Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.815
Cevap
1
Favori
339.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ne zaman flash atcaksınız meraklandık. Yazılanlara göre ses gücü 4 kat artıyormuş
  • Vallaha ben dört gözle flash atacak arkadaşı bekliyorum.4 kat fazla ses kaymaklı ekmek kadayıfı olur.
  • arkadaslar ben de mp*220 var ve 220 satıp bu telefonu almayı düşünüyorum ne diyorsunuz...
  • Başladım flash atmaya şuan R564_G_12.00.43P inc. volume yüklüyorum sesi arttırdıgı ve mp3teki kesikligi büyük ölçüde giderdiği yazıyor açıklamasında.İnşallah problemsiz hallederim sonrada languace pack atıcam çünkü bu flash ing-japonca sadece.
  • flashı attım türkçe yaptım ama oyunlarda ve ufak tefek yerlerde japonca var ve 0020 de türkçe var ama japonca yok bu yüzden karakterler kare olarak gözüküyor.Oyunların adları japonca ama önemsememek lazım sadece 2 oyun var.Gelelim ses olayına sesi farkedilir oranda açtı ama bahsettigimiz 4 katı muhabbeti degil.Yeni flashları sıraya deniyicem en iyisini bulmaya çalışıcam.Menü karışıyor bunda mesela oyunlar medyaların içinde, 3 gereksiz icon var bunlar; china mobile..., direk müziklere giren bi icon(gereksiz çünkü zaten kısayol tuşu ve tuştakımında da war)birde müşteri hizmetleri.dosya yöneticisi diirek menünün içinde hafıza kartındaki oyunlar menünün altına ekleniyor.Sesteki takılma olayı aşılmış eq açık olduğu halde hiç takılma yapmadı 5 şarkıda.yaptıysada çok az ben farketmedim.3 skin var içinde 2si aynı geldi bana farkı çözemedim bir digeri turuncu.menü biraz daha seri ama farkediliyor...E2'cilere hayırlı olsun startı verdim
  • Vallah senden korkulur,tebrik ederim flash olayını hallettin ya.Buraya nasıl flash atılır ayrıntılı bir şekilde anlatırsan çok memnun olucaz.Şimdiden teşekkürler
    ahmetkip2
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilkid

arkadaslar ben de mp*220 var ve 220 satıp bu telefonu almayı düşünüyorum ne diyorsunuz...

Arkadaşım yorumları okumuşundur zaten,bu aleti müzik telefonu olarak düşün ve öyle karar ver.Mükemmel bir radyosu ve mp3 çaları var,kamerası süper değil ama kötü de değil,işletim sistemi çok hızlı müzik dinlerken fotoğraf çek,mesaj yolla takılma falan olmuyo,ekran parlaklığı acayip,kötü tarafı dışa ses verme olayı düşük belki ilerde yazılımla düzelir.Bu forumda bu telefonu ilk alan kişi olarak ben tavsiye ederim ama karar tabii ki senin.Bu telefonu almadan önce telefonla ilgili bilgi istediğim face1tr yolladığı pm'i aşağıya kopyalıyorum.
    piyasadaki en iyi java performansına sahip telefon;

ekranının desteklediği çözünürlük 240 x 320 pixels . sonyericsson k790, w850 hatta senin arada kaldığın model 6233 bile 240 x 320 pixels destekliyor.

2007 yılında çıkacak telefonların önemli bir bölümüde 240 x 320 pixels ekran desteği ile gelecek.

yani sen rokr e2 için program oyun tema , duvar kağıdı aramayacaksın. k790 için, 6233 için, yeni çıkan 6288 hatta herkesin merakla beklediği 6300 yada daha niceleri.. tüm 240 x 320 çözünürlüğe sahip oyun, duvarkağıdı..vb rokr e2 içinde uyumludur.

bi farkle .. :)

rokr e2 hepsinden daha hızlıdır ve 3 boyutlu bir oyunu w810 yada 6233 takılarak oynatırken rokr e2 de açılması için bile kısa süre beklersin. oysa 6233 de 3 boyutlu karmaşık bir oyunun yüklenmesi için 40-50 sn. beklemek zorundasın..

program konsuunda ihtiyaç duyabileceğin tarayıcı, messenger..vb herşey var.. java programlar sınırlı sayıda olsada getjar .com dan birçok işine yarayacak program bulup rokr e2 de çalıştırabilirsin.

Son olarak tabiiki karar senin gönlünden ne geçiyorsa onu al
  • quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

Telefona skin veye tema yükleyebilen oldumu?Megaturk nerelerdesin.Günlerdir sesin sedan çıkmıyor

Dostum megaturk forum u bıraktı..

arbak_serhat@hotmail.com adresinden ona ulaşabilirsin
  • Arkadaşım açıklma yapmış ama bende yazayım. Megaturk nick ile bağlanamıyorum. Sanırım hacklendi. Artıık bu nicki i kullanıyorum. Rokr a kaldığı yerden devam...
  • megaturco hoşgeldin ya,özledik seni,Dediğin gibi forza rockr E2
  • Bu arada telefona ilk flash atılmış bulunuyor megaturco
  • beyler ses 4 deil 8 kat bi kere bende eskiş e398 kullanıcısıyım motorolanın modlamasının sınırı yok düşündümde bu telefon harikalar yapabilir
  • quote:

Bu arada telefona ilk flash atılmış bulunuyor megaturco

Bende vurdum flash ı 48p var bende de..

Ses harika, mesaj bugı büyük ölçüde düzelmiş.

Dostuma yardımlarından dolayı çok teşekkürler...
  • Ya ben telefon konusunda kara cahilim,şu flash olayını bir yazsanız da bende yapsam.
  • quote:

Ya ben telefon konusunda kara cahilim,şu flash olayını bir yazsanız da bende yapsam.

Arkadaş siteye koymak için bi uygula raporu hazırlıyormuş. Yakında rokr sahibi herkes flash atabilir. Bende zati onun msn den anlatımı sayesinde attım flash ı
  • Desene o zaman çok yakında topic şenleniyor
  • Flashtan sonra neler değişti:

1) Kulaklıkta ses feci artış gösterdi ve şarkılardaki takılma bug ı artık yok.
    2) Dış seste de ufak bi artış söz konusu.
    3) Menü hızlanmış. Rahat fark ediliyor.
    4) Şarkı dinlerken bir şarkıdan diğerine geçmek şimdi daha hızlı.
    5) Skin değişti.
    6) 2 yeni oyun eklenmiş. ( Luxor ve tetris )
    7) Ne işe yaradığını henüz çözemediğim bişey eklenmiş. ( Yazıları okunmadığı için nedir ne değildir anlamadım ! )
    8) Menüdeki simgeler artık hareket etmiyor.
    9) Mesaj bug malesef hala var...

Şimdilik farkına vardıklarım bunlar. Başka yeni bişey görürsem buraya yazarım. Herkese ii forumlar.
  • yazdığınız bilgiler gerçekten çok aydınlatıcı..bu yüzden teşekkür ederim..ben başka birşey sormak istiyorum..mesela w700i ile karşılaştırdığımız da dışa verdiği ses ve camerası nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilkid

yazdığınız bilgiler gerçekten çok aydınlatıcı..bu yüzden teşekkür ederim..ben başka birşey sormak istiyorum..mesela w700i ile karşılaştırdığımız da dışa verdiği ses ve camerası nasıl?

Kamerası w700i den kötü bu ayyuk. Seste de öle aman aman bi fark yok ama w700i bu konuda da daha ii
  • Megaturco;
    Ekolayzer ayarlarını nasıl kullanıyorsun,her türe göre değiştiriyormusun,yoksa genel de sabit mi.Ben genelde değiştirmiyorum sence oynama yapmalımıyım.selamlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.