Şimdi Ara

>>> SATILIK IPAD AIR 16 GB 450TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
5
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Apple iPad Kapasite #16 GB #WIFI
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Şuan 10.2.1 yüklü, 10.3.2 indirildi ancak kurulmadı.Pil ömrü çok çok iyi durumda.

Beyaz renk, sağ üst köşede ufak bir çatlağı mevcut ama kesinlikle sorun teşkil etmiyor.

Ekleme: Ekranin ic kısmında toz parçacıkları mevcut, önceden çok dikkatimi çekmedi ancak şimdi belirteyim istedim.Ekran açıkken sorun teşkil etmiyor
    ancak kapalıyken belirgin. Sebebi ise ekran daha önce açılmış, değişim yapılmış mı cidden bilmiyorum ancak ben bu şekilde teslim almıştım ve malesef
    bu şekilde satışa sunuyorum. Tekrardan tozları aldırmak için açılabilir, maliyeti fazla olmaz.

Yan sanayi şarj aletinin(orjinalle aynı sürede şarj ediyor) yanında çok iyi kondisyonda olmayan trust marka kılıfla beraber gönderilecek.

Diğer şehirlere önce para sonra kargo olarak yollanır, GET açmıyorum.

Fiyat :450TL Fiyat son, pazarlıksız.LÜTFEN DAHA FARKLI BİR FİYAT TEKLİFİNDE BULUNMAYIN.

Zaten daha uyguna bulma şansınız yok.Ben kullanmıyorum bari birilerinin işine yarasın diye iyice düşürdüm fiyatı.
    >>> SATILIK   IPAD AIR 16 GB 450TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeasme -- 1 Ağustos 2017; 10:6:14 >

• takas düşünürseniz dukkanıma bakın
  • Takip
  • Tarafimdan alinmistr urunu bugun teslim aldim ilker hocam sagolsun sapasaglam geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.