Şimdi Ara

>> HTC Desire C Kullanıcı kulubu << (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
10
Favori
45.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baytarma

bu telefonu almayın derim başkada bişey demem

neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

quote:

bu telefonu almayın derim başkada bişey demem

neden?

menüsü sınıfta kalır bence hiç kullanışlı değil örneğin arayanıbil mesajındaki numarayı aramak için önce tüm numarayı tarıyorum sonra onu kopyalıyorumn sonra arama menüsüne geçip numarayı buraya yapıştırıp arıyorum ... çok kolay değil mi.ç. normalde numarayı tıklayınca menüde arama seceneği olmalı

bence bu bile yeter bu telefonu almamak için,, bide herhangi bir yerden masaüstüne dönerken sürekli kumsaatini* görüyorum. yavaş yani
  • Çok inceleme videosu izledim gayet güzel çalışıyor gibi geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hard Reset
    1- Pili çıkarın, birkaç saniye bekleyip pili tekrar takın.
    2- SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesini basılı tutup, GÜÇ düğmesine kısa süreyle basın.
    3- Üç Android resmi bulunan ekranın görünmesini bekleyin ve SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesini bırakın.
    4- FABRİKA AYARLARINA SIFIRLAMA(Factory Reset/Clear Storage) öğesini seçmek için SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesine, ardından da GÜÇ düğmesine basın.
  • Reset açıklaması için teşekkürler .bir kenara yazalım belki lazım olur ...
  • Bende aldım gelince görüşlerimi yazacağım

• 15 gündur kullanıyorum , memnun kaldım. Oyun performansı galaxy ace den çok daha iyi, menü geçişleride çok akıcı.Düzgün bi kulaklıkla ses performansı süper, malum beast audio destegi fakat hoparlör sesi çok düşük. wifi gücü ve bluetooth 4.0 çok iyi, 3 g indirme hızındada 3-4 mbps gördüğüm oldu. Fakat rehber kullanımı pratik değil.
    Telefon bize 512 mb ram den150-200 mb kullanılabilir alan birakiyor ki bu galaxy wonderdan bile yüksek. işlemci 600 mhz olmasına rağmen, Galaxy ace ,galaxy mini 2 gibi 800 mhzlik telefonlardan daha performanslı sebebi de htc nin başarılı yazılım optimizasyonu ve ARM7 işlemci.
    N.O.V.A , Dead Trigger, Duke nukem 3d gibi oyunlar rahat çalışıyor.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu telefonu vatan kampanyası ile aldım. İlk açılış ekranından sonra kurulumu yaptım. Daha sonra wifi ile bağladım güncelleme vardı onu kurdum.

Daha sonra marketten uygulamalar indirdim. whatsapp viber tango gibi uygulamalarda şunu farkettim. Kendi telimden buna bir ileti yada bir arama attığımda eğer telefon uyku konumunda ise yada ekran kilitli ise almıyor. Düğmesine basınca alıyor.

Sizde de bu telden varsa bir kontrol edermisiniz?

Sanıyorum bu android yazılımla alakalı bir sorun. Ayarlardan uyku sırasında wifi hep açık seçili.

Bende htc sensation kullanıyorum bu dünyaya fazlasıyla aşinayım.

Yoksa bekleyip ileride root atıcam custom rom kurucam.
  • Bir yerlerde okudum ama hatırlayamıyorum, işlemci overclockla 800mhz oluyor, bir deneyin derim
  • quote:

menüsü sınıfta kalır bence hiç kullanışlı değil örneğin arayanıbil mesajındaki numarayı aramak için önce tüm numarayı tarıyorum sonra onu kopyalıyorumn sonra arama menüsüne geçip numarayı buraya yapıştırıp arıyorum ... çok kolay değil mi.ç. normalde numarayı tıklayınca menüde arama seceneği olmalı

bence bu bile yeter bu telefonu almamak için,, bide herhangi bir yerden masaüstüne dönerken sürekli kumsaatini* görüyorum. yavaş yani

Yanlış ve eksik bilginizle milleti etkilemeyin,

Mesajdaki numaranın tam üzerine tıklarsan direk arama ekranında numara çıkıyor tek tıklamayla arayabiliyorsun. hatta bir web sitesi adresi varsa adrese dokunduğun an adresi tarayıcıda açıyor.

menü kullanışsız demişsin, telefonda son sürüm android sistemi var , htc sensation arayüzüne yaptığın yoruma bak, adama gülerler.

ben telefonu alalı 2 hafta oldu kum saati falan görmedim, arayüz hızı gayet tatmin edici.

kötü yönlerine gelecek olursak ;

hafızası 4gb diyor telefonda 1 gb gösteriyor,

kamerasının flaşı yok ışıksız ortamda çekim yapmayı düşünmeyin.

benimde bi sorum olsun, rom yükleme root ve overclock işlemlerini nasıl yapabileceğimizi nereden öğrenebiliriz, bilenler rehberlik edebilirlerse sevinirim. ( en azından bi link , resimli anlatım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejdehar -- 25 Eylül 2012; 1:23:47 >

• Ejdehar, telefonun özelliklerinde maksimum 32gb kart destekliyor yazıyor.

• Haklısın sd 32 gb olması lazım , benim bahsettiğim dahili hafıza 4gb ozaman, htc nin kendi sitesinde de baktım 4gb diyor ama telefonun ayarlar - depolama kısmından baktığımda Toplam alan 0,94Gb diyor. ya vatan bilgisayar bize kazık attı yada 512 ram haricinde 3 gb ı telefon kendine ayırıyor, bilen varsa yazsın beyler.
  • telde 4 gb hafıza var fakat 3 gb ıcs ve sense 4.0 arayuzu kullanıyor.

• Bu vatanla alakalı değil heryerde 4gb yazıyor. Bence sistem kullanıyor 3gb. Ama genede htc'e mail atmak lazım yada canlı destek vardı bakalım ne dicekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tursay

quote:

Orijinalden alıntı: tursay

Arkadaslar, bu telefonda HTC Sense 4.0 beraberinde geliyor ve Skydrive ile bağlantılı olarak çalışıyor yazıyor. Ancak her defasında giriş yapmak istiyorum, bağlanamıyor hatası alıyorum. bunu yaşayanlar veya çözümünü bulanlar var mıdır?

Teşekkurler...

Up

Arkadaslar bu telefona sahip olanlar bu konuyu deneyebilir mi acaba...

• Skydrive yerine 25 gb lik dropbox üyeligini kullanabilirsin, gerçi ben sky kullanmadım, farrkı varmı bilmem
  • Merhaba arkadaşlar telefonum bugün geldi şimdilik çok memnunum:). Yalnız ekran görüntüsü nasıl alınıyor bulamadım yardım edermisiniz?. ayrıca facebookta mesajlarıma bakamıyorum hata veriyor sizde de öylemi?

• ekran görüntüsü için; "ses azaltma" tuşu ile "açma-kapama" tuşuna aynı anda 1sn basman yeterli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.sahin

ekran görüntüsü için; "ses azaltma" tuşu ile "açma-kapama" tuşuna aynı anda 1sn basman yeterli...

Teşekkürler. Şimdi denedim ekran resmi cekilemedi diyor bu olay sanırım micro sd kart olmadığından yapiyor

• Evet telefon dahili belleği multimedya için kullanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.