zorunda kalıyorum. Oysa ben istiyorumki bir şarkıyı dinler gibi videolar biri bitince diğeri kendisi başlamalı.

Bunu nasıl başarabilirim. Bilen varsa paylaşırsa çok memnun olurum
  • arkadaşlar bende telefonu aşağı yukarı 2.5 aydır kullanıyorum.telefonla ilgili 2 sorum olacak sizlere..
    1)düşük pil uyarısı.. ben nereden kapatıldığını bulamadım..
    2)telefonla konuşurken karşı tarafın sesi biraz az geliyor gibi.kullandığım operatör turkcell.. kamu tarifesindeyim.. ev telefonlarını aradığımda böyle bir sorun yok.ancak turkcell aradığımda karşı tarafın sesinin az gelmesi bir problem.. bu arada kalabalık ortamlarda bu sorunu yaşıyorum. bu arada konuşurken sorduğumda konuştuğum kişi çevremdeki uğultuyu duyabiliyor. nedenini bir türlü anlamadım.. bundan önceki telefonum c5212 modeliydi.bu sorunu hiç yaşamadığım gibi çift hattımı da sorunsuz şekilde kullanıyordum.bu sebeplerle telefonu telpaya götürmeyi düşünüyorum. ancak kullanan arkadaşlardan da konu hakkında bilgi almak istedim.. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • telefonla konuşurken karşı tarafın sesi bana da ilk aldığımda garip geldi eski telefonum k 750i de sanki daha temiz ses vardı ama şimdi kulak alıştı heralde ses normal geliyor
  • arkadaşlar merhaba

benim telefonla ilgili 2 sorunum var, yardımcı olursanız sevinirim.

Birincisi Cevapsız aramalarda ve mesajda , her zaman en son cevapsız çağrıyı da beraberinde gösteriyor ekranda, yani 1 cevapsız çağrı olması gerekirken 2 yazıyor.Mesaj geldiğinde de 1 cevapsız çağrı 1 mesaj şeklinde gösteriyor. bunu nasıl çözebilirim?

ikincisi telefonla görüşme yaparken müzik çalar çalışmıyor, "arkanda planda yürüt" seçeneğini seçtim ama yine olmuyor.
  • valla ilk dediğinizi anlamadım ama o tarz bir ayar telefonda yok onu biliyorum .. müzik çalar arka planda yürütü seçerseniz sanırım oyun oynarken nette geziniriken falan müzik çalmaya devam ediyor ben hiç kullanmadım ama ilk aldığımda merak tan denemiştim e zaten telefonla görüşürken arkadan müzik çalması biraz gereksiz geldi sanki bana ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki :)
  • Arkaşalar 55 sayfanın tamamına bakamadım ama baktıklarımda da görmedim. Daha önce yazıldıysa özür diliyorum.

Bu telefonun güvenlik kodu nedir?
  • 0000 olması lazımdı yalan olmasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

0000 olması lazımdı yalan olmasında

Malesef değil.
    Arkadaşlar: 0000 denedim, 1234 denedim, 12345 denedim, 12345678 denedim, 00000000 denedim....

Ama mübarek sanki devlet sırrı bunlardan hiçbiri değil ve de hiçbir yerde yazmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mat2000

quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

0000 olması lazımdı yalan olmasında

Malesef değil.
    Arkadaşlar: 0000 denedim, 1234 denedim, 12345 denedim, 12345678 denedim, 00000000 denedim....

Ama mübarek sanki devlet sırrı bunlardan hiçbiri değil ve de hiçbir yerde yazmıyor...

BENİMDE İHTİYACIM VAR

• pin kodunuzu deneyin arkadaşlar ...
  • iyi günler benim bir sorum olcak yardımcı olursanız çok sevinirim ben Samsung S5603 ile samsung M5650 lindy arasında kararsız kaldım lindyde wi-fi varken S5603 te yok bu beni kararsız bırakıyor ama lindy nin dıştan görünüşünüde beğenmiyorum ztn alırsam tamamen siyahını alcam samsung S5603 ün modlei daha çok hoşuma gidiyor bir de lindye baktığımda dokunmatiği biraz yavaş gibi geldi adam tlefon yeni açıldığı için öle dedi bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim aldıktan sonra pişman olmaktan korkuyorumda kullanan yada bir fikri olan arkadaşlar bana öneride bulunursa çok sevinirim şimdiden tşkler:)
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.