Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

yok o dediğin sonradan çıkanı, 3d olarak tekrar çıkmıştı ama tutmadı.. benim bahsettiğim 2 boyutlu olan, önce amigaya sonra pc'ye çıkmıştı. sega genesis versiyonu da var:

Bunuda biliyorum amigada sadece mouse'la oynanıyordu ne oyundu be ama eskilerden benim favorim her zaman bu ikisidir.
    http://www.youtube.com/watch?v=osfsRpZomC4

http://www.youtube.com/watch?v=Qb82YZs75gg

• .:SyLaR:. kullanıcısına yanıt
    amigada joyistcikle oynanıyordu.. sensible için joystick katili denir falso vericem diye az quikshotlar kırılmamış zamanında
  • snes station versiyonu hdd li ps2 de hiç bir versiyon çalıştıramdaım bir mario sevdasıdır gidiyor bilen arkadaşlar snes videolarını izledim kaç yerden iso buldum çalışanı bulamadım bir türlü yardımlarınızı esirgemeyinde oynıyım şu marioyoyu bu arada yaş ilerlesedeatari salonu oyunlarını unutmak zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

Arkadaşlar bende Ps2 sahibiyim bana da Silent hill gibi veya Resident evil tarzında oyun lazım.Clock tower 3 var ama biraz eski onu ben burada bulamadım oda çok güzel bir oyun bulursanız oynayın.Bu arada arkadalar Resident Evil Zero şu an sadece Nintendo GameCube da var bu oyun acaba Biz Ps2 kullanıcılarına çıkacak mı bu oyunda çok güzel.

haunting ground oynamadıysan hayatında PS2 oyunu oynamamışsın demektir

clock tower 3 e benziyor ama grafikleri clock tower 3 ten 10 kat daha iyi

silah kulanamıyorsunuz ama düşmanlardan saklanabiliyrsunuz

birde köpeğiniz var oyunda sonradan geliyor

oyunun 4 veya 5 farklı sonu var

yorulma ve panik yapma gibi durumlarda mevcut

ps3 sahibiyim ama hayatımda oynadığım en güzel oyun Haunting Ground ....

mutlaka oynamalısınız

• cemre16 kullanıcısına yanıt
    super mario colelction diye bir cd var.. içinde 4-5 tane mario oyunu var
  • Bir oyun vardı iskeletiz bize görev filan veriyorlar ismi m ile başlıyodu sanırım bilen varmı ?
  • Arkadaşlar size en sevdiğim 10 PS2 oyunu yazıyorum umarım yardımcı olur:
    1-Gta Sanandreas
    2-Tomb Raider Anniversary
    3-God of war 2
    4-Hitman Blood Money
    5-Max Payne 2
    6-Ghost Recon 2
    7-Spiderman 3
    8-pes 2009
    9-Naruto (hepsi)
    10-Gran Turismo 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: afroz1699

Bir oyun vardı iskeletiz bize görev filan veriyorlar ismi m ile başlıyodu sanırım bilen varmı ?

MediEvil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

quote:

Bir oyun vardı iskeletiz bize görev filan veriyorlar ismi m ile başlıyodu sanırım bilen varmı ?

MediEvil

Çok teşekkürler 1 senedir bu oyunu arıyordum sonunda buldum şimdi kopma vakti
  • Sniper Elite, 2 kişi oynadınız mı hiç. Gerçekten çok zevkli oluyordu
    Winning Eleven 9
    Winning Eleven 10
    Winning Eleven 11 (Türkiye ligi vardı bende.)
    Winning Eleven 13
    GTA San Andreas ve Liberty City
    Mafia
    oynadığım oyunlar. Birde sorum olacak. Winning Eleven (Winning 2011,2012..) serisi PS2'de var mı? Birde oynanış değişiyor mu?
  • Arkadaşlar PS2 de Slient Hill nasıl olur oynayanınız fikir verebilirmi
  • Arkadaşlar PS1'ye gamepad alacağım fakat hangi marka alsam daha iyi olur?
  • quote:

Arkadaşlar PS1'ye gamepad alacağım fakat hangi marka alsam daha iyi olur?

Tabiki SONY al gidip çin malı birşey alırsan hiç zevk alamazsın oynadıgın oyundan silent hill içinde oyun efsanedir ama gerçekten anlayarak oynaman lazım ki oyunun gerçek degerini anlayabilesin yani en az orta düzey ingilizcen olmalı.
  • hakkatende ps1'in oyunları ne güzeldi ya.. grafikler geliştikçe oyun zevki düşmeye başladı
  • PS1'de oynadığım bir oyun vardı 2 kişi oynanıyordu üstelik. Gemiden mi kaçmaya çalışıyorduk, gemiyi mi basmışlardı neydi. Karakter seçip başlıyordunuz bir odada ki düşmanları öldürünce asansöre binip bir sonraki kata geçiyorduk yani sonraki sahneydi oda Öyle silah falan olmuyordu her zaman ilk olarak yumruk ve tekme ile karşılık veriyordunuz ama elinize süpürge yada düşerse silah alabiliyordunuz. Onu da öyle devamlı olarak kullanamıyordunuz. Hatta dövüşürken elleri cebinde duruyordu adam sadece tekme atıyordu Film gibi bir oyundu, arkadaşla başına oturup bir günde bitirmiştik. Oyunu tam olarak hatırlasam detaylı olarak anlatırım da. Ne zamandır aklımda ama ismini hatırlamıyorum Bilen var mı yada hatırlayan bu oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

quote:

Tabiki SONY al gidip çin malı birşey alırsan hiç zevk alamazsın oynadıgın oyundan silent hill içinde oyun efsanedir ama gerçekten anlayarak oynaman lazım ki oyunun gerçek degerini anlayabilesin yani en az orta düzey ingilizcen olmalı.

Pardon PS2 için elim 1 e çarpmış yanlışlıkla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

quote:

Pardon PS2 için elim 1 e çarpmış yanlışlıkla

Sayenizde konu PS1'e kadar kaydı

• PS2 konu başlığı altında PS1 ile ilgili bir soru sordum ama kusuruma bakmayın
  • afroz1699 kullanıcısına yanıt
    ps2 için almıştım ben.. hama marka bir tane.. çift titreşimli.. tuşları orjinaline göre çok hafif daah sert, ama rahatsız etmiyor.. geçen yaz aldım o günden beridir hep bunu kullanıyorum..

şeklide güzel, mavi siyah

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain__

PS1'de oynadığım bir oyun vardı 2 kişi oynanıyordu üstelik. Gemiden mi kaçmaya çalışıyorduk, gemiyi mi basmışlardı neydi. Karakter seçip başlıyordunuz bir odada ki düşmanları öldürünce asansöre binip bir sonraki kata geçiyorduk yani sonraki sahneydi oda Öyle silah falan olmuyordu her zaman ilk olarak yumruk ve tekme ile karşılık veriyordunuz ama elinize süpürge yada düşerse silah alabiliyordunuz. Onu da öyle devamlı olarak kullanamıyordunuz. Hatta dövüşürken elleri cebinde duruyordu adam sadece tekme atıyordu Film gibi bir oyundu, arkadaşla başına oturup bir günde bitirmiştik. Oyunu tam olarak hatırlasam detaylı olarak anlatırım da. Ne zamandır aklımda ama ismini hatırlamıyorum Bilen var mı yada hatırlayan bu oyunu

Crisis Beat

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.