Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
545.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

satıcıyla senin aranda birşey o.. sipariş verirsin ürün geldikten 3 gün içinde onaylama hakkın var.. siteye girip sıkça sorulanlara bak orda ayrıntılar yazıyor..
    ama elektronik işi, özellikle ps2 gibi artık eskimeye başlamış konsollarda şans işi.. bilemezsin, alırsın 1 ay sonra lens okumamaya başlar..
    ya riski göze alacaksın, yada 250TL ye sıfır çipli makinalar var onalrdan bitane alacaksın

forumda satan arkadaşlarda var sanırım istersen birde onlarla görüş.. acele etme, kafana yatsın öyle al

Teşekkürler
  • BAZI ARKADAŞLAR HARDDİSLİ PS2 LER İÇİN demiş ki yun nasıl atarız bunla ilgili google yeterince içerik var burdan bilgi alabilirsiniz ama takılan olursa p.m. yoluyla bana sorabilir.. teşekkürler..
  • Kız kardeşim için PS 2 de güzel oyunlar var mı Barbie,Shrek gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurnefer

Kız kardeşim için PS 2 de güzel oyunlar var mı Barbie,Shrek gibi?

PS2'de oyun türü olarak sykıntı yaşamayacağın tek oyun konsolu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

quote:

Orijinalden alıntı: onurnefer

Kız kardeşim için PS 2 de güzel oyunlar var mı Barbie,Shrek gibi?

PS2'de oyun türü olarak sykıntı yaşamayacağın tek oyun konsolu...

Teşekkürler biraz araştırdım barbie var shrek var yeter heralde küçük bişey oyalasın yeter onu

Bu arada bu akşam bende siparişimi veriyorum sahibindenden.Umarım arızalı çıkmaz adam temiz yazmış inş. bakalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hitaf1453

quote:

quote:

arkdaşlar bu otomatik çip ne oluyor açıklayabilirmisiniz ben ps2 alırken adam öyle dedi otomatik çipli dedi ne dmek oluyor

ilk defa öyle bişey duydum hocam.. internette de baktım otomatik çip diye birşey geçmiyor

usta öyle dedi neyse önemli değil yinede sagol

bi sor bakalım adama neymiş otomatik çip

usta otomatik çip dediği şeyi ögrendim ps2 açılırken hdd otomatik olarak devreye giriyor ve oyun listesi açılıyor otomatik çip dediği buymuş ne
    alakaysa artık bende anlamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkdaşlar bu otomatik çip ne oluyor açıklayabilirmisiniz ben ps2 alırken adam öyle dedi otomatik çipli dedi ne dmek oluyor

ilk defa öyle bişey duydum hocam.. internette de baktım otomatik çip diye birşey geçmiyor

usta otomatik çip dediği şeyi ögrendim ps2 açılırken hdd otomatik olarak devreye giriyor ve oyun listesi açılıyor otomatik çip dediği buymuş ne

ok anladım hdd olan makinalarda olan bişey demek

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

usta sana bişey daha sorucam bana bu hdd li ps2 den anlıyan bi arkdaş biliryorsn yönlendirebilirmisin

• bilmiyorum, ama forumda bilen olabilir, önceki sayfalara bir bak istersen
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

usta sana bişey daha sorucam bana bu hdd li ps2 den anlıyan bi arkdaş biliryorsn yönlendirebilirmisin

bi önceki sayfada cemre 16 nın mesajını oku veya cemre16 ya pm yardımcı olur

• Değerli arkadaşlar öncesinden müdavimi oldugum ps2 progresive scan modu ile 106 ekran plasma tvmizde canavar gibi hele hele god of war 2 37 ekranda onayıp sonra bu tvde oynamak baska oldu yahu tabi kablonun katkısı çok sizlere ve bilgili arkadaşlara sormak istedeğim şudur

ps2 SNES STATİON CDSİ HAZIRLADIM VE FORUMLARDAN NETTEN HER Bİ YERDEN 10 FARKLI YOL DENEDİM fakat snes station menüsü geliyor ama romların oldugu klasörlergörünmüyor
    1-cihazım 160gb maxtor marka hddli ps2
    2-dvd rom gözü yok card ile boot ediliyor..
    3-memory cardım var ama içinde snes elf dosyası var ama oda olmuyor...
    4-denediğim yöntemler aşağıda..

,ihazım modbo chip bu arada

Yöntem 1 anlatılanları youtube vidoeları kaç kez izledim yanlış yaptıgım nedir
    1-roms adında klasöre önce smc doslarını zipli atmış tım snes emulatör hddli sistemde açılıyor ama roms klasörü görünmüyor
    2-üstteki aynı şekil zipsiz açılıp atıyorum olmuyor yine sadece snes station ekranı

sonra oyunları sadece 30 tane atılcakmış aynı üstteki 2 yöntem daha denedim fakat farklı farklı ne yaptıysam olmadı anlıyacagınız..

özet bu mario oynamak istiyoruz yardımbekliyorum forumda diger sitelerden alıntı yapmışarkadaşalr hddli sistemde oynanmaz kardeş bu desin biri artık denemiycem fakat emülatör açılıyor oyunlar neden görünmüyor
    ?

Playstation 2 [ANA KONU]

bu ekranı sağ alt köşesinde ayarlara girmek için üçgene bası diyor o yazı varama orta kızımda yazıyor some pal roms yazan yerde

sol üst v.1.00 yok sağ üst by a.lee de ok yardımeden arkadaşlara teşekkürler..

• şimdi bir sürü şey okudum da kafam çok karıştı.. bu elimde ps2'nin orjinal bağlantısı var çok da yeni olmayan eski bir lcd televizyonum var. Scarttan bağlayınca fena değil ama scart aparatını söküp video girişinden bağlayınca bi tık daha güzel oluyor şimdilik sıkıntı yaşamıyorum aslında. Component kablo alsam görüntü çok mu fark eder? İyileşir mi yoksa gerek yok mudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: denondj

şimdi bir sürü şey okudum da kafam çok karıştı.. bu elimde ps2'nin orjinal bağlantısı var çok da yeni olmayan eski bir lcd televizyonum var. Scarttan bağlayınca fena değil ama scart aparatını söküp video girişinden bağlayınca bi tık daha güzel oluyor şimdilik sıkıntı yaşamıyorum aslında. Component kablo alsam görüntü çok mu fark eder? İyileşir mi yoksa gerek yok mudur

komponent ve normal scart farkını paylaşıcam yakın sürede beklemede kal..
  • @cemre16

Snes bazı ver. romları görmüyor.Kendi arşivimde bulunan Snes emu dene ,Pgen'de var sega genesis romlarını çalıştırır. Bor oyunları çalıştıran emu ekledim uzantıları (.pak)dır oyun ismi.pak olan oyun ismini Bor.pak değiştirip oynayabilirsiniz. ps2 bor game olarak ararsan bulunur...

Download
    http://www.mediafire.com/?ykqcvj0x26t6v4f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 15 Nisan 2013; 23:05:25 >
  • arkadaşlar biliyorum eski konu ama şunu sormak istiyorum benim ps2 oyun oynarken ses çıkartıyo öyle çok deyil hafif bi vuuu sesi çıkartıyo biri yardımcı olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

quote:

Orijinalden alıntı: denondj

şimdi bir sürü şey okudum da kafam çok karıştı.. bu elimde ps2'nin orjinal bağlantısı var çok da yeni olmayan eski bir lcd televizyonum var. Scarttan bağlayınca fena değil ama scart aparatını söküp video girişinden bağlayınca bi tık daha güzel oluyor şimdilik sıkıntı yaşamıyorum aslında. Component kablo alsam görüntü çok mu fark eder? İyileşir mi yoksa gerek yok mudur

komponent ve normal scart farkını paylaşıcam yakın sürede beklemede kal..

bi de şu sarı video girişi var ya ondan alınan görüntüden bahsediyorum direk scart ve komponent farkını demiyorum. Component ve bu 3lü kablonun farkını merak ediyorum

• beklemene gerek yok dostum tabiki component çok farkeder, bir iki sayfa önceye bak aradaki fark hakkında bahsetmiştik konu hakkında,

özellikle progressive scan destekleyen oyunlarda çok iyi ve net görüntü kalitesi alırsın, ps destekleyemen oyunlarda da yine rgb veya standart dandik kompozite göre çok fark var.. ama progressive scan destekliyorsa baya iyi görüntü kalitesi alırsın..

konu ile ilgili en ayrıntılı yazıyı venom800 arkadaşımız zamanında hazırlamıştı saolsun, PS2'yi tüplü TV'ye, montitöre, LCD'ye bağlama, aralarındaki fark, screenshotlar vs. PS2 görüntüsü hakkında aradığın bütün ayrıntılar bu yazıda var:

http://forum.donanimhaber.com/m_20305229/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 16 Nisan 2013; 8:52:25 >

• kompozit kablo (3lü giriş) alabileceğin en dandik en basit görüntüyü verir.. LCD'de çamur gibi, tüplü tv'de eh işte dedirtecek kaliteyi verir

RGB kablo (gri kablo) tüplü tv'de en iyi görüntüyü veriri, LCD'de kötü görüntü verir

Component kablo, LCD tv'lerde en iyi görüntü kalitesini verir, renkler çok daha canlı, grafik keskinliği nettir.. ayrıca prograssive scan destekleyen oyunları bu kablo ile oynayabilirsin. progressive scan görüntü keskinliğini ekstra netleştiren taramadır

yukarıda bir önceki cevapta verdiğim linki sende incele.. aradaki farkları da ekran görüntüleriyle açıklıyor, yardımcı olacaktır
  • kullandığı kopya dvd dandiktir ondan.. ileriki dönemlerde lense zarar verir, dikkat.. dvd hem kaliteli olmalı (verbatim tavsiye ederim) hemde oyunu yazarken düşük hızda yazılması lazım.. yoksa güle güle lens kendine iyi bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

@cemre16

Snes bazı ver. romları görmüyor.Kendi arşivimde bulunan Snes emu dene ,Pgen'de var sega genesis romlarını çalıştırır. Bor oyunları çalıştıran emu ekledim uzantıları (.pak)dır oyun ismi.pak olan oyun ismini Bor.pak değiştirip oynayabilirsiniz. ps2 bor game olarak ararsan bulunur...

Download
    http://www.mediafire.com/?ykqcvj0x26t6v4f

peki bu verdiğin elf dosyalarını napıcam ben ?
    tam bi anlatım yok teşekkür ederim..

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.