Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.324
Cevap
50
Favori
921.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaş üzerinde 1000 watt yazıyor diye 1000watt mı şimdi bu ölçüp biçmeden tabiki karar verilmez ama 1000 watt çok ciddi bir güç hop. için
  • ya evet dediğin dogru ama bu fotosunu koydugum subwoofer jbl in ve çok saygın firmaların 6400 watt lık subwooferları var. yani tabiki bende biliyorum 6400 watt lık gücü koy sen oraya hepmizin havaya uçarız. ( yani imkansız ) bu forumda tartışılıyordu zaten
  • mümkün değil diye birşey mümkün olamaz aslında yani bunu uyduruk bir firma yapsa adı sanı öyle pek belli olmayan falan haa o zaman tamam sallamış bular derizde sony nin o subwoofer ı için salladığını düşünmüyorum. kaldıki 2 adet 30 CM lik bass sürücüsünden bahsediyoruz
  • yok kardeşim ben almayım camı çerçeveyi indirir bu o zaman
  • yaa zaten o kadar güçlü bir subwoofer ı kim nasıl kullanacakki evinde yok yok mümkün diil
  • hala SONY MHC 881 set kullanıyorum zamanının en iyi sistemlerinden biride bu modeldi canım müzik setim
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibi

SAYIN BAŞKANIM
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

BU 1 TANE 25 CM LİK DRİVERI OLAN SUBWOOFER 1000WATT EDİYORDA 2 TANE 30 CM LİK DRİVER I OLAN SUBWOOFER NASI OLUORDA 1000 WATT OLMASI İMKANSIZ OLUYOR?? ( bu arada driver boyutu ile çıkış gücü arasında dümdüz bir mantık kurmuyorum bilginize )

o bass 1000w değilki zaten 250w rms ses veriyor çok gördüm ve dinledim o bassı
  • bu 1000 watt yazan JBL nin o bassı yerine Pioneer in TS-W 302 Serisini Tercih Ederim arada dağlar var.
  • @armageddon neden 1000watt yazıyor peki? neyse zaten benm amacım jbl 1000 watt veriyormu vermiyormu değil. 3200 wattlık 6400 wattlık 30-35 cm lik driverı olan amerikan hi-fi firmalarının çok pahallı ürünleri olan subwooferları var. ha onlar 6400 watt ise 2 tane 30 cm lik driver ı olan koca subwoofer neden 1000 watt vermesi imkansız olsun. o fotografı sembolik koymuştum. tabi anlayana..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tamerim

bu 1000 watt yazan JBL nin o bassı yerine Pioneer in TS-W 302 Serisini Tercih Ederim arada dağlar var.

• quote:

@armageddon neden 1000watt yazıyor peki? neyse zaten benm amacım jbl 1000 watt veriyormu vermiyormu değil. 3200 wattlık 6400 wattlık 30-35 cm lik driverı olan amerikan hi-fi firmalarının çok pahallı ürünleri olan subwooferları var. ha onlar 6400 watt ise 2 tane 30 cm lik driver ı olan koca subwoofer neden 1000 watt vermesi imkansız olsun. o fotografı sembolik koymuştum. tabi anlayana..

o bassın arkasında 1000w peak power 250w rms yazar ok adamım 1000w felan değil o o bassın göbeği yırtılsa 1000w veremez ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

quote:

@armageddon neden 1000watt yazıyor peki? neyse zaten benm amacım jbl 1000 watt veriyormu vermiyormu değil. 3200 wattlık 6400 wattlık 30-35 cm lik driverı olan amerikan hi-fi firmalarının çok pahallı ürünleri olan subwooferları var. ha onlar 6400 watt ise 2 tane 30 cm lik driver ı olan koca subwoofer neden 1000 watt vermesi imkansız olsun. o fotografı sembolik koymuştum. tabi anlayana..

o bassın arkasında 1000w peak power 250w rms yazar ok adamım 1000w felan değil o o bassın göbeği yırtılsa 1000w veremez ok

kardeş 1000 watt peak = 500watt rms ayrıca BEN ONU SEMBOLİK VERMİŞTİM. ŞİMDİ BANA AMERİKAN Hİ-Fİ FİRMALARIIN 6400 WATTLIK SUBWOOFER FOTOLARINI BULDURTMA. orda ne demek istediğimi anlamadan neden pat die balıklama daldınki?
  • arkadaşlar istanbul'da hiç sony midi sistem gören var mı acaba? ben en son doğubankta geçen sene ocak ve şubat aylarında görmüştümde ondan sonra bir daha gelmedi midi sistem. gerçi çoğu mini sistemde pek gelmiyor ama en azından az da olsa var ama midi hiç yok aylardır.. acaba midilerin satıldığı bir yer biliyormusunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

arkadaş bir çoğumuz dinlemiştir bu sony setleri ve hemen hemen çoğu acayip güçlü ses ve bass vermekte sony acaba nasıl bir teknoloji ile üretmiş anlamadım.bence müzik amaçlı alınacaksa ne z5500 ne giga ne de mega sony mhc gn 100d diyorum fiyatı biraz fazla ama bu 5+1lerden 2 kat daha ii bas veriyor

aynen katılıyorum groove v-groove dinamik bass boost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S@RUMAN -- 11 Nisan 2006; 16:57:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom800

arkadaşlar istanbul'da hiç sony midi sistem gören var mı acaba? ben en son doğubankta geçen sene ocak ve şubat aylarında görmüştümde ondan sonra bir daha gelmedi midi sistem. gerçi çoğu mini sistemde pek gelmiyor ama en azından az da olsa var ama midi hiç yok aylardır.. acaba midilerin satıldığı bir yer biliyormusunuz?

venom800 kardeş bu mini birde midi diyoruz sony müzik setlerinde midimi iyi yoksa minimi bana mini daha iyi gibi geldi bunların birbirinden ayıran iyi veya kötü özellikleri ne bir bilgin varmı?
  • dostum hemen söyliyeyim: miniler de çok güçlüdür hatta öyle miniler varki bazı midilerden güçlü ama midilerin en büyük avantajı ses kalitesidir minilerden çook daha kaliteli sese sahiptirler. ayrıca minilerde bulunmayan x-groove efektine de sahiptirler kolon yapıları midi olduğundan dolayı dev gibilerdir ve minilere göre çoook daha az distorsiyon yaparlar (veya yapmazlar:). ayrıca en güçsüz midi bile 500watt r.m.s civarındadır ee buda muazzam bir güç daha güçlüleri var elbette 600, 700, 720.. yan yana olan iki sony müzik seti dinlemiştim doğubankta yaklaşık 20 dakika dinledim birisi mini idi biride midi. mini de dinlediğim müziğin aynısı hemen midide de dinledim vee arada gerçekten hissedilir ses kalitesi farkı vardı. mesela midinin tizleri çok daha güçlü ve netti ayrıca midilerde kullanılan woofer ın çapıda artık en az 8" oldu buda büyük bir etki yapıyor haliyle. yani bir model de 2 adet 8" woofer vardı birde x-groove u açtınmı ortalıktaki plasma tv ler falan devrilmişti yani arada epey fark var zaten midilerde epey pahalı.. bir bulabilsem çok ii olacak ama doğubanka bile uzun zamandır midi gelmiyor maalesef.
  • TECHNICS KALITE OLARAK BENCE SONYDEN IYIDIR AMA O DA ÇANTA TİTE OLANLARDA.AMA ŞUNU BİLKİ EĞER SETİN ÜSTÜNDE MINI YADA MIDI YAZARSA LİDER SONYDİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom800

dostum hemen söyliyeyim: miniler de çok güçlüdür hatta öyle miniler varki bazı midilerden güçlü ama midilerin en büyük avantajı ses kalitesidir minilerden çook daha kaliteli sese sahiptirler. ayrıca minilerde bulunmayan x-groove efektine de sahiptirler kolon yapıları midi olduğundan dolayı dev gibilerdir ve minilere göre çoook daha az distorsiyon yaparlar (veya yapmazlar:). ayrıca en güçsüz midi bile 500watt r.m.s civarındadır ee buda muazzam bir güç daha güçlüleri var elbette 600, 700, 720.. yan yana olan iki sony müzik seti dinlemiştim doğubankta yaklaşık 20 dakika dinledim birisi mini idi biride midi. mini de dinlediğim müziğin aynısı hemen midide de dinledim vee arada gerçekten hissedilir ses kalitesi farkı vardı. mesela midinin tizleri çok daha güçlü ve netti ayrıca midilerde kullanılan woofer ın çapıda artık en az 8" oldu buda büyük bir etki yapıyor haliyle. yani bir model de 2 adet 8" woofer vardı birde x-groove u açtınmı ortalıktaki plasma tv ler falan devrilmişti yani arada epey fark var zaten midilerde epey pahalı.. bir bulabilsem çok ii olacak ama doğubanka bile uzun zamandır midi gelmiyor maalesef.

Satılık LBT-XGV8 .Daha güçlü Sony midi set görmedim . Fiyat $750 . ahhh kıyamam ben koçuma .Bendeki Wooferlar 22 cm ve hakikaten X-Groove açtığında yerinde durulmuyor.Aslında kolonların aynılarından bir çift daha almayı düşündüm bir ara.Hakikaten manyak olacaktı
  • VENOM KARDEŞ ALSANA BİR SONY MINI AMA PAHALI.SATICIYA BİR KERE MESAJ ATMIŞTIM BU ALETİN BASLARI NASIL DİYE?BANA 100METRE İLERDEKİ EVİN CAMLARINDA BİLE BASIN HİSSEDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ
    http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1839466
  • @smartcard:

ciddimisin dostum hakikaten satıyormusun?? satılırmı o yaa varsa eğer bir kaç foto koyabilirmisin acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.