Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.815
Cevap
1
Favori
339.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atılıyor dostum ama daha deneyenimiz yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Dostlar mesaj yazarken 2. mesaja geçtiğinde mesaj yazma hızı yavaşlıyor. Tabi mesaj sayısı artınca daha da yavaşlıyor. Yazdıklarım sonradan geliyor. Sizlerin motorola telefonlarında böle bişey var mı?

Ben de böyle bir olay olmuyor.Senin ki neden öyle bende merak ettim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Dostlar mesaj yazarken 2. mesaja geçtiğinde mesaj yazma hızı yavaşlıyor. Tabi mesaj sayısı artınca daha da yavaşlıyor. Yazdıklarım sonradan geliyor. Sizlerin motorola telefonlarında böle bişey var mı?

Ben de böyle bir olay olmuyor.Senin ki neden öyle bende merak ettim.

O zaman tek çare flash flash flash
  • Sen de telefona flash atmak için fırsat kollayıp duruyodun,umarım problem çıkmaz?
  • Bu arada sen hangi versiyonu kullanıyosun montaj dostum
  • Yazılım Sürümü R564_G_12.00.40P
    DSP YAZILIM SÜRÜMÜ 6327200
    Bence ikiside aynı yazılımdır Megaturk ama yine de sen bir kontrol et.
  • quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

Yazılım Sürümü R564_G_12.00.40P
    DSP YAZILIM SÜRÜMÜ 6327200
    Bence ikiside aynı yazılımdır Megaturk ama yine de sen bir kontrol et.

Evet dostum birebir aynı
  • güsel telefonmu.açıklamalar için saol!
  • quote:

Orjinalden alıntı: timhat

güsel telefonmu.açıklamalar için saol!

Telefon gayet güzel ve kullanışlı ama her cihazda olacağı gibi bu telefonda da bi kaç eksik var ( şarj - mesaj yazma - dış ses - kamera )

Ama müzik dinlemek için birebir
  • arkadaşlar bu cihazın şuanki fiyatı nedir birde kamerası kça mp? sanırım 2 arkadaştan biri 3250 kullanmış acaba kulaklığa verdiği ses 3250 kadar var mı yada kaliteli mi?
    teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: onguryıl

arkadaşlar bu cihazın şuanki fiyatı nedir birde kamerası kça mp? sanırım 2 arkadaştan biri 3250 kullanmış acaba kulaklığa verdiği ses 3250 kadar var mı yada kaliteli mi?
    teşekkürler...

Fiyatı 650 - 750 ytl arasında değişiyor ama piyasada bulmak zor. İnternetteki alışveriş sitelerinde bulabilirsin Kamerası 1.3 mp ve kamera için alacaksan kesinlikle başka bir telefon düşün. Alet müzik için yaratılımış. 3250 bu telefonun yanında solda sıfır, bu telefon N91 ile yarışacak müzik kabiliyetine sahip

• Ayrıca piyasadaki en iyi ekranlardan birine sahip.bunu da söylemek lazım.
  • telefonun bataryası nasıl kaç gün gidiyor bu konuda tatmin oluyormusunuz yoksa yarı yoldamı bırakıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratyildiz84

telefonun bataryası nasıl kaç gün gidiyor bu konuda tatmin oluyormusunuz yoksa yarı yoldamı bırakıyor?

Günde iki saat müzik dinliyorum.Bana 3 gün gidiyor.Bence tatminkar
  • beyler e2 nin içindeki mp3leri buraya koyabilirmisiniz yada bnm pm ye atabilirmisiniz

bildiğim kadarıyla 3 yada 4 tane mp3 var tam müzik(yani 3dk uzunluğunda filan))))
  • Eveet sonunda bende rokr e2 aldım arkadaşlar e398den terfi ettim.Çok memnunum ama e398den sonra sesi az geldi bayaa.ama o telefona yaklaşması zordu.o konuda biraz hayallerim yıkıldı diyebilirim :) ama diger özelliklerinden çok memnunum gerçekten çok güzel kulaklıktan dinlemenin keyfi başka.Tuşları çok kullanışlı ancak tuş kilidi tuşu hafif bol ve bu bolluk titreşimde çok hafif bir zırıltı yapabiliyor bazen.menü çok seri oyunlar limitli ama mig33 gibi programlar tam ekran yüklenebiliyor.ama oyunlarda bu olaya rastlamadım onlar tam ekran olamıyor çünkü henüz bu ekranlara göre pek fazla java oyun yok..Forumtr de e398'ciler gibi E2'ciler açalım ve herşeyi paylaşalım istiyorum malum telefonu alan kişiler sayılı bizde azınlık olarak yapabileceklerimizi paylaşalım.dikkatimi çeken ufak tefek şeyler var mesela mp3 dinlerken 30snde bir fln çok küçük bir tekrar yapması müzkte anlaşlıyor dikkat ederseniz.Bunuda araştırdım flashlarla düzeltiliyor.bir hafta sonra flash atarım.flash olayını iyice yuttuktan sonra yani.. neyse ROKR E2 sahiplerini msnime bekliyorum too_high_for_youu@hotmail.com

• Hayırlı olsun.Güle güle kullan.Umarım memnun kalırsın.Senle birlikte E2 sahibi 3 kişi olduk,hadi bakalım hayırlısı
  • ben eskiden e398 kullanıyodum tabii modlanmış haliyle satınca dedim bu rokr 2yi bekleyim iikide beklememişim dediğin gibiyse kötü bi tel bence kamera malum kasıyo diyosun müzik dinlerken iikide s.e w700 almışım hem bundan ucuz hemde daha ii bence bilmiyorum 2 mega pixelswalkman kasma derdi yok neyse ama bu moto tip olarak çok güzel bence modlamayla sesi acayip yükseltilir gibime geliyo e398 öyleydi alan arkadaşlara hayırlı olsun
  • Ama unutma e398'ide aldığımızda bundan çok daha fazla problemi vardı ve hepsini giderdik...Buda öyle olacak eminim..Ve kasma değil mp3 dinlerken oluşan takılma rom ile düzeltilebilen bir problem.mp3 dinlerken 3 boyutlu java veya kamera kullanabiliyrosunuz ve hiç kasmıyor.Unutma üzerinde 317mhz işlemci var buda n serisi kadar belkide fazla performans demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metakip -- 3 Mart 2007; 15:27:00 >
  • Telefona skin veye tema yükleyebilen oldumu?Megaturk nerelerdesin.Günlerdir sesin sedan çıkmıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.