Şimdi Ara

>>>Korku severler buraya!!<<< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
14
Favori
10.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dark Circleside demin izledim, orta derecede bir film , korkudan çok gerilim filmi , izlenebilir bir film

Konuyu pek takan yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Enter Nowhere Vay anasını dedim

Ruh filan varsa ekleyim bu filmi listeye,birde siccin filmini çok övüyolar var mı izleyen?
  • güzel bir liste olmuş , korku seansı ve ATM 'Yi izledim kesinlikle tavsiye ederim diğerlerini izledikçe yorum yaparım
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Siccini daha izlemedim bulamadım daha doğrusu düşse internete izlenir sinemadada izlememiştim güzel diyorlar evet ama liste izlediğim filmlerden olusmakta izlemediğim bir filmide eklemek istemiyorum malum türk korku filmleri dandik olabiliyor.

edit: Bu arada yüzüklerin efendisi ve orta dünya hayranlıgı olan varsa the hobbit five amrys war (5 ordular savaşı) 17 aralıkta sinemlarda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xDuMaNx -- 3 Aralık 2014; 13:52:14 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Ruh değilde , çok ilginç bir film tavsiye ederim
    Aynen bende Dabbe 5le , siccinin nete düşmesini bekliyorum , aylar geçti düşmedi
  • The conjuring kesinlikle izlenmeli. Adını görüp direkt olarak yorum kısmına geldim, gerisine bakmadım

Not: The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist 2016'da gösterime girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZYMANDIAS -- 3 Aralık 2014; 22:04:22 >
  • OZYMANDIAS kullanıcısına yanıt
    İkincisinin cıkacagını bilmiyordum bilgi için teşekkürler
  • xDuMaNx;
    Aynen hocam bazen dandik çıkabiliyor düşse test ederdik baya zaman geçti çıkalı düşmesi gerek.

@cezaalp;
    Others gibi sanırım bakalım bir buna.

Bu arkadaşta iyi korku filmleri biliyor konuyu görmemiştir belki,birkaç öneri sunabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 3 Aralık 2014; 23:47:21 >
  • zombi Kunduz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deliver Us From Devil izledim demin , xDuMaNx dediği gibi pek korkunç değil ama , ani çıkışlarla insanı geriyo,konusuda güzeldi sıkılmadan izledim
  • Akşam yeni süprizler var
  • Çanakkale içinde vurdular beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süprizini bekliyoruz
    Ama söyleyim , bu konu harbi korku filmlerinin konusudur , lütfen uyduruk film atmayınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Süprizini bekliyoruz
    Ama söyleyim , bu konu harbi korku filmlerinin konusudur , lütfen uyduruk film atmayınız

kesinlikle kaç gündür nette yokum zati dostum
  • hepsini izledim. daha bilinmeyen korku filmleri lazım. kıyıda köşede kalmış olmalı
  • Galatasaray101o10 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu listedekiler dışında sende film önerirmisin?
  • Aslında Çığlık film serisi de eklenebilirdi bu listeye. Kimine göre korkunç veya gerilimi yüksek. :)

Testere nerde testere, en büyük gerilim onda.

Mumya Evi vardı sanırım, onun dışında Teksas Katliamı da var. Gerilimi veya korkma olasılığı olan filmler olarak.
  • Her zaman dediğim gibi kesmeli deşmeli filmlerden hiç bir zaman korkmamısımdır gerilim alt bir türdür listedekiler salt korku filmi
  • Testere,teksas katliamı,çığlık gibi filmlerin burda işi yok , zaten o filmlere nasıl korku diyolar onu anlamıyorum?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.