Şimdi Ara

>> HTC Desire C Kullanıcı kulubu << (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
10
Favori
45.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada antutu benchmarck programını indirip telefonlarımızı hızını test edelim

benim puanım 2429
  • arkadaşlar acemisiyim bi kaç sorum var;yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1)alttaki üç tuşa dokunduğumda çok hafif titreşim hissediyorum;kapatabiliyor muyuz?malum pil ömründen yer.
    2)facebook vs uygulamarın bildirimi ana ekrana düşmüyor;normal midir?ancak uygulamanın içine girince bildirimi görebiliriyorum.
    3)led bildirim yok;sadece açma kapama düğmesiyle kontrol ediyoruz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night_Shade_
    Wifi ile dolphin kullanılabilir, fakat 3g kullanıcıysanız, kesinlikle opera. Dolphinde tüm sayfalar olduğu gibi açılıyor ve inanılmaz kota harcıyor. Bende 1gb sınırsz net paketi var dolphin 20 dakikada 60 mb harcadı. Opera ise sayfaları sıkıstırarak açıyor kalitedende pek ödün vermiyor. 60 mb harcamk için 2 saat surf yapman gerek, ayrıca sıkıstırma yaptığı için çok daha hızlı.Sekmeli gezinti daha pratik dolphine gore, googleda sesli arama filan pek işlevsel degil yani günluk hayatta kullanmam zaten.

Valla bende de 1 gb net var o kadar harcadığını fark etmedim, dediğiniz doğru olabilir. Ama nette çok fazla tarayıcı üzerinden dolaşmıyorum, genelde uygulamalar üzerinden bağlantı kullanıyorum o da fazlasıyla yetiyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myuncu

arkadaşlar acemisiyim bi kaç sorum var;yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1)alttaki üç tuşa dokunduğumda çok hafif titreşim hissediyorum;kapatabiliyor muyuz?malum pil ömründen yer.
    2)facebook vs uygulamarın bildirimi ana ekrana düşmüyor;normal midir?ancak uygulamanın içine girince bildirimi görebiliriyorum.

1 Ayarlar, ses, titreşimle geri bildirim.
    2 Facebook uygulamasında bir problem var bende mesajlarıma bakamıyorum ama biri yazınca sohbet adı altında bana bildirim geliyordu ekranın ustende beliriyordu yazi ve mesaj sesi geliyor. Bunun için bir ayar yapmadım.
    3 Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu arada antutu benchmarck programını indirip telefonlarımızı hızını test edelim

benim puanım 2429

>> HTC Desire C Kullanıcı kulubu <<

• quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

quote:

Orijinalden alıntı: myuncu

arkadaşlar acemisiyim bi kaç sorum var;yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1 Ayarlar, ses, titreşimle geri bildirim.
    2 Facebook uygulamasında bir problem var bende mesajlarıma bakamıyorum ama biri yazınca sohbet adı altında bana bildirim geliyordu ekranın ustende beliriyordu yazi ve mesaj sesi geliyor. Bunun için bir ayar yapmadım.
    3 Evet.

teşekkür ederim hocam...
  • navigasyon programı yükleyip kullananlar GPS i hakkında bilgi verebilir mi?
  • Arkadaşlar telefonu alalı biriki hafta geçti şimdi ŞARJ OLMUYOR .en son 4 saatte şarj oluyordu 3 gün rahat gidiyordu .sizde şarj durumu nedir ?
  • ilk zamanlar 50 dakikada sarz olur normal kullanımla 2-3 gün giderdi şimdi 1 saat 15 dakika süruyor sarz olması
  • Valla telefonu kız arkadaşıma almıştım, ben one x kullanıyorum. Telefonu inceleme fırsatım oldu baya. Genel olarak çok rahat ve güzel bir telefon.
    Ancak eskileri;
    -One x'den sonra ekran çok sönük kalıyor özellikle güneş altında okunabilirlik sıfır. Ancak bu çok problem değil, sonuçta bu telefon 500-700 lira arası one x 1500-2000 lira arası.
    -İkincisi ve bence en kötüsü, telefonda dahili bir radyo yok. Ben daha önce Desire S kullandım onda bile vardı.Bunda olmaması üzdü beni açıkçası. Tunein radyo yüklü geliyor ama o da internet bağlantısı istiyor bildiğiniz gibi.
    - Son olarak sense arayüzünü baya kırpmışlar one x'e göre. Örneğin one x'den 26 sayfa widget var Desire c'de 13 sayfa ve bence çok önemli olan ses profili kısa yolunu bile koymamışlar.
    -Son olarak eksi değil hatta artı, kamerasında flaş yok ama gerçekten gündüz ya da yapay ışıklı ortamlar da son derece kaliteli fotoğraflar çekiyor. Kamerasını çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Valla telefonu kız arkadaşıma almıştım, ben one x kullanıyorum. Telefonu inceleme fırsatım oldu baya. Genel olarak çok rahat ve güzel bir telefon.
    Ancak eskileri;
    -One x'den sonra ekran çok sönük kalıyor özellikle güneş altında okunabilirlik sıfır. Ancak bu çok problem değil, sonuçta bu telefon 500-700 lira arası one x 1500-2000 lira arası.
    -İkincisi ve bence en kötüsü, telefonda dahili bir radyo yok. Ben daha önce Desire S kullandım onda bile vardı.Bunda olmaması üzdü beni açıkçası. Tunein radyo yüklü geliyor ama o da internet bağlantısı istiyor bildiğiniz gibi.
    - Son olarak sense arayüzünü baya kırpmışlar one x'e göre. Örneğin one x'den 26 sayfa widget var Desire c'de 13 sayfa ve bence çok önemli olan ses profili kısa yolunu bile koymamışlar.
    -Son olarak eksi değil hatta artı, kamerasında flaş yok ama gerçekten gündüz ya da yapay ışıklı ortamlar da son derece kaliteli fotoğraflar çekiyor. Kamerasını çok beğendim.

Benim telde radyo var

>> HTC Desire C Kullanıcı kulubu <<
  • Benim telde de radyo var.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Benim telde de radyo var.

Allah Allah ben mi bulamadım Enterasan tekrar bakayım yoksa yollayayım garantiye.
    Edit:Arkadaşlar tekrar baktık yok. Ekranın boş bir yerine tıklıyorum widgetlara bakıyorum radyo yok?
    Edit 2:Tamam arkadaşlar uygulamalara bakmak aklıma gelmedi, ben normalde hep widgetlardan ekliyordum, uygulamalar arasında varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Tyler Durden__ -- 3 Ekim 2012; 19:53:32 >
  • Arkadaşlar, Nova asphalt gibi iyi oyunlar bilen varmı? Desire c de oynayıp denediğiniz oyunlar neler, mümkünse apk link ve sf data verirmisiniz.

Ben birçok gameloft oyununu çalıstiramadım. Gameloftun hemen hemen tüm oyunlarında bir süre oynadıktan sonra oyun malesef durdu hatası veriyor. Acaba armv6 işlemcili galaxy ace oyunları denediğimden olabilirmi, bizim teller armv7
  • Bizim telefonda not defteri olmadığını yeni farkettim

• Polarisofice var işte
  • bizim bu cihazla yazı yazarken kasılma oluyor. sizde de böyle bir durum var mi ?

• quote:

Polarisofice var işte

Ben bulamadım not defterini onda world, excel, powerpoint var not defteri yok. Google play'den colornote adlı programı indirdim baya iyi.

• quote:

bizim bu cihazla yazı yazarken kasılma oluyor. sizde de böyle bir durum var mi ?

Mesaj kisminda da operada da kasılma yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

quote:

bizim bu cihazla yazı yazarken kasılma oluyor. sizde de böyle bir durum var mi ?

Mesaj kisminda da operada da kasılma yok.

benim hem mesajda hemde opera da yazı yazarken harfler geriden geliyor .. bundan önceki tel. explorer onda böyle birşey yaşamamıştım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.