Şimdi Ara

>> HTC Desire C Kullanıcı kulubu << (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
10
Favori
45.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bende htc desire c telefona sahibim ve çok memnundum lakin dün camı çatladı dokunmatikte hiç bir sorun yok ama ekran da çatlak var değiştirmeyi düşünüyorum sizce ne kadar tutar bir fikri olan var mı?
  • merhabalar.bu telefonda tum uygulamalari hafiza kartina nasil tasiriZ.yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskobi06

Arkadaşlar merhaba bende htc desire c telefona sahibim ve çok memnundum lakin dün camı çatladı dokunmatikte hiç bir sorun yok ama ekran da çatlak var değiştirmeyi düşünüyorum sizce ne kadar tutar bir fikri olan var mı?

Ben ekran + dokunmatik değiştirmek istedim 150)lira fiyat biçtiler, en iyisi Eminönüne geçip kendiniz ucuza alıp taktırmanız veya oto cam filmi çekin düzeliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

quote:

Arkadaşlar merhaba bende htc desire c telefona sahibim ve çok memnundum lakin dün camı çatladı dokunmatikte hiç bir sorun yok ama ekran da çatlak var değiştirmeyi düşünüyorum sizce ne kadar tutar bir fikri olan var mı?

Ben ekran + dokunmatik değiştirmek istedim 150)lira fiyat biçtiler, en iyisi Eminönüne geçip kendiniz ucuza alıp taktırmanız veya oto cam filmi çekin düzeliyor

Ben zaten serviste değiştirmeyi düşünmüyorum bu arada cam filmi olayını anlamadım biraz açıklarmısın.

• quote:

quote:

quote:

Ben zaten serviste değiştirmeyi düşünmüyorum bu arada cam filmi olayını anlamadım biraz açıklarmısın.

Serviste olduğunu söylemedim ki?
    Normal araba filmi ekranı gösterir ama kırığı göstermez.

• quote:

quote:

quote:

quote:

eyvallah peki bu araba filmini direkt oto filmi yapan yerde mi yaptırıyoruz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eyvallah peki bu araba filmini direkt oto filmi yapan yerde mi yaptırıyoruz?

kendinizde yapabilirsiniz, büyük ihtimal artık parçalardan 15-20 liraya yaparlar.

• Telefonu eşime aldım. aldığıma pişman oldu. 500 tl ye sanırım alabileceğim en kötü ürün bu olsa gerek. o kadar yavaş ki inanılmaz sinir bozucu . bir programı açması 2 dk alıyor. servisine gönderdim gene aynı terane.
    Ne yapabilirim bu telefona hızlandırmak için? Yardımcı o
    lursanız sevin
    irim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dReAm_tHeAteR

Telefonu eşime aldım. aldığıma pişman oldu. 500 tl ye sanırım alabileceğim en kötü ürün bu olsa gerek. o kadar yavaş ki inanılmaz sinir bozucu . bir programı açması 2 dk alıyor. servisine gönderdim gene aynı terane.
    Ne yapabilirim bu telefona hızlandırmak için? Yardımcı o
    lursanız sevin
    irim..

Sanırım telefonunuzda bir sorun var , öyle bir sorunla karşılaşmadım fakat oyun performansı düşük sayılır. Dead Trigger 2 zor oynanıyor , cok kasıyor low da bile.

• desire c yi yeni aldım htc sync manager programi ile pc den 9,10 tane müzik attım hafıza dolu uyarısı verdi 1 gb hafızasını kullanabiliryoruz diye biliyorum ama ben sadece 95 mblık kısmı kullanabiliyorum ne yapmam gerekiyor ?
  • Biri yardımcı olsun bu telefonu nasıl hızlandıracagiz ?

• $php kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: $php

Biri yardımcı olsun bu telefonu nasıl hızlandıracagiz ?

programları açıkta bırakıp aşırı ram kullanılmasına sebebiyet verildiği için olabilir. Telefon çok yavaşlayıp kasmaya başladığında ana menuden '' görev yöneticisi'' ni açıp '' tümünü durdur '' a dokunun. Bunu ekranda çalışan program kalmayıncaya kadar devam ettirin her seferinde '' yenile '' ye dokunup kontrol ederek. Daha sonra telefonunuzun pamuk gibi hafiflediğini göreceksiniz :)
  • Tesekkure ederim bunu biliyodum zaten :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihazı 2012 yazında teknosadan aldım. garantisi devam ediyor. dokunmatiğim bozuldu. ekranın ortasında bir alanda dokunmatik hiç algılanmıyor.

servis hakkında bilgi verir misiniz?
    bu sorundan dolayı değişim olur tahmininizce?
  • Merhaba arkadaslar ben bugün anneme dogum gunü hediyesi olarak telefonu aldım.yanlız bir türlü ekrana kısa yol ekliyemiyorum.ekrana devamlı basıldı tutup widgetler kısayollar ve uygulanmalardan hangisini secersem seceyim ekrana eklenmiyor .yardımcı olursanız çok sevinirim.annemin pek telefonlarda arası yoktur o yüzden mutlaka kısa yol eklemeliyim.

• Slm arkadaslar soruyu sordum , cevabı buldum:)). Yinede teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba, telefonum evelsi gün tüm gece şarjda kaldı.
    ancak şarjdan çıkarıp kullanmaya başladığımda tüm tuşlarına basıyor kendi kendine.

pilini çıkarıp tekrar taktım birşey değişmedi.
    garantiye mi göndermem gerekiyor yoksa nasıl bir yol izlemeliyim ?

Böyle bir durum ile karşılaştığınız oldu mu acaba ?
  • Arkadaşlar ben bu telefonu yaklaşık 6 aydır kullanıyorum size kendi bakış açımla ve telefonu ile gecırdıgım zaman tecrübesi ile bilgilendirmek istiyorum.

Öncelikle arkadaşlar sunu belirteyim bu telefon 400-500 lira civarı bir şey o yüzden çok aman aman bir şey beklemeyin. Eğer arkadaş ben oyun ile cok işim yok oynarsamda candy crush'tır bataktır o tarz oynarım felan diyorsanız o konuda sıkıntı yaşamassınız.

Daha çok ben whatsapp facebook twitter youtube kullanıyorum birde dizi felan izlerim derseniz işinizi görür. Özellikle google play'dan hd yabancı dizi seyret diye bir program var ordan cok rahat yabancı dizi izlenebiliyor donmadan ızlıyorum video'u 360p ile calıstırıyor zaten ekranı küçük oldugundan 360 p yi hd gibi gosteriyor gayet net. Şu ana kadar oyunlar hariç diğer bütün uygulamaları gayet güzel çalıştırıyor ben skype'ı açmaz diyordum skype ile görüntülü arama bile yaptım siz düşünün gerçi biraz kasıyor ama normal.

Pil konusuna gelirsek arkadaşlar ben whatsapı ve müzik dinlemeyi cok kullanıyorum her gün toplam 4 saat yollarda geçiyor ve rahat rahat pil yetiyor. Yaklaşık 1 saat dizi izlerseniz Şarj %10-15 arası gidiyor dizilerde. 2 saat müzikte %7 civarı mı ne yani 1 günde cok kurcalasanız bile sizi goturur.

HTC'nin bu modelinde en cok sevdiğim tarafı cok sağlam kasası vardır arkadaşlar ben baya hor kullanan bir şahısım kac kez dusurdum hiç bir şey olmadı plastik tabaka biraz çizik mizik var ama bu telefonun işleyişini yada dokunmatıgıne zarar vermedi. Bir keresinde abartmıyorum bir bardak yeni koyulmuş cayı telefonun üstüne döktüm ve calıstı arkadaşlar telefonun altındaki kitabın sayfası sapsarı oldu ama telefona hiç bir şey olmadı üstelik cayda cok da sıcaktı. Bu acıdan cidden takdir ettim yani.

Dokunmatiği cidden cok iyi apple derecesinde bir dokunmatiği var abartmıyorum arkadaşlar.

Kötü tarafları HTC kulaklığı cok berbat ama sağlam kulaklık takarsanız cidden müthiş örneğin babamın s3 minisinin kulaklığı alıp takmıştım bilirsiniz vakumlu kulaklık dışarıya ses vermiyor ses yalıtımı dışarıyı duymuyorsunuz nerdeyse ve bass ve ses kaliteside super zaten sanki beats kullanıyormuşsunuz gibi zaten beats ses destekliyicisi var.

Kötü taraflarına gelirsek 5 mp ama cok daha iyi bir kamerası yok arkadaşlar gündüz dışarıda fotoğraf cekerseniz gayet güzel ama diyelim defterdeki bir notu fotoğrafını cekeceksiniz yazılar okunmuyor bu yüzden kötü ön kamerası yok birde flaşı yoktur. Bu acıdan cok sıkıntı cekebilirsiniz.

Bunun dışında cok cok fazla şey yüklemeyin arkadaşlar bir yerden sonra ağırlaşıyor telefon mümkün oldugunca kullanacagınız uygulamaları kullanın.

Ekstra kötü bir olayı var bilmiyorum diğer telefonlarda var mı mesela sarjdayken telefon biri sizi aradığında çalıyor lakin ekran acılmıyor bir türlü cozemedim sorunu ekran acma tusuna basıyorsun bu seferde aramayı kapatıyor. O yönden sıkıntılı burda okudum sanırım bu durumda ekranı yukarıya doğru kaydırmak lazımmış böyle bir durum tekrar yaşanırsa deneyip size aktarırım.

Uzun lafın kısası şudur arkadaşlar ben oyun oynamam whatsap'ı işe yarasın mail'e facebook'a twitter'a bakayım youtube'dan video mu izleyeyim batağımı oynayayım işte messenger'ı kullanayım dizimi izleyeyim diyorsanız bence paranın hakkını verir. Bunun dışında aman aman bir şey beklemeyin arkadaşlar çok sağlam kasası ve cok iyi bir dokunmatiğe sahip bir de şunuda belirteyim aklıma gelmişken cok iyi mikrofonu yok biraz boğuk ve kalın cıkıyor sesiniz.

• Arkadaşlar sıyırcam kafayı bu dertten. Telefon rehberi ayarları Vs siliyo demo kullanıma geçiyo rehberde Vs yabancı isimler resimler çıkıyo: menüde demo recovery var siliyom ama yine bi yerden pırtlıyo rehber menüde ne varsa siliyo eski haline geri dönüyo.formatda attım yine aynı ne bunun derdi yardım edin

• arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

nerdeyse 2 yıl oldu htc desire c golf telefonumu alalı hiçbir güncelleme yapmamıştım başıma bir iş gelirkorkusuyla.Niyeyse bugün şeytan dürttü güncelleme varmı diye bakayım dedim 40.04 mb lık bir güncelleme buldu başıma geleceği biliyorum da işte boşyere pimpiriklenmeyeyim 2 yıl önce aldığım telefona 1 güncelleme bile yapmadım dedim indirdim kurdum.LAnet olsun kurduktan sonra wi-fi ye bağlanmadı bir daha ağları bulamıyor bile wifi aç diyorum hata veriyor azcık araştırdım sıkıntı büyük sanırım . mac ve ip adresi bulunamıyor yazıyor ayarlarda . bazı forumlarda mac adresi bulunamıyor yazıyorsa hiç uğraşma servise götür demişler servise götürmeden düzeltmenin bir yolu yokmu.Hard format attım bu arada olmadı

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.