Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.324
Cevap
50
Favori
921.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasaluyari

konu sahibi süresiz engel almış
    konu ile ilgilenen sahiplenen varmı ?

herkes yazıyor usta konu zaten efsane bir şey mi soracaktın?
  • Nike kullanıcısına yanıt
    merhba.hayırlı olsun. acilen yorumlarını bekliyoruz. çocukluktan hayaller hepsi :) engel olamıyoruz..
  • Arkadaşlar elinde temiz ve sorunsuz RX90 model olan varsa lütfen pm atsınlar. Kargo ile de alabilirim ancak İzmir de olanlar öncelikli tercih edilir :) teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

quote:

Orijinalden alıntı: drive_83

Xgv80nin bir diger avantajida tweeterlar tepede konumlandirildigi icin tizleri daha temiz ve net alabiliyorsunuz
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

Beyler bu cihazdan elinde olupta satmak isteyen varsa talibim pm lerinizi bekliyorum

Bende var kardeşim pm attım sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist0101

quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

quote:

Orijinalden alıntı: drive_83

Xgv80nin bir diger avantajida tweeterlar tepede konumlandirildigi icin tizleri daha temiz ve net alabiliyorsunuz

Beyler bu cihazdan elinde olupta satmak isteyen varsa talibim pm lerinizi bekliyorum

Bende var kardeşim pm attım sana

yanıtladım sizden cevap bekliyorum
  • Merhaba,

Mutfakta ve balkonda kullanabileceğim, MP3 çalan ve radyosu olan bir cihaz arıyorum. Yalnız piyasada hiç klasör seçme özelliği olanını bulamadım.

Aradığım cihaz:

1.klasör seçebilsin

2.ekranı olsun, şarkı ve klasör isimlerini görebileyim.

3. Harici Pilli ve 220 volt kablolu olsun.

4. En fazla 150 tl. olsun

5. Sd kart ve USB yuvası olsun,

6. Kulaklık çıkışı olsun.

7. Line in girişi olsun.

Bildiğiniz bu şekil bir cihaz varmı, önerebileceğiniz. Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler.
  • arkadaslar sony mhc rg440s müzik setini satıyorum ürünü şuanda topladım duruyo köşede ilgilenen arkadaslarım pm atabilir neden satıyorsun sorusuna genelde film izliyorum logitech z906 yetiyo bide komsular sony e dayanamıyo
  • Is yerindeki depo da dinledigimiz bir vx7 var. Bass olarak tatminkar bir sistem. Ayrica alt midler de basarili denebilir. Yani bunlari cok uygun fiyatlara alabiliyorsunuz logitech creative gibi markalarin bu cihazin ses kalitesinde urunu yok bana sorarsaniz... Fakat evdeki vsx520 amfiye bagli zensor3 lerin sesi oyuncak konumuna atiyor bu sistemlerin cogunu... Es serisi falan derseniz onunde dugme iliklenip saygi durusuna gecilir derim ama, 500 den fazla parayi daha farkli alanlara harcamak lazim.
  • satılıktır.istediğim fiyat 350tl

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<
  • quote:

Orijinalden alıntı: yattara11

Merhaba arkadaşlar.

2000'li yılların başında Doğu Bank'tan MHC-DP1000D müzik setini satın almıştık. 3'lü DVD oynatıcısyla, kaset çalarıyla, dijital optik girişiyle plak hariç her türlü araçla müzik dinleme imkanı sunuyor sanıyorum. Bugün düşündüğümde çağının ötesinde bir aletmiş gibi geliyor bana

Oldukça yüksek ses sunduğu için apartman dairesinde kapasitesinin küçük bir kısmıyla idare ediyorum. Oyunlarda keyif veriyor. Geçenlerde Battllefield ile denedim ve kendimi çatışmanın içindeymiş gibi hissettim. Film izlerken de keyifli olduğunu söyleyebilirim. Fakat bazen geneli sessiz geçen bir filmde anlık bir sahnede inanılmaz bir bass ile insanı rahatsız edebiliyor.

Müzik dinlerken ise bazen sesleri yutuyormuş gibi hissettiriyor. Bu sorunu özellikle kısık sesle müzik dinlerken yaşıyorum. Teknik konulardan anlayan arkadaşların bir açıklaması olabilir.

Sanırım çok defa taşınmış olmasından gerek olacak ki DVD oynatıcısı, kaset çaları ve kumandası bozuk. Şimdilerde sadece TV'den spotify dinlemek için ve PS oynamak için kullanıyorum. Ankara'da iyi bir servis bulursam tamir ettireceğim.

Bu aralar CD veya Plak koleksiyonuna başlama gibi bir niyetim var. Bir müddet bekleyip ekonomik anlamda rahat bir dönemimde pikap,amfi,hoparlör üçlüsünün peşine mi düşsem yoksa bir CD arşivi oluşturup yola müzik setimle mi devam etsem karar veremiyorum. Özellikle yukarıda bahsettiğim ses yutma ve açıkçası netlik hissi vermeme mevzularından dolayı plak işine yönelesim geliyor. Ama oyun, film, müzik gibi birden çok işe yarayan mevcut sistemim özellikle masrafa gerek kalmayacak olmasıyla beni cezbediyor.

Sistemin google'da bulduğum bir fotoğrafı.

Merhaba yattara11;

CD kolleksiyonu yapacağınızı duyunca mesaj yazmadan edemedim....
    Ben de 3 yıl kadar önce bu CD kolleksiyon merakına büründüm.1 oradan 5 buradan derken kısa sürede 2500 adet civarı CD sahibi oldum...
    Kimisine 1 tl verip aldım,kimisine 100 tl verip aldım.Şu an arkama dönüp baktığımda ne CD ler için ödediğim paraya, ne de kargoları için ödediğim paraya hiç pişmanlık duymuyorum...

Eğer CD kolleksiyonu için karar verirsen mutlaka benimle iletişime geçmeni isterim.

Saygılar;
  • Temmiz vx8 arıyorum.
  • SONY RXD7 ALAYIMMI BEYLER ?
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    RXD7 yerine rxd8 hatta rxd9 alın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carenfly

Merhaba,

Mutfakta ve balkonda kullanabileceğim, MP3 çalan ve radyosu olan bir cihaz arıyorum. Yalnız piyasada hiç klasör seçme özelliği olanını bulamadım.

Aradığım cihaz:

1.klasör seçebilsin

2.ekranı olsun, şarkı ve klasör isimlerini görebileyim.

3. Harici Pilli ve 220 volt kablolu olsun.

4. En fazla 150 tl. olsun

5. Sd kart ve USB yuvası olsun,

6. Kulaklık çıkışı olsun.

7. Line in girişi olsun.

Bildiğiniz bu şekil bir cihaz varmı, önerebileceğiniz. Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler.

istediğiniz özellikler sizi çin malı dandik markalara yönlendiriyor.sony de böyle bir cihaz olduğunu sanmıyorum.olsada 150 tl ye olmaz.

bence siz taşınabilir mp3 player alın ekranı v.s olan ve aux ile güzel bir müzik setine bağlayın.
  • arkadaşlar herkese merhaba bir yakınım sony lbt a790 ses sistemi hediye etti fakat ana ses ünitesi malesef yok sadece anfi,radio cd player ve kaset caları var ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü anfiden ses alamadım nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı ? birde ana ses ünitesini nerden temin edebilirim fikri olan var mı ?

• https://app.letgo.com/k8Mk/A9ooqtp8uH
    letgo'da ne sattığıma bak! - Gri Sony stereo hoparlör

sony vx 99 satılık arkadaşlar
  • Arkadaşlar sayfa ne kadar aktif bilmiyorum ama bir iki sorum olacak...

150-200 TL civarlarında bir müzik seti arıyorum. Evde radyo daha çok kullanıyoruz. Gün boyu kısık seste radyo açık. Şimdi kullandığımız küçük, eski uyduruktan radyolardan. Çoğu zaman cızırtılı, yayın karışıyor vs.

Facebook da bir iki grup var orada soruyorum ama kimse cevap vermiyor. Yukarıda bahsettiğim şekilde bana hangi modelleri önerirsiniz? İlanlara bazen bakıyorum aynı fiyat aralığında farklı farklı modeller oluyor. Özelliklerini bilmediğim için karar veremiyorum.

Rx-88-99 vs. gibi modeller sanırım bu fiyatlara bulunabiliyor. Bir iki arkadaş da Arçelik tavsiye etti mesela. 5740 gibi bir modelini. Hatta bir tane 200 TL ye buldum. Mesela Sony Rx-88-99 gibi modelle Arçelik in bu modelini karşılaştırırsak hangisi ağır basıyor. Çünkü tavsiye eden arkadaş kesinlikle arçelik al dedi. Tv bağlarsın vs. daha fazla özellik sesi güzel vs. Fiyat/performans olarak bakınca söylediği mantıklı değil mi?

Tavsiye ve yardımlarınızı bekliyorum...
  • Herkese iyi günler
    1997 senesinden bu yana MHC V818 sahibiyim. 5 senedir orjinal kutularında muhafaza ettiğim emektarı dün tekrar tahtına kurayım dedim. Ama o da ne süpriz! Açma düğmesiyle birlikte cd sürücü motorlarında değişik sesler var ancak hoparlörde ses yok. Cd kaset radyo hiç ses yok. Ekran normal. En tuhafı uzaktan kumanda ile sesi açmak istediğimde arkada yer alan fanın hızının değişmesiydi. En belirgin sıkıntı cd sürücü yuvasından gelen anormal seslerdi. Hoparlörden ses gelmemesi çıkışın arızalı olduğunu düşündürdü ama başka sebepte olabilirdi. Müdahale etmem gerekir tekrar kutularına koyamam, en kötü uğraşırım olmazsa tamirciye götütürüm diyerek başladım vidalarını sökmeye. Dış metal kasayı söktüğümde cd sürücü kısmında 3 lü cd yuvasının dönmediğini ve cd yi okumak üzere yerleştiremediği ve lastiklerin
    oldukça bol ve erimiş gibi olduğunu farkettim. Zaten 7-8 sene önce kasetçalar çalmıyordu ve sorun yine lastiklerdi. O zaman değiştirerek arızayı gidermiştim. 1. sorun keşfedildi. Sonra surround hoparlörünü bağladım ses geldi meğer çıkış üniti de hoparlör de arızalı değilmiş, acaba dedim ses çıkışları sadece surroundların seçili olduğu özellik olan WHISPER da kalmış olabilir mi diyerek özellikleri kurcaladım ve tekrar kablolarla oynadım bingo! artık ses var. Emektar yaşıyor ölmemiş. Hatta lastikleri değiştirirsem daha çooooooook yaşar. Sanırım bu cihazların motor kasnak ve dişli lastikleri haricinde kronik arızaları olmuyor. Umarım olmaz.SONY!
    ----------------------------------------------------------------------
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanbmw -- 3 Aralık 2017; 1:49:6 >
  • temiz lbt d905 veya lbt d705 veya lbt a790 arıyorum
  • kaliteli bass tizz arayan sonynin bana göre en iyi modellerinden biri orta bütçeli olarak rxd9 veya rxd8s bu modellere bakın..
    ayrıca sony rx90'da beğendiğim cihazlardan bulursanız temiz almanızı tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeSioN -- 11 Aralık 2017; 14:29:40 >
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.