Şimdi Ara

>>> TOYOTA VERSO <<< (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
24
Favori
130.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam babam kullanıyor 2 sene oldu alalı verso 1.6 benzin+lpg.Kendisi memnun,seviyor.Genellikle versolar da temiz olurlar çok sıkıntı çıkaracağını tahmin etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-730F746D6

hocam babam kullanıyor 2 sene oldu alalı verso 1.6 benzin+lpg.Kendisi memnun,seviyor.Genellikle versolar da temiz olurlar çok sıkıntı çıkaracağını tahmin etmiyorum.
    tam 7 yılı aştı kullanıyorum hiç bir sıkıntım olmadı şükür çokta memnunum dediğiniz gibi...
  • Araci 1 ay once aldim. 2013 premium modelinden.

Genislik konusunda gercekten inanilmaz. Yuksekligi de bekledigimden fazla. SUV yuksekligini fazla aratmayacak.

Yakit ise benzinle uzun yolda 100/7.2 sehirici 9.5 civarinda( ikiside klimali).

Lpg konusunda supheliyim. Onceki aracim Yaris te 50.000km lpg kullanimim sonrasi yag eksilttigi icin ve yillik kullanimim 7000km civari oldugu icin simdilik lpg dusunmuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanichay

Araci 1 ay once aldim. 2013 premium modelinden.

Genislik konusunda gercekten inanilmaz. Yuksekligi de bekledigimden fazla. SUV yuksekligini fazla aratmayacak.

Yakit ise benzinle uzun yolda 100/7.2 sehirici 9.5 civarinda( ikiside klimali).

Lpg konusunda supheliyim. Onceki aracim Yaris te 50.000km lpg kullanimim sonrasi yag eksilttigi icin ve yillik kullanimim 7000km civari oldugu icin simdilik lpg dusunmuyorum
    araç sıfırından beri kendime ait olup 2 yıldır LPG li kullanıyorum hiç bir problemim olmadı ama aynı km yi yapıyorum bu arada az yakıyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

araç sıfırından beri kendime ait olup 2 yıldır LPG li kullanıyorum hiç bir problemim olmadı ama aynı km yi yapıyorum bu arada az yakıyor diye

Alıntıları Göster
    Hocam Yaristeki 50.000 km 7 yillik kullanimim. Ilk 4-5 yil bende sorun yasamadim. Son zamanlarda yag eksiltme yasiyorum. Belki kucuk motor oldugu icindir. Arac hala bende yag ekleyip sorunsuz kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: titanichay

Hocam Yaristeki 50.000 km 7 yillik kullanimim. Ilk 4-5 yil bende sorun yasamadim. Son zamanlarda yag eksiltme yasiyorum. Belki kucuk motor oldugu icindir. Arac hala bende yag ekleyip sorunsuz kullaniyorum

Alıntıları Göster
    2 yılım kalmış desene hayırlısı bakalım...
  • arkadaşlar iyi günler. 2005 model verso alma aşamasındayız ancak birkaç sorum var.
    1-Araç tüplü ve 200 bin km de araç sahibi herhangi bir sıkıntısı olmadığını söyledi ve ekspertizde motor %96 cıktı böyle birşey mümkünmüdür?
    2-Araçta ESC veya ESP ışığı devamlı olarak yanmakta sebebi ne olabilir.
    3-Kullanan arkadaşlar bilirler araç rolantide çalışıyor iken araç stop edecekmiş gibi titreme tekleme yaptı araç sahibi kronik olduğunu söyledi böyle birşey var mı.

Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: saint_32

arkadaşlar iyi günler. 2005 model verso alma aşamasındayız ancak birkaç sorum var.
    1-Araç tüplü ve 200 bin km de araç sahibi herhangi bir sıkıntısı olmadığını söyledi ve ekspertizde motor %96 cıktı böyle birşey mümkünmüdür?
    2-Araçta ESC veya ESP ışığı devamlı olarak yanmakta sebebi ne olabilir.
    3-Kullanan arkadaşlar bilirler araç rolantide çalışıyor iken araç stop edecekmiş gibi titreme tekleme yaptı araç sahibi kronik olduğunu söyledi böyle birşey var mı.

Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler
    Ayarsız lpgden kaynaklı süpap erimesine bağlı bir sorun olabilir.
  • Yeniden üretime baslar mi diye sürekli takip ediyorum ama hiç umut yok. Prius xl ile devam edecekler sanırım.

• dhkn kullanıcısına yanıt
    O ışıkların üçü aynı anda yanmış ise lpg sistemin zengin karışım yapıyor manasına gelir. Yani bir lpg servisine git ve ayarını yaptır. Her on binde değişmesi gereken lpg filtre sını degismen gerekiyor,değiştirme rağmen yi e yanıyorsa akü kutup başını sök tak o zaman düzeliyor.

Kolay gelsin.

• Akinci A kullanıcısına yanıt
    Evet,ben de sıfır aldım aracımı .yüz bin Km olunca olcturdum hala yüzde yüz motor omru aldım.Yani 130beygir güç aldım.titreme ise sanırım normal değil.Yani en azından bende böyle birşey yok.

• ilk aracımı alıcam kısmetse linkteki araç alınabilirmi
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2003-toyota-verso-1.6-wwt-sol-lpg-li-652030620/detay

32.500 TL

Marka Toyota
    Seri Corolla
    Model 1.6 Verso
    Yıl 2003
    Yakıt Benzin & LPG
    Vites Manuel
    KM 202.000
    Kasa Tipi MPV
    Motor Gücü 110 hp
    Motor Hacmi 1598 cc
  • Bizim sayfa ölmüş

• Çıkmayan candan umut kesilmez

• Selam arkadaşlar;
    2011 verso comfort extrada direksiyon merkeze toplayamama sorunu yaşıyorum.
    Mesela sola yada sağa tam tur döndüm direksiyonu bıraktığımda merkeze doğru toplarken çeyrek tur kala duruyor elle ortalıyorum.
    Ayrıca direksiyon düzken viraja giriyorum çeyreğe yakın çeviriyorum elimi bıraktığım halde virajı aynı getirdiğim pozisyonda dönüyor elle düzeltiyorum.
    Tamirciye gittim kesinlikle ön takımdan kaynaklanmıyor. Her yere bakıldı.
    Sadece direksiyon kutusu sökülmedi.
    Sizden ricam sizlerin arabasında bu tarz bir sorun var mı yok mu, direksiyon topluyor mu
    Daha önceden tamir ettiren oldu mu
    Bilgi verirseniz sevinirim.
    Not: 2 sefer rot ayarı yaptırdım yine düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soran2 -- 13 Ağustos 2019; 18:7:14 >
  • Merhaba arkadaşlar. Ailemin genişlemesinden dolayı 7 koltuklu araca ihtiyacım var. Ve alternatiflerimden birisi de malumunuz olduğu üzere Verso...

Zorlama ile 90 bin TL bütçem var. 2010-12 arası kasası uyuyor sanırım buna.

Toyota markasına güvenim tam. Verso da hem şekil olarak yakışıklı duruyor hem de ihtiyaçlarımı karşılayabilecek bir araç.

Yalnız daha önce 2010 Avensis kullandım. Güvenlik ve konfor olarak tamamdı ama performans sıfırdı. LPG'li de değildi. Ama Hiçbir yokuşu çıkamadım. 1.3 Fiat'lar tozu dumana katarken ben habire vites kücültüyordum. Bundan dolayı çekincelerim var. Kullanan arkadaşlar bu türden bir performans sorunu yaşıyorlar mı?

Bir de 1.6 benzinli ya da 2.0 dizel motor arasından hangisini tercih etmeliyim? 2.0'nın yakıt tüketimi nasıldır? Kullanan ya da bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim.

• istanbulda ya da yakın illerde satılık verso arıyorum. 150 km bin altında, 7 kişilik,
    tramer, boya değişen önemli değil, şase podye direkler işlemsiz olsun yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snr_silencer -- 17 Eylül 2020; 11:42:24 >
  • bir araç buldum almak üzereyim. Fiyat nedir ? piyasa nedir hiç bilgi yok bu araç hakkında. Bilen yardımcı olsun

2005 Model Elegant, 77.000 km ilk sahibi full yetkili servis bakımlı.
    7 kişilik
    Benzinli 1.6 100 motor
    Sunroof var
    port bagaj var
    kapılar 2.000 TL ye deri kaplanmış, sıfır gibi.
    Diğer tüm ektralar ile 5-6 bin ekstra var araçta.

101 bin diyor en son. Bir el atın Allah aşkına, bir gönlüm al diyor, öbür taraftan 15 yaşında 2 kasa eski arabaya 100 bin verilir mi diyorum.
    Bakıyorum yeni kasa 7 kişilik bu araba ayarında olan araçlar 130-145 bin bandında. Ona da bütçe yetmiyor.
  • 2013 verso comfort extra var almayi dusundugum.145.000 tl.kazasiz boyasiz..ama arabaya yabanciyim..nasildir? kullananlarin yorumlari onemli benim icin.tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konudan pek bir şey çıkmaz. Facebook grupları var, daha hareketli.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.