Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • radyo antenı alman lazım sahibinden . com bak ordaki radyo antenlerınden bırını al bagla cihaza her frekansı sorunsuz bir şekilde dinlersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

Adam akıllı bir tane RX99 bulamadım yahu. Ses konusunda uzman arkadaşlar, bu modelin yerini dolduracak güncel bir model önerirse sevinirim. Z5500 gibi bir cihaz önermeyin yalnız. Kaliteli müzik dinleyebileceğim bir sistem arıyorum, amaçsız bangırdayan ürünleri istemiyorum.

SONY MHC VX8 , SONY RXD9 ( RX99 DAN DAHA GÜZEL BİR TONLAMASI VAR) SONY RXD8 , LBT SERİLERİNE BAK...BU SERİLER GÜZEL RX99 YANINDA DİNLENEBİLECEK SETLER AMA TAVSİYEM RXD9 ALMANDAN YANA DİNLEDİĞİNDE NE DEMEK İSTEDİĞİ ANLARSIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE4488

quote:

Adam akıllı bir tane RX99 bulamadım yahu. Ses konusunda uzman arkadaşlar, bu modelin yerini dolduracak güncel bir model önerirse sevinirim. Z5500 gibi bir cihaz önermeyin yalnız. Kaliteli müzik dinleyebileceğim bir sistem arıyorum, amaçsız bangırdayan ürünleri istemiyorum.

SONY MHC VX8 , SONY RXD9 ( RX99 DAN DAHA GÜZEL BİR TONLAMASI VAR) SONY RXD8 , LBT SERİLERİNE BAK...BU SERİLER GÜZEL RX99 YANINDA DİNLENEBİLECEK SETLER AMA TAVSİYEM RXD9 ALMANDAN YANA DİNLEDİĞİNDE NE DEMEK İSTEDİĞİ ANLARSIN

SONY RXD9, RX99'dan daha iyi diyorsun yani. Ona bakayım o zaman bir.

• quote:

quote:

quote:

Ses kalitesi hepsi iyi SONY rx99 efsane seridir. Ancak SONY RXD9 daha güzel bir tonlamaya sahip...

• quote:

Ses kalitesi hepsi iyi SONY rx99 efsane seridir. Ancak SONY RXD9 daha güzel bir tonlamaya sahip...

Teşekkür ederim, araştırıyorum hemen.
  • Arkadaşlar,

RXD 7 Modeli müzik setim için uzaktan kumanda arıyorum. Bu konuda bilgi verebilecek olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Her zaman derim, müzik stereo sistemlerde dinlenir.

Sonuna kadar katılıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sony sonsuza kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Orijinalden alıntı: icarus06

SONY FH-E9X -MHC 6800 japonya için üretilen modeli ise mhc j900ex. pro pixy model yarın sahibinden comda yeni sahibini aramaya başlıyacak inşaAllah ,100 tl edermi beyler
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

buradaki hiç bir set ne de eski pioneerlar, kenwoodlar bununla kıyaslanamaz.

aletin trafosu 500watt çekiyor rms yazmıyor üstünde kalite olarak 10 numara ve gerçek japon. bu sadece japonya için üretildi.

Tabiki eder. 200'e kadar yolu var ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ophion84

Bende MHC-EX600 almıştım kısa süre önce arızalanan LBT-D505 in yerine idare eder en azından sony olması yeterli bence.

Bence bunun ses kalitesi görüntüsü kadar iyi değil . 2-3 ay kullandım yurt dışından getirtmiştim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuSH86

quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

quote:

Orijinalden alıntı: sdhalor

quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

Bu cihazların üzerinde yazan değerler cidden doğru mu ? Mesela yukarıda resimde ki kocaman Vega bile 250 W RMS gücünde iken LBT LV80'in 300+300 W RMS güç verdiğini söylemek,yazmak saçma değil mi ? Bu sistemin en az 400 Watt'ının Sublarda olduğunu düşünürsek 120 W gücünde kıçı kırık bir Z2300 Sub'ı bu alete bass konusunda nasıl kafa tutabiliyor ? Bunu ben değil iki cihazı dinleyenler söylüyor.Almayı düşünüyordum sırf bu tür yorumlar ve Sony'nin rakamlar konusunda balon olduğunu kanısına kapılınca tamamen vazgeçtim.Nedir yani bu işin aslı.

şimdi ben bildiğim kadarıyla şöyle izah edeyim..cerwin vega ve logitech iki marka bu ikisini karşı karşıya getirmek doğru değil..zira ikisi arasında ses-akustic-sağlamlık v.b. konularda dünya fark var..heee gelelim değerlere...yani şu watt ve rms denen olaya..bircok tekno markette bi takım markaların hi-fi - deck - surround v.b. setleri var..ortalama 500 ila 1500 tl arasında fiyatları var..LG gibi bir markanın 1000 watt rms gücünde ses sistemi üretecğini hiç aklınız alıyor mu? bakın ne diyorum ses sistemi plastik kabların içine yerleştirilen dandik hoparlörden değil..harbi ses sistemi 1000 waat RMS ve Lg..yazılan bazı degeler bana hiç inandırıcı gelmiyor açıkçası 1000 watt RMS çok çok çok büyük bir rakam..fakat buna nominal ölçülerde bakmak lazım ..peak power'da 2000 waatlık bir ses sistemine devasa bir amfi devasa güç kabloları ve bir o kadar da ağır ve sağlam bir kabin gerekir..o yüzden yazılan bazı değerlere 3 aşşğı 5 yukarı biraz sallamasyon geliyor bana..bir cerwin vega kullanıcı olarak ki benım kullandıgım hoparlör 14 senelik şimdiye kadar dinlediğim hiç bir setin zevkini hazzını vermedi bana .. buna creative logitec v.b. markalar dahil..

Yahu Logitech ile Cerwin'i karşılaştıracak kadar salak değilim.Ferrari ile Şahin karşılaştırmak kadar saçma.Sadece farklı açılardan örnekler verdim.Sadece 600W RMS gücünde ki değerin biraz saçma kaldığıyla ilgili örnekler.Ki CLS215 dinledim.Az çok fikrim var Vega sesi hakkında.Ayrıca bir arkadaş çıkıp şu LV80'in SPL değerini ölçse ne güzel olur. :)

Selamlar,

Yaklaşık 10 sene LBT LV80 kullandım. Anfi devresinde 2*180W RMS çıkış gücüne sahip STK entegre var. Dolayısıyla cihazın üzerinde yazan 600W RMS balondan ibaret

"Watt" değerleri "peak power, rms power, continuous power" ve benzeri isimlerle adlandırılırlar. Peak veya rms power değil, continuous power değeri cihazın gücü hakkında gerçek bilgiyi vermektedir. Fakat her ne hikmetse çoğu üretici firma continuous power değerini yazmamaktadır

Bunlar odayı sallandırıyor .

• >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

Buda benim cihaz surroundlar takılı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pysko** -- 22 Ağustos 2012; 16:00:52 >
  • müzik setleri ile ilgili bir sayfa olmadığı için kendim amatörce birşeyler yaptım.. yakında yeni sayfalar ekleyip geliştirmeyi düşünüyorum. anketime katılır, görüşlerinizi bildirirseniz memnun olurum..selamlar.

http://muzikseti.webnode.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE ALTINOK

müzik setleri ile ilgili bir sayfa olmadığı için kendim amatörce birşeyler yaptım.. yakında yeni sayfalar ekleyip geliştirmeyi düşünüyorum. anketime katılır, görüşlerinizi bildirirseniz memnun olurum..selamlar.

http://muzikseti.webnode.com.tr

Siteniz çok güzel ancak biraz görsel içerik yükleyip zenginleştirirseniz, bildiğiniz müzik seti modelleri ile ilgili yorum, fikir, video yerleştirirseniz çok daha güzel olur.

• quote:

Bence bunun ses kalitesi görüntüsü kadar iyi değil . 2-3 ay kullandım yurt dışından getirtmiştim .

kabul ediyorum önceki setim kadar iyi değil ama hiç yoktan iyidir normalde büyük tekno marketlerde istediğim ayarda setler bulunmuyor malesef eminönüne falan gitmem lazım ama ona da vaktim olmadığı için aldım bu aleti.
  • Arkadaşlar selamlar. Ben de sony mhc vx 333 marka müzik seti. var sesi çok güzel ama yinede aklım LBT LV 100 av gibi güçlü modellerde.. Baya bi süre bu bana yeter diye düşündüm fakat kaşıntı tuttuğu için ufaktan bi araştırma işine daha girdim. Diyeceğim o ki bu tarz bi sesin daha güçlü versiyonunu arıyorum Sony in ES serisi gibi amfi alıp yanında güzel kuvvetli kolonlardan alsam kule tipi receiver yada direkt amfi cıkışlı bilgisayar da kullanmayı düşünüyorum. Şuanki sistemimde keza öyle. Nasıl bi kombinasyon tavsiye edersiniz? Varmı sony gibi Bass ları efektli ve deprem etkisi yaratan bi sistem. Öylesine bile olsa yazarsanız sevinirim çünkü bana vereceğiniz her cevap çok değerlidir. Saygılarımla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keşiş

Arkadaşlar selamlar. Ben de sony mhc vx 333 marka müzik seti. var sesi çok güzel ama yinede aklım LBT LV 100 av gibi güçlü modellerde.. Baya bi süre bu bana yeter diye düşündüm fakat kaşıntı tuttuğu için ufaktan bi araştırma işine daha girdim. Diyeceğim o ki bu tarz bi sesin daha güçlü versiyonunu arıyorum Sony in ES serisi gibi amfi alıp yanında güzel kuvvetli kolonlardan alsam kule tipi receiver yada direkt amfi cıkışlı bilgisayar da kullanmayı düşünüyorum. Şuanki sistemimde keza öyle. Nasıl bi kombinasyon tavsiye edersiniz? Varmı sony gibi Bass ları efektli ve deprem etkisi yaratan bi sistem. Öylesine bile olsa yazarsanız sevinirim çünkü bana vereceğiniz her cevap çok değerlidir. Saygılarımla :)

Bir tane pioneer d4 ve mdf kabin alıp elinizdeki müzik setine bağlarsanız lbt serilerine yakın güçlü ses alabilirsiniz. söylediğim subwoofer çift sarımlı. her bir sarıma müzik setinin bir çıkışını bağlarsınız. mid ve orta tonlar için müzik setinin kendi kabinlerini kullanırsınız. bu söylediğim yaklaşık 200 lira tutar ve verdiğiniz paraya değecek ses alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuSH86 -- 31 Ağustos 2012; 18:55:21 >

• web sayfama fotoğraflar eklendi.yeni sayfalar konuldu.yorum,görüş ve önerilerinizin devamını dilerim.
  • Gençler eski müziksetim 90 model bir philips ti 70+70 RMS bu alttaki sistem Sözde 680 W RMS sizce gerçekten iyi ses verirmi 680 rms olmayacağına eminim ama fiyat iyi gibi geldi görüşlerinizi alayım ona göre yarın gidip almayı planlıyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-sony-mhc-gn88d-dvd-vcd-cd-cd-r-cd-rw-jpeg-mp3-7500-pmpo-101771936/detay
  • Arkadaşlar merhaba elimde sony mhc rv600d müzik seti var.Sesi son derece tatminkar**** dinlerken en fazla 5. dereceye kadar getirip dinliyorum vgroove ve surround efektleri açık halde.Dün bilgisayarıma bağlayayım dedim işe koyuldum iş bitti ancak rezalet ses sonderece kötü ve yetersiz.Bilgisayarımdaki ses çıkışını yeşilden müzik setimin md in girişine bağladım sesi 20 yaptığım halde çok kötü nerede yanlış yapıyorum.Bu arada bilgisayarla müzik seti arasındaki kablo uzunluğu 5-6 metre var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanN61 -- 13 Ekim 2012; 10:11:04 >

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.