Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.166
Cevap
28
Favori
175.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nekioneki

arkadaşlar xperia go'm ile internet pakeeti yaptım avea 500 mb ama internete bağlanamıyorum neden acaba nasıl yapıcaz ?

Avea online işlem merkezine girip ordan giriş yapıp ayarlayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon iyi hoşta 3.5 inç ekranlı bir telefona 800-10000 lira vermek akıl işi değil ben verdim bin pişman oldum siz siz olun bu telefonu maksimum 600 liradan alamıyorsanız almayın
  • beyler arka kapak tam oturmuyor gibi yerine. ben mi takıntılı oldum acaba? hafif boşluk var gibi sanki sizde de öyle mi.
  • Bu arada cihazı ics'ye çevirdim gayet stabil ve akıcı hiçbir sıkıntı yok. Görsel olarak eskisinden daha iyi.
    Tasarımı falan çok hoş cihazın. Canlılık olarak da gayet yeterli ekran. Pixel sorun çıkamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

Bu arada cihazı ics'ye çevirdim gayet stabil ve akıcı hiçbir sıkıntı yok. Görsel olarak eskisinden daha iyi.
    Tasarımı falan çok hoş cihazın. Canlılık olarak da gayet yeterli ekran. Pixel sorun çıkamıyor

Kardsm uygulamalarını falan yukleynce kasma falan olustmu ? Yanı gb deki gibi akici mi ? Bu arada ıntrnt sorunumu cozdm .d

• Merhaba arkadaşlar bende telefonu bugün hizli al üzerinden vermiş olduğum sipariş sonucu teslim aldım. şarj aletinde bi problemm çıktı 3 uçlu göndermişlerdi mail attım hemen yenisi göndereceğiz dediler. Birde bu sim kart takmak için sanırım mavi şeffaf bi şey vardı beceremedim onu kullanmayı direk sim kartı taktıım ve sorunsuz çalıştı. Acaba onu kullanmamak bi problem yaratırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran_bari

Merhaba arkadaşlar bende telefonu bugün hizli al üzerinden vermiş olduğum sipariş sonucu teslim aldım. şarj aletinde bi problemm çıktı 3 uçlu göndermişlerdi mail attım hemen yenisi göndereceğiz dediler. Birde bu sim kart takmak için sanırım mavi şeffaf bi şey vardı beceremedim onu kullanmayı direk sim kartı taktıım ve sorunsuz çalıştı. Acaba onu kullanmamak bi problem yaratırmı?

kardeşim bende hizlial dan aldım bendede aynı şarj çıktı. sana yenisini göndercez demişler ya sen telefonu geri mi gönderdin yoksa telefon sende ve sen sadece şarj makinesini mi bekliyosun ?
  • Ben de almayı düşünüyorum arkadaşlar test videolarını izleyince hayran kaldım gerçekten nasıl bir şey bu böyle yaa
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar bende telefonu bugün hizli al üzerinden vermiş olduğum sipariş sonucu teslim aldım. şarj aletinde bi problemm çıktı 3 uçlu göndermişlerdi mail attım hemen yenisi göndereceğiz dediler. Birde bu sim kart takmak için sanırım mavi şeffaf bi şey vardı beceremedim onu kullanmayı direk sim kartı taktıım ve sorunsuz çalıştı. Acaba onu kullanmamak bi problem yaratırmı?

kardeşim bende hizlial dan aldım bendede aynı şarj çıktı. sana yenisini göndercez demişler ya sen telefonu geri mi gönderdin yoksa telefon sende ve sen sadece şarj makinesini mi bekliyosun ?

Telefonu göndermedim. Telefon bende bilgisayardan şarj ederek kullanıyorum şu an sadece o aparatı gönderecekler. sana bi şey sorayım yukardaki mesajda da yazmıştım o şeffaf mavi şey vardı sim kartı onu taktınmı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

Bu arada cihazı ics'ye çevirdim gayet stabil ve akıcı hiçbir sıkıntı yok. Görsel olarak eskisinden daha iyi.

Kardsm uygulamalarını falan yukleynce kasma falan olustmu ? Yanı gb deki gibi akici mi ? Bu arada ıntrnt sorunumu cozdm .d

Hiçbir sorun yok usta.

• telefonu alalı bir kaç gün oldu . kameraya girip çıktığında, fotoğraf makinasından video ya geçtiğinde kameranın olduğu yerden ses geliyor. başka arkadaşlarda da bu sorun var mı acaba.
  • quote:

quote:

quote:

Telefonu göndermedim. Telefon bende bilgisayardan şarj ederek kullanıyorum şu an sadece o aparatı gönderecekler. sana bi şey sorayım yukardaki mesajda da yazmıştım o şeffaf mavi şey vardı sim kartı onu taktınmı?

hayır takmadan kullanıyorum kardeşim bi sorun olacağını sanmıyorum. :)

• Şarjdayken şarjının düşmesine tanık oldunuzmu. İlk defa görüyorum Şarj konusunda ne yapmak lazım. Uzun süre şarjda (dolsa bile) kalmasına gerek varmı bu cihazın

• 11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur26 -- 28 Kasım 2012; 17:27:49 >
  • kameradan çıkınca benim tel.den de klik sesi gelio.yabancı forumlarında da aynı durumdan bahsedilmiş..
  • Arkadslar ben telefonumu samsung şarj aletyle şarj ediyrum bi skıntı olur mu ?? Tskkrler !

• quote:

Arkadslar ben telefonumu samsung şarj aletyle şarj ediyrum bi skıntı olur mu ?? Tskkrler !

iyi iyi dedik nazar degdi, guncel surumden sonra iyice takilmalar artti, en son yaklasik bir saat takili kaldi... atiyorum tutan var mi? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 29 Kasım 2012; 5:41:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

Arkadslar ben telefonumu samsung şarj aletyle şarj ediyrum bi skıntı olur mu ?? Tskkrler !

iyi iyi dedik nazar degdi, guncel surumden sonra iyice takilmalar artti, en son yaklasik bir saat takili kaldi... atiyorum tutan var mi? :(

kullanmadığın uygulamaları "Ayarlar/uygulamalar/tümü menüsünden devre dışı bırak düzeliyor. ben arkadaşların müzikleri, figurerunning, micoach gibi kullanmadığım bir çok özelliği devre dışı bıraktım gayet rahatım ama benim de tek sorunum kulaklık ve şarj girişi kapaklarının bozulması
  • beyler bu sim kartı takmayı beceremedim bir ayrıntılı anlatabilecek var mı :)
  • merhba arkadaşlar bende telefonu güncelledim ama çok pişmanım gb 2.3.7 ye nasıl geri dönebilirim. ayrıntılı anlatabilecek arkadaş varsa çok sevinirim daha önceki msjlara baktım ama karışık geldi baya.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.