Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Juiced yeni adını dünyaca ünlü olan HIN City (Hot Import Nights)'den almış. Hâl böyle olunca 'illegal sokak yarışları' kavramı da bu oyunda yok oluyor. Tamamen legal pist ve organizasyonlar ile rakiplerinizle kapışıp yükselmeye çalışacağınız Juiced HIN'de, fazlaca mekân mevcutlandırılmış. En iyi aracınızı hazırlayıp Roma, San Fransisco, Tokyo, Sydney, London ve Paris'e uğramanız mümkün. Bu şehirler arası organizasyonlarda git gel yaparken elbette eski Juiced geleneği olan sayısız araç kuralı yine karşınıza çıkacak. Need For Speed Carbon(umsu) bir modifiye tarzına sahip olan Juiced HIN, her zamanki gibi bol seçenek ve lisanslı malzemeler kullanmış durumda. Oyun içi videolarından da görebildiğimiz üzere, yarış stillerinde pek çok yenilenme olmasa da yapımcıların bahsetmekten bıkmadığı ve öve öve bitiremedikleri bir 'Drift' modu söz konusu. Ayrıca araçlar beş sınıfa ayrılmış. Bunlar; Exotics, Ricers, Old Muscle, Euro ve Modern Muscle. Grafiksel anlamda ilkine göre biraz daha umut verici olan Juiced HIN, her ne kadar çoğu kişi tarafından hâlâ olumsuz eleştirilere maruz kalsa da tam anlamı ile kendisini göstermiş değil.

bu arada oyunda cok guzel kizlar var. bu konuda carbon'u halt etmis bence. ilgilenenlere duyrulur

Grafik 80 / 100
    Yapay Zeka 79 / 100
    Senaryo 75 / 100
    Özgünlük 80 / 100
    Atmosfer 90 / 100
    Menü 90 / 100
    Dinamizm 90 / 100
    Hatasızlık 82 / 100
    Eğlence 86 / 100
    Oynanış 85 / 100
    Ses 80 / 100
    Türe Göre Başarı 86 / 100
    GENEL: 83.68 / 100

Playstation 2 [ANA KONU]

Playstation 2 [ANA KONU]

Playstation 2 [ANA KONU]

Playstation 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi switel -- 29 Eylül 2007; 22:44:43 >

• arkadaslar siz kopya oyunlari ne kadara aliyorsunuz???
  • slm benide eklerseniz sevinirim.
    Bu arada pes2008 olayınıda konuşmak lazım Ps2deki akıbeti nasıl olucak.Oyundan çok şey beklemekle yanılıyomuyum ps2 için acaba?
  • arkadaşlar elimde 30-35 tane oyun var tanesini 1,5 YTL den satabilirm, burda bi arkadaştan almıştım ama benim makina eski olduğu için bazılarını açmadı oyunların çok büyük kısmı baskılı gümüş DVD, Ankara dan ilgilenen olursa PM atsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan_pusu

slm benide eklerseniz sevinirim.
    Bu arada pes2008 olayınıda konuşmak lazım Ps2deki akıbeti nasıl olucak.Oyundan çok şey beklemekle yanılıyomuyum ps2 için acaba?

ekledim. konuya paylasimlarini bekliyoruz
  • arkadaslar oyunlarda top 5 listesini yapar misiniz??? ama resimleriyle beraber. ben yeni aldigim icin daha 5 tane bile oyunum olmadi. hem bu yapacaginiz liste diger arkadaslar icin oyun almada yardimci olur. simdiden tesekkurler
  • 1) god of war
    2)devil may cry
    3)metal gear solid
    4)final fantasy
    5)black
    benim top beşim bu bu oyunları ps2 sahibi herkes oynamalıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

1) god of war
    2)devil may cry
    3)metal gear solid
    4)final fantasy
    5)black

arkadasim resimlerini de eklersen sevinirim. boyle soyleyince onlarin ne tarz oyun oldugunu anlayamiyorum
  • oyunların isimleriwww.gamespot.com buraya yaz ne tarz olduğunu görürsün.
    quote:

Orjinalden alıntı: switel

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

1) god of war
    2)devil may cry
    3)metal gear solid
    4)final fantasy
    5)black

arkadasim resimlerini de eklersen sevinirim. boyle soyleyince onlarin ne tarz oyun oldugunu anlayamiyorum

• benide eklerseniz seviniririm arkadaşlar.bu arada prince of persia the two thrones oynuyorum harika bi oyun ama bi dev var orda takıldıım geçemedim bi yardım lütveennnnn :)
  • quote:

arkadaslar siz kopya oyunlari ne kadara aliyorsunuz???

Para vermiyorum hepsi netten.
  • bence üye listesi olmasın çünkü bir çok kişi gelip benide üye yap benide ekleyin türünden şeyler yazıp bana göre gereksiz msj yazcaklar kimisi paylaşım yapcak kimisi yapmıcak.Oyunlar üzerinde daha çok yogunlaşalım jucied hım in tanıtımıda güzel olmuş eski oyunlarıda tanıtabiliriz hepsine ayrı konu açılması yerine böle olması daha güzel olur güzel bi başlık devamlı olmasını dilerim.
  • FIFA 08 PS2'ye çıktı mı?Alıp oynayan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: juniorhonour

bence üye listesi olmasın çünkü bir çok kişi gelip benide üye yap benide ekleyin türünden şeyler yazıp bana göre gereksiz msj yazcaklar kimisi paylaşım yapcak kimisi yapmıcak.Oyunlar üzerinde daha çok yogunlaşalım jucied hım in tanıtımıda güzel olmuş eski oyunlarıda tanıtabiliriz hepsine ayrı konu açılması yerine böle olması daha güzel olur güzel bi başlık devamlı olmasını dilerim.

haklisin, bence de uye listesinin olmasina gerek yok. zaten uye listesi bir ise yaramiyor, cunku uye olmayan giremez tarzinda birsey yapamiyoruz. uye listesini kaldiriyorum simdilik. eger uye listesinin olmasini isteyenler cogunlukta olursa yeniden yaparim

• arkadaslar juiced 2 oyunu gercekten cok guzel. ama need for speed'deki sehir icindeki dolasmalara alistiktan sonra bu oyunu garipsiyorsunuz. cunku ikidebir sizi yaristan yarisa atarak yoruyor. ama sunu soyleyebilirim, eger bu oyunda sehir icinde dolasma olsaydi need for speed'i baya bi zorlayacakti. bu arada oyundaki pistleri de cok begendim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

quote:

arkadaslar siz kopya oyunlari ne kadara aliyorsunuz???

Para vermiyorum hepsi netten.

Aynen hocam bende emule sağolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALTEK

FIFA 08 PS2'ye çıktı mı?Alıp oynayan var mı arkadaşlar?

Hocam ben emuleden indirdim oynadımda bayabi sevdim hatta ilkkez bi futbol oyunu oynadım bana göre ilk bakışta yapay zeka geliştirilmiş, kalecilerin fonksiyon ve yine yapay zekaları gelişmiş atmosfer biraz daha iyi kısaca böyle ama gol atmak çok zor yada çömez olduğumdan bana öyle geliyordur
  • Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]

Playstation 2 [ANA KONU]

oyunun grafikleri ps2 ye yakışır nitelikte...oynanıs cok daha keyifli hale getirilmiş..ps2 sahiplerinin mutlaka oynaması gerekn futbol oyunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 1 Ekim 2007; 7:14:27 >

• Arkadaşlar Genji isimli oyunu tavsiye ederim. Sony Comp. Ent. oyunu. Xboxtaki Ninja Gaidene çok benziyor. Hatta oynanış ve grafiklerini Ninja Gaidenden iyi buldum. (Not:Elimde xbox ve ninja gaiden var!) Japonyada bir samurayın maceraları konulu. Ben çok beğendim. Ne de olsa Sony yapmış.
  • herkese ıyı gunler bendede ps2 var.hatta gecte olsa yarıslardan dahada bı zevk alabılmek acısından logıtech driving force pro dıreksıyon da aldım.Oyunlar ıcın net saolsun ındır ındır yaz dvd ye oyna olmasa ne yapardık bılmem dısarda dandık kopya oyunlara dunya para vermekten kurtuldum net sayesınde sımdı ıse fıfa 2008 ındırıyorum yarın sbaha bıtmıs olur tahmın edıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.