Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.054
Cevap
12
Favori
192.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyunun sonuna dogru geldim galiba. Vurdugumuz adamlarin yuzunden alev fiskiran bolumunde ilk etabi gectim ama bir duvar kosesinde basladigim yerde kaldim.cephanem yok gibi birsey. Nasil gececem bilmiyorum.biraktim oynamayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oyundu beeeaaa

• bu oyunu 2 gün önce bitirdim, tadı hala damağımda (çatışma sahneleri hariç)
    çift kişilik bölüm sanki başka oyundan alınmış gibi, değişik görevler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

Beyler oyunun sonuna dogru geldim galiba. Vurdugumuz adamlarin yuzunden alev fiskiran bolumunde ilk etabi gectim ama bir duvar kosesinde basladigim yerde kaldim.cephanem yok gibi birsey. Nasil gececem bilmiyorum.biraktim oynamayi

öldürdüğün adamlardan güzel bombaatarlar düşüyordu. sol tarafa doğru pasajın çıkmaz sokağı var. orada da vardı silahlar hatırladığım kadarıyla.
  • Efsane oyunu üç defa bitirdim 5.1 ses sistemiyle cok keyifliydi :)) kupa pesinde kosmasi ayri bir keyifti.arkasindan last of us yapmalari ilac gibi oldu.bu sene E3 fuarinda unc4 tanitilcak kismet bakalim ne zaman cikar ))

• Burada da paylaşayım. Plus üyeliğiniz olsun ya da olmasın tüm PS kullanıcıları için Uncharted 3 şu an PSN'de bedavaymış.
    Duyrulur...
  • ilk oyundan başlayarak seriyi bitirdim bugün itibarı ile gerçekten oynanması gereken serilerden biz geç kalmışız o ayrı
  • zaten böyle bedava yaparak multisinin içine ettiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bitmek uzere gorev yapmak istiyen yada online oyniyan varmi ?

• Elinde satmayı düşündüğü uncharted 3 collector's edition olan arkadaşlar pm atsın.
  • 2 gündür online co-op oynuyorum. Daha çok hikaye modlu co op modu hoşuma gitti. Gerçekten çok zevkli olmuş. Tabii bu zevkin içine eden, takım arkadaşı olmama rağmen bana silahla dalan geri kafalılar olmasa çok daha güzel olacak. Ben co-op kısmını MP kısmından çok daha fazla sevdim açıkçası.
  • Arkadaşlar belki biraz saçma olacak ama daha önce bu oyunu 3D oynuyordum.. ama az önce 3D oynamak için oyunu açtım 3D ayarını optionsta bulamadım.. her yere baktım karıştırmadığım yer kalmadı.. Menünün hiç bir yerinde 3D seçeneği yok. bana yardımcı olur musunuz? Nerde bu 3D ayarı .. ?? (Televizyonum 3D destekliyor.. Daha önce oynuyordum tv ile alakalı bir sorun değil.. belirtmiş olayım.. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Arkadaşlar belki biraz saçma olacak ama daha önce bu oyunu 3D oynuyordum.. ama az önce 3D oynamak için oyunu açtım 3D ayarını optionsta bulamadım.. her yere baktım karıştırmadığım yer kalmadı.. Menünün hiç bir yerinde 3D seçeneği yok. bana yardımcı olur musunuz? Nerde bu 3D ayarı .. ?? (Televizyonum 3D destekliyor.. Daha önce oynuyordum tv ile alakalı bir sorun değil.. belirtmiş olayım.. )

Ayarlara bir daha goz atin hocam goruntu ayarlarinda olmasi gerekiyor veya tvyi 3D moduna alin ben oyle yapiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: avataraang18

quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Arkadaşlar belki biraz saçma olacak ama daha önce bu oyunu 3D oynuyordum.. ama az önce 3D oynamak için oyunu açtım 3D ayarını optionsta bulamadım.. her yere baktım karıştırmadığım yer kalmadı.. Menünün hiç bir yerinde 3D seçeneği yok. bana yardımcı olur musunuz? Nerde bu 3D ayarı .. ?? (Televizyonum 3D destekliyor.. Daha önce oynuyordum tv ile alakalı bir sorun değil.. belirtmiş olayım.. )

Ayarlara bir daha goz atin hocam goruntu ayarlarinda olmasi gerekiyor veya tvyi 3D moduna alin ben oyle yapiyordum

Dostum karıştırmadığım yer kalmadı ama yok bulamadım.. Çok hayret verici bir olay.. Daha 2-3 hafta önce 3D olarak oynadım sonra oyuna yeni bir güncelleme geldi. Güncellemeden sonra 3D ayarı kayboldu heralde anlayamadım çok ilginç.. Dostum bide sen oyuna girip bakar mısın? 3D ayarı nerde bulursan beni bilgilendirirsen sevinirim.

• 1. ve 2. oyununu sıfır kutulu olarak nerde bulabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

1. ve 2. oyununu sıfır kutulu olarak nerde bulabilirim ?

Hocam illaki kutulu takintiniz yoksa su an psn de uygun fiyata satiliyor diye biliyorum.

• pape kullanıcısına yanıt
    12 gb ps3 kullanıyorum hocam o yüzden kutulu lazım bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

12 gb ps3 kullanıyorum hocam o yüzden kutulu lazım bana

Forumun ikinci el bölümünden çok ucuza bulabilirsiniz.

• Hocam 2. el hiç oyun almadım.Diskte çizik filan olursa sıkıntı olurmu ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam 2. el hiç oyun almadım.Diskte çizik filan olursa sıkıntı olurmu ki

Ben bir sürü oyun aldım ve hiç birinde çizik yoktu. Satıcının referanslarına bakmanı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.