Şimdi Ara

>> HTC Desire C Kullanıcı kulubu << (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
10
Favori
45.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar arkadaşın desire c sine cwm yükledim telefon açılıyor ama wifi hata veriyor cözümü olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kardeşimin eski telefonu üzerindeki sürüm 4.0.3. Sorum şu bu telefon WhatsApp, Swarm, Facebook, Twitter ve Instagram gibi uygulamalarda sorun yaratır mı? Oyun falan oynanmayacak. Sadece basit sosyal ağ uygulamaları kullanılacak ve müzik dinlenecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Arkadaşlar kardeşimin eski telefonu üzerindeki sürüm 4.0.3. Sorum şu bu telefon WhatsApp, Swarm, Facebook, Twitter ve Instagram gibi uygulamalarda sorun yaratır mı? Oyun falan oynanmayacak. Sadece basit sosyal ağ uygulamaları kullanılacak ve müzik dinlenecek.

Bu 5 uygulama sıkıntı olmaz rahat kullanılır ama 6.ya çıkmayın o zaman sıkıntılar baslar

• Beyler elime bu telefon geçti ama ses tuşları çalışmıyor hiç bir yerde parçası olmadığı için yaptıramadım.
    Telefona root yapmak için bootloader kilidi açmama lazım onu açmak için de ses kısma+power ile fastboot ekrana geçmem lazım
    malum ses tuşu bozuk olduğu için geçmiyordu fakat araştırmalarım sonucu "adb reboot bootloader" kodu ile fastboota geçiş yaptım
    bootloader işlemlerini yaptıktan sonra en son aşamada kilidi aç ekranında ses yükseltmeye basmam gerekiyor
    başka hiç bir tuşu kabul etmiyor tam da en son aşamada kaldı ses kısmaya bir kere bassam olay bitecek
    ses tuşlarını kullanmadan bu telefonun bootloader kilidini kaldırım root yapmam mümkün müdür genel olarak htc telefonlar için söylüyorum
  • hayırlı geceler, seneler önce aldığım desire c nin ekran ve kasası aşırı yıprandı. özellikle ön kasa ve ekran kırık. eğer ön kasa ve dokunmatik paneli iyi durumda olan varsa benimle iletişime geçerse sevinirim. yapıp ihtiyaç sahibine vereceğim.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.