Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.325
Cevap
50
Favori
922.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu fm anteni değil. orta dalga denilen AM anteni. o yüzden hiç bir işinize yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

En sonunda hayalim olan Sony VX8 buldum ve GET ile satın aldım. Gelsin bir kurcalayalım şunu...
    VX8 Nasıl memnun kaldınmı ben hala kulanıyorum 4k tv ye bağlı sinemayı aratmıyor benim vazgeçilmezim sanırım alalı 3 yıl oldu hala aktif kullanıyorum
  • Merhaba Arkadaşlar vx8 aldım geçen gün uydu hoparlörleri tuhaf geldi teki çalışmıyor illaki ikisi birden bağlı olmalı saçma geldi hepsinde öyle mi yoksa bunda bir tamirat mı gerçekleşmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde satılık xb8av var. Cd ve kaset çalışmıyor. Muhtemelen lastiklerden. Nedir ne değildir çok bilmiyorum. Tuşlarda giriş çıkışlarda amfi bölümünde başka bilinen arızası yok. Ürün çok temiz. Ben mic ve rca çıkışlarını kullanıyorum sorunsuz. ama ihtiyacıma cevap vermedi. Ses çok yüksek geldiğinden evde kullanamıyorum. Düşünen varsa İzmirdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drummer_bjk -- 1 Haziran 2018; 16:39:56 >
  • Sony mhc vx 88
    Sony mhc vx 99
    Hangisi daha iyidir de
    Dinleyen varsa arkadaşlar Bana Bu Konu Hakkında Yardımcı Olabilir mi ?

2 Si Arasında Kararsız Kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Druigard

Merhaba Arkadaşlar vx8 aldım geçen gün uydu hoparlörleri tuhaf geldi teki çalışmıyor illaki ikisi birden bağlı olmalı saçma geldi hepsinde öyle mi yoksa bunda bir tamirat mı gerçekleşmiş
    Rxd8 var surround hoparlörü yok ama arkada yerleri var yanlış takmıştım bir kere bağımsız çalıştığını hatırlıyorum. Mantıken de hepsinin çıkışı farklı zaten bağlı olmayanlar bağlı olanların çalışmasına engel olamamalı bence. Bir sıkıntı olabilir belki. Aynı modeli kullanan arkadaşlar daha net bilgi verir gerçi.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Rxd8 var surround hoparlörü yok ama arkada yerleri var yanlış takmıştım bir kere bağımsız çalıştığını hatırlıyorum. Mantıken de hepsinin çıkışı farklı zaten bağlı olmayanlar bağlı olanların çalışmasına engel olamamalı bence. Bir sıkıntı olabilir belki. Aynı modeli kullanan arkadaşlar daha net bilgi verir gerçi.

Alıntıları Göster
    Surround hoparlörler normal hoparlörler gib + / - şeklinde bağlanmazlar. her hoparlöre birer artı uç girilir boşta kalan eksi uçlar birleştirildiğinde hoparlörler çalmaya başlar , yani setin surround çıkışlarındaki siyah yuvalar sadece devreyi tamamlamaya yarar şasi görevi görmez. hatta deneyin artıları surround çıkışlarındaki kırmızı vuvalara takın eksileri ise direk setin arkasındaki herhangi bir metal kısma deydirin hopalörler normal bir şekilde (surrond olmadan) çalacaktır. Biraz uzun oldu kusura bakmayın 2 hopalörü aynı anda takmadan devre tamamlanmadığı için tek tek çalmıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyblack

Surround hoparlörler normal hoparlörler gib + / - şeklinde bağlanmazlar. her hoparlöre birer artı uç girilir boşta kalan eksi uçlar birleştirildiğinde hoparlörler çalmaya başlar , yani setin surround çıkışlarındaki siyah yuvalar sadece devreyi tamamlamaya yarar şasi görevi görmez. hatta deneyin artıları surround çıkışlarındaki kırmızı vuvalara takın eksileri ise direk setin arkasındaki herhangi bir metal kısma deydirin hopalörler normal bir şekilde (surrond olmadan) çalacaktır. Biraz uzun oldu kusura bakmayın 2 hopalörü aynı anda takmadan devre tamamlanmadığı için tek tek çalmıyorlar

Alıntıları Göster
    Evet hocam arkada +\- şeklinde göstermişler ama şimdi denedim tek hoparlör takılıyken çalışmıyormuş gerçekten.

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

• Ben yaklaşık 2 aydır sony lbt xb8 80 88avk vr serilerini araştırıyorum. bütçem 650 lira. Genelde düşük hz basslı şarkılar dinliyorum. Decaf ı bilen bilir. normalde subwoofer ve mono amfi almayı düşünüyordum fakat bu serileri araştırınca minimum 200 rms değeri benim ilgimi çekti. Hiç tecrübe etmedim sadece vr serisini dinledim o midi sistemmiş xb serisi gibi değilmiş. Bana ses ve bass kalitesi hakkında yardımcı olabilecek varmı ? youtube gibi yerlerde izlediğim videolardan anladığım kadarıyla iyi sistemler fakat bu 3 seri hakkında hangisi bana daha uygundur onu bilmek istiyorum (xb8 xb80av xb88avk) saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevzatGuner -- 25 Haziran 2018; 23:17:33 >
  • Sony ses sistemini satmak isteyen var mı? 2.el konulara mesaj atamıyorum o yuzden bir sorayim dedim.

• Sony LBT-80 müzik setim var.300 w+300w .Radyo-cd-kasetçalar çalışıyor.Kozmetik olarak ta oldukça iyi.Takribi fiyatı ne olmalı acaba?Son zamanlarda alan satan oldu mu?Hayırlı günler.
  • Uzun zaman oldu yazmayalı nerdeyse bütün serileri denedim bu güde temiz düştü mhc rg495 aldım tek kelime kağıt hoparlör lbt serisi gerisi yalan son ses mahalle dinlese faydası yok lbt nin en kötüsünde bile hissettiğin derin müzik kaliteli sahne yok.Xb80av yi sattığım için xb5 i kırdığım ve xb6 yı hediye ettiğim için çok pişmanımm lbt nin deck serisine değinmiyorum bile ah o v502 ler d905 ler hevesim kaçtı uğraşmam artık 495 de ilk günden mahalleyle papaz etti bari biraz doygun sahne olsaydıda boşa gitmeseydi kavgalar sırf gürültü arkadaş mhc zaten en sevmediğim seri:=))
  • Merhaba, sony rx30 kabin var cd ve kasetcalar kısmı calışmıyor
    ne kadar eder fikriniz var mı ?
  • Merhaba, sony rx30 kabin var cd ve kasetcalar kısmı calışmıyor
    ne kadar eder fikriniz var mı ?
  • Merhaba arkadaşlar
    müzik seti satın almak istiyorum.aşağıdaki ürünler dikkatimi çekti.hangisini almalıyım yada tavsiyeniz nedir desteğini rica ediyorum.
    aiwa nsx-wvt99
    JVC MX-V588T
    sony rx99
    Philips fw 855c
    PHILIPS FW-V520
    sharp cd-c611
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUNEY_97

Merhaba arkadaşlar
    müzik seti satın almak istiyorum.aşağıdaki ürünler dikkatimi çekti.hangisini almalıyım yada tavsiyeniz nedir desteğini rica ediyorum.
    aiwa nsx-wvt99
    JVC MX-V588T
    sony rx99
    Philips fw 855c
    PHILIPS FW-V520
    sharp cd-c611
    Kardeşim imkanın varsa git dene derim eğer ilandaki cihaz sorunsuz sıkıntısız ise bu fiyata bir daha gelmez.Yazdığın tüm setler aynı anda çalışsa bunun kadar doyurmaz seni.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-sony-lbt-vr90av-567979210/detay/

• koray_a K kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız ve tavsiyeniz için teşekkürler. Cihazın teyp kısmı arızalıymış.SONY LBT VR90AV modelini anlayacağınız bulamadım.

tavsiye edeceğiniz başka bir model var mı.

• GUNEY_97 G kullanıcısına yanıt
    aiwa nsx wvt99
    aiwa nsx- kt10
    sony mhc rxd9.
    içlerinde en kolay bulacağın model rx99,
    en zor bulacağın model aiwa nsx wvt99
    Aiwa nsx wvt99 amfisi en güçlü model, 10.000 watts pmpo, 1000 watts rms değeri beyan ediyor.
    Cihazın gövde ağırlığı 18 kg. Trafo gücü 390 watts,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 27 Temmuz 2018; 23:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail hoca

aiwa nsx wvt99
    aiwa nsx- kt10
    sony mhc rxd9.
    içlerinde en kolay bulacağın model rx99,
    en zor bulacağın model aiwa nsx wvt99
    Aiwa nsx wvt99 amfisi en güçlü model, 10.000 watts pmpo, 1000 watts rms değeri beyan ediyor.
    Cihazın gövde ağırlığı 18 kg. Trafo gücü 390 watts,
    Desteğiniz için teşekkür ederim İsmail hocam.malesefef tavsiye ettiğiniz setler arasında sadece Sony i bulabiliyorum.yozgatta biri aiwa için Nuh diyor peygamber demiyor 500 TL istiyor.yarı parasınıda kargocu istiyor.

Mecburi istikamet Sony rx99 olacak gibi. Hocam jvc , Samsung veya Philips in hiç mi şansı yok.

• Arkadaşlar Sony mhc-gn77d müzik setim var kozmetik olarak güzel sadece CD kısmında sıkıntı var kaç para eder

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.