Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.054
Cevap
12
Favori
192.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Türkçe dublaj oyunu öldürür..

Drake'den her zaman duymaya alıştığımız '' You have gotto be kidding me ! '' ifadesini Türkçeye nasıl çevirebilirsiniz ki mesela ? Ha çevirisi yapılır ama saçma sapan birşey çıkar ortaya..

O yüzden filmlerde de,oyunlarda da Türkçe dublaja karşıyım.

Altyazı olmalı bence dublaja gerek yok

Altyazı olursa iyi olur tabi.Ama dublaj felaket olur.
    quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Türkçe dublaj oyunu öldürür..

Drake'den her zaman duymaya alıştığımız '' You have gotto be kidding me ! '' ifadesini Türkçeye nasıl çevirebilirsiniz ki mesela ? Ha çevirisi yapılır ama saçma sapan birşey çıkar ortaya..

O yüzden filmlerde de,oyunlarda da Türkçe dublaja karşıyım.

Altyazı olmalı bence dublaja gerek yok
  • Videoda Arabistanlı Lawrence olduğuna göre kesin Osmanlı'larla ilgili birşeyler vardır.
    Film tadında bir oyun olduğu için alt yazılı tercih ederim dublaja göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 9 Aralık 2010; 17:23:08 >
  • Teaserda Arap Yarımaadası ve Fransa haritaları göze çarpıyor. Oyunun geçeceği bölgeler olacağı kesin gibi... of of of...
  • Açıklanmayan bir şeyi tartışmak istemem ama siz altyazı olarak oynarsınız oyunu neden dublaj olmasın yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Teaserda Arap Yarımaadası ve Fransa haritaları göze çarpıyor. Oyunun geçeceği bölgeler olacağı kesin gibi... of of of...

mısır ve piramitlerde fena olmaz,üff tam nate lik olur hemde,piramitlerin içinde gizem avcılığı

• quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Bu oyunda kesinlikle Türkçe dublaj olmalı.

Paylaşım için teşekkürler.

aynen Türkçe dublaj olmalı umarım diğer ps3 excl. leri God of war, GT5 ,Killzone3 ,modnation racers ,gibi reklamları olur oyunun ustune duserler umarım Türkiyede en cok satacak oyunlardan biri olur bence Türkçe dublajlı gelirse.
    Özgur Kirazcı acıldı bakalım oyundan nekadar anlar Özgur bey bılemem ama bu oyunun Türkçe dublaj cıkması ıcın elınden gelenı yapmalıdır geriside bize kalmıs sony shoplardan alırz
    tüm ps3 oyunları bir kenera UNCHARTED BİR KENERA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 9 Aralık 2010; 17:29:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Videoda Arabistanlı Lawrence olduğuna göre kesin Osmanlı'larla ilgili birşeyler vardır.
    Film tadında bir oyun olduğu için alt yazılı tercih ederim dublaja göre.

Lawrence'ın subay olmadan önceki yaşantısını konu alıyormuş yanlız oyun.O sıralar Arap ayaklanması yok anladığım kadarıyla
  • Uzun zamandır beklediğim bir haberdi mutluluktan uçmuş durumdayım.Çölde geçen kısımlarında çok ilginç maceralar bizi bekleyebilir deveye felan bineriz , çöl hayvanlarıyla savaştır , ordan mısıra akarız mısır mitolojisine dalarız ordan bir fransa yaparız eyfelde hazine ararız yine 10 üzerinden 11 lik bir oyun geliyor gibi hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Açıklanmayan bir şeyi tartışmak istemem ama siz altyazı olarak oynarsınız oyunu neden dublaj olmasın yani...

beni şahsen rahatsız ederdi,mesela david hayter ın seslendirmediği bir snake'e war has changed dedirtsenize (savaş değişti),evet hocam çok değişmiş,sadece savaş değişse razıydık biz sesin bile değişmiş derler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 9 Aralık 2010; 17:29:48 >
  • Türk'leri arap gibi yapmasınlar ve Türkçe altyazı olsun yeter.. Single'ı güzel, multisi ayrı bi güzel olur.

En çok grafikleri merak ediyorum. Daha ne kadar iyi olabilir ki
  • Oyunu istediğiniz dil seçeneği ile oynama imkanı varken ki, olacaktır dublaj istememek bence biraz bencilce bir davranış olur. PS3 gibi bir platformda ülkemizde bugüne kadar konsollarda görmeyeceğimiz bir döneme girmiş bulunuyoruz. Türkçe oyun bence Türk oyunculuğu için çok önemli ve bir o kadar desteklenmesi gerekli bir alan. Sektör büyüdükçe çok daha profesyonel sanatçılar bu dublaj işinde rol alacaktır. Şahsen dublajı olmazsa olmaz bir durum olarak değerlendiriyorum.
  • bu arada videoda ''her insan hayal kurar ama aynısını değil'' diyor,başlıyoz gene walla
  • Haber ve videolar için teşekkürler.Co-op olayına inanılmaz sevindim,kasması dehşet zevkli olacak.Efsane geri dönüyor.
  • Ahanda benim konu :) onumuzdeki son 2 sene bu konudan cikmam bir kac konu haricinde. Kojima 2012 de MGS5 i tanitana kadar burdayim :) Bu arada Mehmet hocam eline saglik konuyu allar pullar kisa zamanda hak ettigi yere cikaririz evel ALLAH. :) @ orkunbjk valla kardesim neden olmasin Osmanli ile ilgili seninde degindin uzere bir iki ince detay yakalarsak gercekten cok keyiflenirim. Bu 3. seride su efektlerini colde gezerken serap gordugumuz esnada bile yansitabilirler :) Ayrica 2. seride oyun icinde senaryo geregi ufak bir kac bolumun Turkiyede gecmesinden dolayi Turkce konusmalara sahit olmusduk. Ben cok umitliyim 3. Seride bu oyuna kuvvetle muhtemel Turkce dublaj yapilir diye dusunuyorum.
  • heyecanlandım bile
  • Hadi hayırlı olsun.

Gelmiş geçmiş en iyi oyun sıralamalarında ilk 5 e giren oyunun devamı gelmeliydi ve geldi de.
  • Klanca multisine haziriz zaten umarim multi icin beta cikarda erkenden deneme sansimiz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Oyunu istediğiniz dil seçeneği ile oynama imkanı varken ki, olacaktır dublaj istememek bence biraz bencilce bir davranış olur. PS3 gibi bir platformda ülkemizde bugüne kadar konsollarda görmeyeceğimiz bir döneme girmiş bulunuyoruz. Türkçe oyun bence Türk oyunculuğu için çok önemli ve bir o kadar desteklenmesi gerekli bir alan. Sektör büyüdükçe çok daha profesyonel sanatçılar bu dublaj işinde rol alacaktır. Şahsen dublajı olmazsa olmaz bir durum olarak değerlendiriyorum.

Bende orjinal sesinden yanayim. Jb de sirf arkadasa cektim oyunu ispanyolca cikti, midem bulandi bizim elemanin sesi duyunca. Arkadas bosver demeye kalmadan ben oyunu silmistim bile. Alistigimiz sesi en iyisi bence.

Haa illa biri seslendirecekse sanirim Kurtlar Vadisindeki Polat i seslendiren elemanin sesi bu tur karakterlere iyi gidiyor. Ama espri yaparken yada kinayeli konusmalarda ayni hissi verebilecegini sanmiyorum isin acigi. Altyazi yeter bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V

Klanca multisine haziriz zaten umarim multi icin beta cikarda erkenden deneme sansimiz olur.

beta çıkar ama sadece plus üyelerine olur herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: V

Klanca multisine haziriz zaten umarim multi icin beta cikarda erkenden deneme sansimiz olur.

Umarım Killzone 3 te beta yapmaları çok güzeldi bizim açımızdan. Umarım bundada olur da bir yerlerden buluruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.