Şimdi Ara

>>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<< (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
29
Favori
168.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar beyler. Aracımızı satıyoruz. İlgilenen olursa bana ulaşabilir. Merak ettiğiniz soruları cevaplarım.
    İlan No: 334731312
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-acil-sahibinden-sorunsuz-mitsubishi-asx-invite-1.6-mi-vec-334731312/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir QQ,Tiguan,Kadjar vb suvlardaki gibi janjanli degil içi.Bana kalirsa segmentinde alinabilecek en suv gibi suv ama içinin albenisi pek yok, digerlerini gorunce hanimları ASX'e ikna etmek zorlaşıyor.Dizel motor, yakışıklı gövde ve güvenlik tercih sebebi ama evin reisi : içini begenmedim, deyince ne yapacagini sasiriypr insan😁

• PNOUMA kullanıcısına yanıt
    Albeni noktasında kesinlikle katılıyorum zaten aşırı çekici olmayan arayüzü artık eskidi, marka bilinilirliğide eklenince bir hanımın bu aracı tercih etmesi beklenmez ancak erkekler için tercih etme sebebi gerçekten çok fazla ;)
  • Yollarda nadir gördüğüm ama ilgimi çeken bir araçtı asx. 1 yıl içinde bu tarz bir araç almayı planlıyorum(şu an suzuki aracım var ve artık bagajı yetmiyor), fiyat performans olarak asx ilk sıralardaydı fakat mitsubishinin sitesinde fiyatları görünce bu sevdadan vazgeçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: Slauson

Merhabalar beyler. Aracımızı satıyoruz. İlgilenen olursa bana ulaşabilir. Merak ettiğiniz soruları cevaplarım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-acil-sahibinden-sorunsuz-mitsubishi-asx-invite-1.6-mi-vec-334731312/detay

Hocam bu full modelden farklari neler acaba ? Istanbul sehir ici sikisik trafikte kac lt yada hesabiniza gore yaklasik olarak krs yakiyor?Birde sadece iki parca boya icintramer kaydi yuksek degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotlevel -- 5 Eylül 2016; 3:04:20 >

• Sfred kullanıcısına yanıt
    Bende ayni durumdayim suan siz alabildiniz mi hocam?

• Slauson kullanıcısına yanıt
    Bence fiyat gayet makul geriye pazarlık payı kalıyor, alana ve satana hayırlı olsun
  • hotlevel kullanıcısına yanıt
    Hocam full modelden farkları deri koltuk cam tavan ve ekran yok. Bir de jantları farklı. Aracı dayım kullanıyordu. Şehir içinde 7 buçuk ila 8 buçuk arasında yakıyordu. Kapılarda onarım mevcut üstüne boya mevcut bu yüzden sanırım. Ancak başka bir boyası vs yok.

• Merhabalar; asx ön fren balatalarımı değiştireceğim. Marka olarak ne önerirsiniz ? (Bosh,trw,ferodo vs)
  • Yeni kasa asx ne zaman gelecek, bilgisi olan var mı?

• Merhaba.

Aracın ikinci eli ne kadar kuvvetli acaba ? Kendimce alım satım yapıyorum. Sevdiğim araçları bir bir buçuk sene falan kullanıyorum. Yani hemen elimden cikartamasam da ilan verdikten sonra 1 2 ay falan kalsın sorun değil. Sadece bunu öğrenmek istiyorum.

Aracın dış tasarımını çok beğendim. Anladığım kadarıyla tam bir fp suv aracı. İçini inceleme fırsatım olmadı. Gerçekten söylenenler kadar kötü mü iç tasarımı ?

• kubillian kullanıcısına yanıt
    İç tasarımı sade ancak çok kötü diyenler muhtemelen uzay mekiği felan bekliyor. Hemen satamasanız bile 1 ay içinde değerinde çok çok rahat satılacak bir araçtır. F/P anlamında Türkiye'de daha iyi bir SUV zor bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lafmacun

Yeni kasa asx ne zaman gelecek, bilgisi olan var mı?

Kendi sorumu kendim cevaplayayım. Yeni kasa asx 2017 yılının sonlarına doğru otomatik vites seçeneği ile birlikte gelecekmiş. Kaynak: Mitsubishi Türkiye

• herkese kolay gelsin
    2011 asx sürücüsüyüm 3 ay önce aldım şimdiye kadar okuduğum siz arkaşların yorumlarından asx'in emsallerine karşı en iyilerinden birisi. ben edindiğim duruma göre bana göre problem olan bir konu. Hiçbir asx sürücüsü arkadaştan dinleyemediğimiz bir konu .
    debriyaj konusu :
    debriyajın ağır olup çok kısa mesafede iş görmesi şehir içerisinde sol bacağı iyice yorduğunu gördüm. görüştüğüm bir arkadaşımla ağırlık sebebiyle baskı balatayı değiştirmiş olduğunu fakat 2 ay sonra aynı pozisyona geldiğini şahsıma bildirmiştir. asx 'in baskısında sıkıntı olduğunu baskının ya kalitesiz ya da mitsubishi'nin kendi orjinal malı olmadığını tahmin ediyorum. bunu için asx sürücülerinin bu konuya dikkat edip iyi noktalarla iletişim kurabilen sayın arkadaşlarda gerekli yerlere gerekli bilgileri aktarabilmelerini rica ediyorum . sizde kullandığınız aracların debrijana bakın ve bide baska aracların debriyajına bakın başka her şeyinden memnun olduğumu bildiririm sayın arkadaşlar .
    herkese teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba

2016 asx ile 2011 asx'in motor değerlerinde fark var mıdır? Bir de 2011 asx kaç beygir ve tork gücü ne kadardı? Bu değerlere ulaşabileceğim bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ab1907

Arkadaşlar merhaba

2016 asx ile 2011 asx'in motor değerlerinde fark var mıdır? Bir de 2011 asx kaç beygir ve tork gücü ne kadardı? Bu değerlere ulaşabileceğim bir yer var mı?

http://www.auto-data.net/tr/?f=showSubModel&modeli_id=1940

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler link için. Ben de bu şekilde biliyordum fakat ruhsatta 85bg yazdığını gördüğümden kuşkuya düştüm. Acaba yanlış mı yazıldı, yoksa 85bg motorlu asx çıkmış mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ab1907

Teşekkürler link için. Ben de bu şekilde biliyordum fakat ruhsatta 85bg yazdığını gördüğümden kuşkuya düştüm. Acaba yanlış mı yazıldı, yoksa 85bg motorlu asx çıkmış mıydı?

Beygir değilde kw dir o.

Yada yazım hatası olmuştur

• quote:

Orijinalden alıntı: Slauson

Merhabalar beyler. Aracımızı satıyoruz. İlgilenen olursa bana ulaşabilir. Merak ettiğiniz soruları cevaplarım.

Satıldımı araç...ilan kalkmışda

• Yeni aldığım Mitsubishi hakkında bilgi paylaşımından faydalanmak üzere **** forumuna kayıt oldum fakat nedense foruma bir türlü giriş yapamadım :) ya yönetici arkadaşlar bizi beğenmediler anlaşılan. Sesimizi duysalar bari.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.