Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim için bir şey onun için parça üretimi durduğunda biter yani araba üretilmeyip parça üretiliyorsa o araba bitmemiştir bende burada oyunu parça olarak saydım yani artık parça üretilmeyecek
    birde ps2 de oyunlar çok karanlık parlalık ayarıda fayda etmedi çzöümü varmıdır
  • hangi oyunlar karanlık, bende karanlık oyun gow var oda zaten oyunun kendisi karanlık
  • bütçesi müsait olan arkadaşlar ps2 almasın bence. paralarına yazık. ps3 fiyatları bayaa düştü çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    peki oyun fiyatları ???
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    her oyunda öyle pes karanlıkmı
    mesala oynadığım oyun bu:http://www.youtube.com/watch?v=ly15ZrylIpo ama sanki hiç ışıklandırma yokmuş gibi kapkaranlık dibine girince anca görüyorum
  • bilmiyorum hocam.. bende gayet iyi.. senin cihazın video çıkışında bir sorun olabilir
  • Elde ki ps2 ne zamandır yatıyo(5-6) yıldır Şuan nerde olduğunu bile bilmiyorum gerçi evin bi köşesindedir.Pekte oyun bitirmişliğim yok Resident Evil 4 ü bitirdimeon son .Bi ara gow1-2 ,ICQ,Shadow of Colossus oynamayı düşünüyorum.Eğer oyunlardan eskisi gibi zevk almaya başlarsam PS3 geçerim
  • god of war 1, 2, 3'ü bitirdim

aralarında en iyisi gow 2, hem oyunun uzunluğu hem atmosfer bakımından
  • 3 gün sonra kurup gow 1-2yi tekrar bitircem. Unuttum zaten en son 3 yıl önce oynamıştım.

• Merhaba.

Arkadaşlar 1 yıldır ps2 oynamaktayım. Ne olursa olsun oynamaya devam edeceğimede inanıyorum. Çünkü ps3 olan arkadaşım bile bana geliyor ps2 oynuyoruz adam diyor ki ps3 den sıkıldım ve ps3 ü satıp oda ps2 satın aldı ve çok memnun.

Efsaneler ölmez Ps2 de bir efsane olacak.

Ps2 zaman gelecek çok değerlenecek bunuda unutmayın !
  • Fearlespy kullanıcısına yanıt
    tabiki, şu an nasıl dreamcast, sega mega drive çok ünlüyse aynı şekilde de ps2''ler öyle olacak hatta olmaya başladı bile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

1. mu5tafa arkadaşımızın dediğinin aksine 5 uçlu komponent kablo ile gayet güzel görüntü kalitesi alırsın.. tabiki ps3 gibi full hd olmayacaktır ancak keskinlik, netlik ve renklerin canlılığı olarak komponent kablolu bir ps2 seni çok memnun eder.. bende 5 yıl ps3 kullanmış, 1 yıldır da komponent kablo ile ps2 kullanan briri olarak söylüyorum bunu

komponent kablo ile ayrıntılı bilgileri bu başlık altındaki sayfalar altında bulabilirsin, venom800 arkadaşımızın çok detaylı bir incelemesi vardı konu hakkında

ps3 grafik olarak ps2'den tabiki daha iyidir ancak oyun çeşitliliğine baktığın zaman ps2 bütün konsolların ötesindedir..

eğer amacın full hd grafiklerde futbol, call of duty oynamaksa ps3 al.. hatta ps3 bile alma pc al derim, şu anki en iyi grafik kalitesi pc'de..

ama oyun zevki ve çeşitlilik diyorsan ps2 ve wii'yi tek geçerim.. ps3'ü varken ps2 alıp, ps3'ünü satıp wii alan biriyim

2. ps2'lere harddisk takılıyor, bu sayede hiç lensi kullanmadan direk hdd'den oyunları açabilirsin.. ama bunu yapan bir teknik servise götürmen lazım, biraz masraflı olabilir ama sonra rahat edersin.. ben şahsen dvd'den oynuyorum, hdd taktırmadım

3. ps2'de internet bağlantısı yok.. bir aralar modem felan takıldığını duydum ama kullanan hiç görmedim, yani bağlasan bile oynayacak kişi bulamazsın.. ama ps2'ninde keyfi arkadaşlarla toplanıp beraber oynamaktan geçiyor

Bende su an ps2,ps3 ve wii var. Hepsinin tadi baska :)

• geçen kurup gow 2 yi bitirdim.Oyun güzel ama eskisi gibi oyunlardan zevk almıyorum yarım saat sonra baymaya başlıyo beni hangisi olursa olsun.ICQ ve Shadow of Colossus sonrada Okamiye başlıcam ağır ağır oynarım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

tabiki, şu an nasıl dreamcast, sega mega drive çok ünlüyse aynı şekilde de ps2''ler öyle olacak hatta olmaya başladı bile..

efendim
  • ICO grafikleri led de çok kötü bozuldu dayanamayıp komponent kablo siparişini verdim hemen.Hocam yeni oyunlarda tüplü televizyonlardan daha iyi görüntü veriyomuş komponet kablo peki ICO gibi eski yapımlarda görüntü tüplüyü mü yakalıyo ? yoksa ondan iyi performans veriyor mu?
  • Fearlespy kullanıcısına yanıt
    efendim ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

ICO grafikleri led de çok kötü bozuldu dayanamayıp komponent kablo siparişini verdim hemen.Hocam yeni oyunlarda tüplü televizyonlardan daha iyi görüntü veriyomuş komponet kablo peki ICO gibi eski yapımlarda görüntü tüplüyü mü yakalıyo ? yoksa ondan iyi performans veriyor mu?

tüplü kadar iyi görüntü verir.. progressive scan destekliyorsa oyun dahada güzel görüntü verir
  • Arkadaşlar ps2de bir oyunda multiplayer online bölümüde var interneti bağlıyıp online oynama olanağı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

ICO grafikleri led de çok kötü bozuldu dayanamayıp komponent kablo siparişini verdim hemen.Hocam yeni oyunlarda tüplü televizyonlardan daha iyi görüntü veriyomuş komponet kablo peki ICO gibi eski yapımlarda görüntü tüplüyü mü yakalıyo ? yoksa ondan iyi performans veriyor mu?

birşeyi düzeltmek istiyorum.. komponent kablo ile LCD'de tüplüden daha iyi görüntü verir demiştim.. Evet progressive scan ile LCD'de çok güzel görüntü veriyor ama en iyi performans RGB kablo ile tüplü tv'de görülüyor. akşam tüplüye takıp tekrar denedim; tüplü çok başka..renkler, çözünürlük 10 numara, çok çok iyi..

• Biraz önce bir arkadaş LCD tv'nin görüntüsünden şikayetçiydi bilmeyenler için ps2'den en iyi görüntü alma yöntemlerini yazıyorum (HDTV kullananlar için)

1-Paranızın yettiği en kaliteli Component kabloyu alın(altın uçlu olursa daha iyi olur)
    2-TV'nize görüntü ayarlarını optimize edin Kontrast,keskinlik,renk ısısı,netlik gibi
    3-Bu en önemlisi,Progressive scan ve widescreen destekleyen oyunları tercih edin burada listesi varhttp://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_2_games_with_HD_support oyunların çoğunda menuden seçilir ama bazı oyunlarda menüden Proscan seçilmiyor, o oyunlarda disk'i ps2 takıyorsunuz daha sonra PS2 logosu çıktıktan sonra ve tuşlarına basılı tutuyorsunuz progressive moda geçmek istiyormusunuz diye soracaktır oradan 480p'yi seçeceksiniz
    4-Geniş ekran modunu destekleyen oyunlarda menüden widescreen'i seçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 29 Haziran 2013; 1:43:05 >

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.