Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bahsettiğiniz ses düğmesi olayı kronik sorundur ve çözümü bilen göremedim henüz..o şeklde problemli olan modeli de var lbt onu da 350 ye bırakıyorum......nin ona hoparlör çıkşışları harici 2 ad bas çıkışı vardır ..çünkü kolonların arkasında sobwoofer vardır...yani kolona 2 kablo gidiyor...
  • Bendede sıfır ayarında LBT XB5 mevcut orjinal kolonlarına ek olarak 2 adedde sony ss L80 3 yollu bağlı isteyene uygun fiyata verebilirim.Kaset çaları hariç tüm fonksiyonlar sorunsuz toz dahi yok.
  • Bu arada bu kralı bilen var mı?http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-sony-dvd-li-5-1-m-seti-710-w-rms-guccccc-69509685/detay/tekrardan amfi beslemesinin hoparlörün sesini ne kadar etkildeiğini anladım...Cihaz yaklaşık 25 kg...son oyuncaklarımdan
  • mp çalmaz ama aux tan mp player dahil her cihazı bağlar gümbür gümbür ses alırsınız...!
  • birşey sorabılırmıyım bende sony lbt xb80av modeli var yanlız buyuk kollonları soktum s.a.w yazan yerleri içinden gri renkli s_type yazılı kolon vardı acaba bu kolonu orjinalinlen değişmiş olabılırlermı?
  • xb80' ler falan sonradan çıktı. Bende ilk çıkan serinin en üst modeli olan lbt n555av vardı. xb80 veya 800 lere göre artısı ise subwooferleri ayrı bağlanıyordu, yani bir hoparlöre çift kablo giriyordu, bas çıkışı ise ne hoparlör bağlarsan bağla yalnızca alt frekans yani bas sesi veriyordu. Bu da ayrı olarak sub bağlama imkanı veriyordu. O zamanlar pioneer in en üst modeli olan tsw 252 idi sanırım 450 wattlık sub alıp özel kabin yaptırıp bağlamıştım, apartmanı sallıyordu adeta.. Bu setlerin genel olarak bas sesleri gümbür gümbür bas arayanlar için ideal, ortalığı titretir nitelikte, ancak tiz ve midler kötü olmamakla birlikte vasat seviyededir. Ayrıca elektronik olarak fazla sorunlu aletlerdir. Sonsuz dönen ses düğmesi illa ki bozulur, bir süre sonra kumandadan kullanmaya başlarsınız. Zira üzerindeki tuşlar da öyledir, Radyoya geçmek için düğmeye basarsınız surround açılır, subwoofer açma kapama düğmesine basarsınız kasetçalar devreye girer, vs.. saçmalamaya başlar kısacası. Belli bir zaman sonra bu durumlardan dolayı yalnızca kumandadan kullanmaya başlarsınız.

• tamam da usta sunu belırteyım bu setin kolon üzerindeki yazı canımı sıktı griy renkli sanki başka marka bi kolon S.A.W yazması lazım degilmi ?
  • Arkadaşlar, bu videodaki yer alan sony müzik seti ve kolonların tamamı bir modele mi aittir?
    Evetse hangi modeldir? Yoksa arkadaş kolonları sonradan ekleyerek, ışıklı falan modifiye mi yapmıştır?
    Genezi FST-SH2000 modeline baktım videodakiyle alakası yok, bilemiyorum nedir ne değildir ...

• çok güldüm ya baya patates ve apaçi işi bir şey olmuş, sese duyarlı ledler yerleştirilmiş, ekran da sonradan bağlanmış, o hoparlörler de sete ait değil gibi görünüyor, bir de alta çakma sony yazmış..
  • Zaten bu büyüklüğe ve sesin yüksekliğine önem veren tiplere çok gülüyorum...Hele araçların(özellikle şahin vb.)arkasına kocaman baslar yerleştirip gürül tüyü müzik sanatlara acırım...:S
  • Bu set alınır mı?
    www.sony.com.tr/product/hfs-mini-systems/mhc-ex600

Bende şuan MHC W55 var 96'da alındı JAPAN

Bendeki de 180W RMS bu da 180W RMS
    SATURN broşürde 380W yazıyordu demek yalanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyarr

çok güldüm ya baya patates ve apaçi işi bir şey olmuş, sese duyarlı ledler yerleştirilmiş, ekran da sonradan bağlanmış, o hoparlörler de sete ait değil gibi görünüyor, bir de alta çakma sony yazmış..

Bu adamlarda ne kafa var ne kulak var ben cozemedim henuz. Bence %80 gibi duyma kaybi vardir rahat.. Yoksa bi insan bunlari neden kullanir bende anlayabilmis degilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakX

quote:

Orijinalden alıntı: ceyarr

çok güldüm ya baya patates ve apaçi işi bir şey olmuş, sese duyarlı ledler yerleştirilmiş, ekran da sonradan bağlanmış, o hoparlörler de sete ait değil gibi görünüyor, bir de alta çakma sony yazmış..

Bu adamlarda ne kafa var ne kulak var ben cozemedim henuz. Bence %80 gibi duyma kaybi vardir rahat.. Yoksa bi insan bunlari neden kullanir bende anlayabilmis degilim.

Sony bu konuda çok başarılı başa göre tarak üretiyor,

Güney amerika insanı böyle genel olarak bu tür apaçiliklerden hoşlanan sokağına teyp çıkarıp parti yapan insanlar ve bu tür modelleri biz garipsesekte orda king oluyor kültür farkı işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Bu set alınır mı?
    www.sony.com.tr/product/hfs-mini-systems/mhc-ex600

Bende şuan MHC W55 var 96'da alındı JAPAN

Bendeki de 180W RMS bu da 180W RMS
    SATURN broşürde 380W yazıyordu demek yalanmış

Çok yüksek seste müzik dinlemeyeceksen alınabilir.Ayrıca usb den müzik çalma özelliği çok iyi olmuş.
  • W55'nin sesi gayet yeterli geliyor ve yetiyor zaten, mühim olan yüksek sesten ziyade Net/Berrak/Kalitesli ses zaten.

W55 bayağı bi yıprandı, bundaki ses daha iyi gelebilir diye düşündüm. İnternette 290 Liraya kadar buldum Sıfır olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 3 Şubat 2012; 16:28:17 >
  • SONY FH-E9X -MHC 6800 japonya için üretilen modeli ise mhc j900ex. pro pixy model yarın sahibinden comda yeni sahibini aramaya başlıyacak inşaAllah ,100 tl edermi beyler

• Arkadaşlar Sony RX99 ayarında bir müzik seti almak istiyorum, önerebileceğiniz model var mı? Yıllar öncesinin bu müzik setinin verdiği ses kalitesi beni benden aldı. Aynı kaliteye sahip günümüzde bulabileceğim bu tarz bir set var mı?
  • arkadaslar bende fh-411r modeli var ancak bu modelin kronik sorunu olan kaset motoru lastigi bendede gevsedi ve artik calmiyor bu lastigi nereden temin edebilirim
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeIntegrity -- 2 Ocak 2021; 18:58:32 >
  • arkadaşlar CMT-EH25 ya da fx-200 modellerinden birini alacağım. hangisini tavsiye edersiniz. CMT-EH25 de manuel radyo arama yokmuş heralde fx-200de de aynı mı durum ?
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.