Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır tuşlama yapabiliyorsun fakat görüşme esnasında telefon devamlı tuş kilidine geçiyor istemeden bir tuşa basma diye sende her defasında o tuş kilidini açıp tuşlama yapman lazım fakat şöyle birşey var mesela kontör yükkliceksin tuşlama yapman lazım görüşme esnasında tuş kilidini kaldırıyorsun tuşlar şıkkına a basıyorsun sayılar geliyor ekrana o sırada telefonu kulağına koyduğunda telefon tekrar tuş kilidine geçiyor ama sen tekrar tuş kilidini açtığında sayılar ın olduğu ekrandan devam ediyor
  • ok sorunyok ozaman
  • alarm sesi çok kısık nereden açıcam?
  • bende aranıza katılmış bulunmaktayım
  • ardaşlar sürüm S5603JVIH1 olarak çıkıyor bu sürüm yeni olanmı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: boztepe06

ardaşlar sürüm S5603JVIH1 olarak çıkıyor bu sürüm yeni olanmı ???

Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun.

Bunun bir yenisi olan S5603JVII1 var ancak benimkinde de şu an sizin telefonda yüklü olan FW yüklü ve bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrons

alarm sesi çok kısık nereden açıcam?

Alarmı kurarken "Ayrıntıları ayarla" kısmından "Alarm sesi seviyesi"ni en yüksek kademeye getirdiniz mi?
  • arkadaslar slmm herkeze...kız arkadasımda bende aynı tel. kullanıyoruz nette dolaşırken söyle birşey carptı gözümehttp://www.ionstopper.com/samsung/s5603.php (legalolarak satıs yapan bisite oldugundan direk yazdım....)bundan yaptıran filan varmı içinizde cok hosuma gitti kız arkadasıma almayı dusunuyorum hatta laptop lara da yapıorlar incelemeye değer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

ardaşlar sürüm S5603JVIH1 olarak çıkıyor bu sürüm yeni olanmı ???

Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun.

Bunun bir yenisi olan S5603JVII1 var ancak benimkinde de şu an sizin telefonda yüklü olan FW yüklü ve bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

teşekkürederim. yazılım da sorun yoksa problemdeğil ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_blacksea -- 9 Şubat 2010; 0:15:16 >
  • bende bu telefonu bugün aldım fakat telefonum turkcell sürümü yüklü nasıl güncel sürümü yükleyebilirim?

menülerde gezinirken telefon sürekli titreme oluyo bunu nasıl kapatabilirim?

3g ayarlarını yaptım fakat 3g baglanamıyorum bi yerden açmam mı lazım ayarlarını nasıl yapabilirim

şimdiden teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: online_629

bende bu telefonu bugün aldım fakat telefonum turkcell sürümü yüklü nasıl güncel sürümü yükleyebilirim?

3g ayarlarını yaptım fakat 3g baglanamıyorum bi yerden açmam mı lazım ayarlarını nasıl yapabilirim

şimdiden teşekürler

tuş kilidi açıkken telefonun sol yanındaki ses açıp kapama tuşlarından birine bas.ses ve titreşim seviyesini ayarlayabileceğin menü çıkacak.titreşim kısmına dokun ve ses alçaltma tuşu ile ister titreşimi sıfırla istersen seviyesini düşür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXPOXL

quote:

bende bu telefonu bugün aldım fakat telefonum turkcell sürümü yüklü nasıl güncel sürümü yükleyebilirim?

şimdiden teşekürler

tuş kilidi açıkken telefonun sol yanındaki ses açıp kapama tuşlarından birine bas.ses ve titreşim seviyesini ayarlayabileceğin menü çıkacak.titreşim kısmına dokun ve ses alçaltma tuşu ile ister titreşimi sıfırla istersen seviyesini düşür.

çok sagol peki bunları nasıl yapıcam turkcell sürümü yüklü nasıl güncel sürümü yükleyebilirim?

• quote:

çok sagol peki bunları nasıl yapıcam turkcell sürümü yüklü nasıl güncel sürümü yükleyebilirim?

Güncel sürümü Samsung teknik servislerinde yüklüyorlar, Türkiye'deki FW sürümlerine internette rastlamadım. Eğer bulabilirseniz kendiniz de güncel sürüme yükseltebilirsiniz.

Menü > Ayarlar > Şebeke ayarları > Bağlantı modu > UMTS'yi seçip telefonun üst tarafında E yazısı yerine 3G ya da 3G+ yazısı çıkmasını bekleyin. Eğer şebeke bulamazsa bulunduğunuz bölge henüz 3G kapsama alanında olmayabilir.
  • eşleriniz için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RH1611 -- 9 Şubat 2010; 10:47:54 >
  • galatasaraylılar için...

• osmanlı aşkına...

• karışık

• pc studiodan dosya atarken tel hafızasına yükleniyor programdan hafızakartına direkt atamıyormuyuz???
  • quote:

pc studiodan dosya atarken tel hafızasına yükleniyor programdan hafızakartına direkt atamıyormuyuz???

• Arkadaşlar bir problem yaşıyorum 5603 ile telefon görüşmelerini kayıt yaptım ama bilgisayarda dinleyemiyorum dosya uzantısı sqcp olarak görünüyor denemediğim player kalmadı samsung pc studyo programı dahil bilgisayarda bir türlü dinleyemedim uzantı değiştirip denedim olmadı bir türlü dinleyemiyorum ki gerçekten önemli kayıtlar mahkemelik ve telefonumu vermek istemiyorum bu sqcp uzantılı kayıtları pc de nasıl dinleyebileceğimizi bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..,
    iyi günler
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.