Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İçini açmayı falan denemeyin gaza gelip tuşlarla denemekle daha kolay bulursun kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gremory Rias

İçini açmayı falan denemeyin gaza gelip tuşlarla denemekle daha kolay bulursun kolay gelsin
    yok hocam öyle bir hata yapmam zaten elimde 1 tane ps2 var onuda bozmak istemem ben ps2 yi çok nadir içini açarım,açarım dediysem bazen kapağını açıp içindeki tozları alıyorum sonra tekrar geri takıyorum iyi günler :)
  • quote:

Hocam tekrar merhaba bugün Bütün Tuşları Denedim 1 buçuk saat uğraştım ama genede bulamadım neyse sağlık olsun :) artık 1 defa fmcb diski takıp oynamaya devam ederim
  • thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Boşverin zaten open loderden oynadiğiniz için çipinde oyuna etkisi yok demekki takılı olan çip modbo,mars pro yada m7 falan değil farklı bir çip olmalı.

Şunu denermisiniz peki ps2 açılırken reset tuşuna mavi bulut yada sony yazısı gelene kadar tutun sonra hızlıca çekin ve korsan cdyi takın bazi çipler bu şekilde uyku moduna giriyor çipi aktif etmek için makineyi aç kapa yapaman yeterli

• quote:

Boşverin zaten open loderden oynadiğiniz için çipinde oyuna etkisi yok demekki takılı olan çip modbo,mars pro yada m7 falan değil farklı bir çip olmalı.

Şunu denermisiniz peki ps2 açılırken reset tuşuna mavi bulut yada sony yazısı gelene kadar tutun sonra hızlıca çekin ve korsan cdyi takın bazi çipler bu şekilde uyku moduna giriyor çipi aktif etmek için makineyi aç kapa yapaman yeterli
    hocam tam olarak anlayamadım şimdi reset tuşuna basarsam ps2 kapanmazmı ?
    Kapanır fakat o mavi ekran gelene kadar açılırken basılı tutcaksın sonra hemen çekmen lazım yoksa kapanır

• quote:

Kapanır fakat o mavi ekran gelene kadar açılırken basılı tutcaksın sonra hemen çekmen lazım yoksa kapanır
    sonra ne olucak hocam çip menüsünemi giriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 27 Nisan 2019; 23:32:0 >
    Hayır çipi uyku moduna sokucaktır buda korsan cd calıştırmıyıp kırmızı ekran vericeği anlamına geliyor eğer öyleyse çipin modelini bulabilirim

Merak etme sonrasında makineyi aç kapa yaptığında çip aktif olucaktır

• quote:

Hayır çipi uyku moduna sokucaktır buda korsan cd calıştırmıyıp kırmızı ekran vericeği anlamına geliyor eğer öyleyse çipin modelini bulabilirim

Merak etme sonrasında makineyi aç kapa yaptığında çip aktif olucaktır
    ha hocam şey cd takılırken ps2 yi başlatırken tam o anda tuşlara basıyorum o anda cd yi çalıştırmayıp kırmızı ekran geliyor cd dönme sesi kesiliyor
  • Selam arkadaşlar. Fat kasa PS2 yi hdd üzerinden boot ettim. Açılışta memory card ve flash bellek olmadan kendi harddiski üzerinden Free mcbok açılıyor. Yanlız HD Loder elf uygulamasını harddisk menüsüne eklemeyi bir türlü başaramadım. Memory cardtan kopyalayıp hdd0 içindeki klasörlere kopyalıyorum çalışmıyor. Flash belleğe kopyalıyorum çalışıyor. Bu konudaki bilginizden istifade edebilirmiyim.

• mendelf55 M kullanıcısına yanıt
    Neden hdloaderi kopyalamkla uğraşıyorsunki zaten open loader daha iyi hdloadere göre onu kullan daha iyi

• OPL de aynı şekilde yüklenmiyor. Benim amacım bu menüyü direkt harddiskten çalıştırmak. Memory card veya flash bellekten değil.

• mendelf55 M kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim memory kart olmadan direk boot edemezsin veyada makinen çipliyse o çipin özelliğinde direkt harddiskten hdloaderi boot etme özelliği vardi tabi makinendeki çipe bağlı her çip o özelliğe sahip değil örnek;Mars Pro GM816HD veya Modbo 4.0
  • Sorunu hallettim. Harddiskteki Free Mcboot versiyonu düşürdüm. Şimdi normale döndü.

Ps2 fat kasa için çip ve FMCB memory cart ikisini birlikte almıştım. Ama baktım ki çipe hiç gerek yok. FMCB ile harddiske Free Mcboot yükledim, sonra OPL yükledim. FMCB kartıda bir kenara ayırdım. Şimdi cihaza hiçbirşey takılı olmadan harddisk üzerinden oyunlar açılıyor.

• Ps2 de vakit geçirmelik eğlenceli oyun önerir misiniz?
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Katamari Damacy'i öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Ps2 de vakit geçirmelik eğlenceli oyun önerir misiniz?
    Ne tür seversin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Ne tür seversin?

Alıntıları Göster
    farketmez hocam rpg hariç hepsini oynarım. yukardaki arkadaşın dediğini indiriyorum mesela hoşuma gitti.
  • Emulatorle epey oyun oynamıştım altı ay kadar önce. Gamepad bozulunca kaldı öyle yazık oldu. Gran Turismo 4 oynuyordum bir ara geceli gündüzlü.

İngilizce bilen için derya deniz oyun kataloğu var. Korku oyunları yeter.
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Yıllardan beri PS2 İle ilgilenmekteyim. Ve piyasada artık PS2 Hakkında pek güncel şeyler bulamıyoruz. Şansa gezinirken burada bu konuyu gördüm. Elimde PS2 için 2500 küsur oyun isosu bulunmaktadır. Bir çoğu yama yapılmış güncel ( PES 2019, WWE 2K19, GTA 5 ) oyunlardır. Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım. Bana mail atabilirsiniz. Elimde güzel çipli PS2'ler bulunmakta. Yeni oyunlar da bulunmakta. Hepinize iyi forumlar.Playstation 2 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.