Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.815
Cevap
1
Favori
339.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selamunaleykum Arkadaşlar cok kaliteli hoparlör sesi olan ve güzel foto çeken bir telefon arıyorum.Bu telefonu önerir misiniz? Veya öneriniz ne olur? Sağolun.
  • 1 mesaj üstteki cihaz satılmıştır.Teşekkürler.
  • Selamunaleykum Arkadaşlar cok kaliteli hoparlör sesi olan ve güzel foto çeken bir telefon arıyorum.Bu telefonu önerir misiniz? Veya öneriniz ne olur? Sağolun.rokr e1 veya e398 nerde bulurum.sğl.
  • Hayla E2'si olan arkadaş varsa buraya gelsin. Forumdan ayrılan birçok Motorola'cı tecrübeli arkadaşla güzel işler yapıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Becker -- 21 Ağustos 2010; 13:08:51 >
  • Arkadaslar hala kullanan varmi bilmiyorum ama bu tel ile ilgili bir sorum olucak.telden muzik dinledigimde sarkilarin bir kisminda ve bazilarinda birden fazla kisminda seste bozukluklar oluyor.bunu duzeltmenin bir yolu varmidir?ikincisi cihazda farkli bir yazilim yuklu cunku normalde olmayan kulakliksiz radyo dinleme ve 240x320 piksel video kaydi var bu yazilimi nasil eski haline döndurebilirim.herkese iyi forumlar.
  • bu saattten sonra yazılım felan değiştirmeye değmez bende şimdilik kullanıyorum.
    Ses problemi hiç olmadı telefondan kaynaklı değildir sanırım.
  • Aslinda bende cihazi sadece telefon ve internet icin kullaniyorum ama hazir standart kulaklik giriside varken mp3 icinde kullanayim demistim .ama artik önemli degil zaten dediginiz gibi yeni bi yazilimla ugrasilmaz bu saatten sonra.
  • e2 orijinal yazilima

motomodtr.forumcommunity.net

adresinden ulasabilirsiniz. sorunlu kalmasin, iyi telefondur e2
  • e2 im nerde kımbilir evın ucra kşelerinde oldugunu tahmın edıyorum ama hakkını yemeyelım saglam telefondu.
  • Gunahini almisim e2 in.sorun hafiza kartindaymis.suan bangir bangir caliyor muzikleri.artik muzikte calabildigine göre e2 yi kolay kolay degistirmem.
  • Arkadaslar 1gb lik mobil internetim var .yaklasik bir hafta daha kullanabilicem .menuden arastirdigimda usb net ve modem seceneklerini gördüm.ama pc me kabloyla baglandigimda yazilim istedi.kullandigim sürüm vista.tam olarak sormak istedigim su,cihazimi bilgisayarima baglayip bilgisayarimdan normal bi sekilde internete girebilirmiyim?yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar.herkese iyi geceler dilerim.
  • çok onceleri bağlanmıştim motomodders sitesinden bir araştır ama edge ile bağlanabilirsin.
    Sürücü ve programi indirmek yeterli.

bu arada dealextremden iyi bir batarya alıp şarz sorunu çözebilirsiniz 6 tl gibi bişeydi 2 ,3 gün gidiyor 1000 Mh sanırım bt50 olması lazım.
  • Bazen e2 mi özlüyorum
  • Bak yine aklıma geldi
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.