Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
22
Favori
129.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayırlı olsun bu paraya nasıl aldınız?aracın kazası mı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizel ile benzin arasında fark 14-15 binlere dayandı b sınıfında bile

ayda 500 km yapan biri için benzinli daha sağlıklı olacak ama bu motoru hiç bilmiyorum

concept versiyon 57 binlere kadar düşer bayi.. 61 liste fiyatı.. boş almaktasa full almak daha mantıklı

sahibinden de aynı fiyata kullanılmış satan var

......................................................

katalog da bilgi bulamadım yalnız..iç fotolarda 7-8 inç ekran var.. donanımlarda tek bilgi yok bu konu hakkında
  • Sen beyler 1.25 rioya Cruise control takan varmı?genelde hep 1.4 görüyorum o yüzden soruyorum..

• 2017 Rio hb'lerde konsoldaki dokunmatik multimedya ekran sadece consept plus'larda mi var yoksa consept ve consept pluslarda her ikisinde de mevcut mu? Sitedeki aciklamalarda yazmiyor. Site gorseline de consept plusi koymuslar, hatchback brosur yok baktim bulamadim.

Ekleme: sorunun cevabını bizzat bayiye giderek öğrendim. Dokunmatik ekranlarda Türkçe dil seçeneği bulunmadığı için yeni kasalarda şu an için dokunmatik ekranlar yokmuş, 2018den itibaren üretilecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daci -- 25 Ağustos 2017; 13:18:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

2017 Rio hb'lerde konsoldaki dokunmatik multimedya ekran sadece consept plus'larda mi var yoksa consept ve consept pluslarda her ikisinde de mevcut mu? Sitedeki aciklamalarda yazmiyor. Site gorseline de consept plusi koymuslar, hatchback brosur yok baktim bulamadim.

Ekleme: sorunun cevabını bizzat bayiye giderek öğrendim. Dokunmatik ekranlarda Türkçe dil seçeneği bulunmadığı için yeni kasalarda şu an için dokunmatik ekranlar yokmuş, 2018den itibaren üretilecekmiş.

Merhaba fiyat aldınız mı?

Concept Otomatik düşünüyorum, belki almışınızdır fikrim olur diye soruyorum :)

Selamlar..
  • Merhaba tercihimi yeni seat ibizadan yana kullandim. Rio alma dusuncesiyle yola cikip ibiza almaya karar verdik. 3310 ekrani gibi multimedia ekran koymuslar sirf bu yuzden almadim diyebilirim.

• Memnun musunuz ibiza'dan?
    Dış görüntü olarak Rio'nun gerisinde geliyor bana, çok sadece gibi duruyor. Ama donanım ve kalite olarak daha mı iyi diyorsunuz?

Ve ibiza'yı ne kadar aldınız? otm/manuel?

Selamlar :)
  • 1.0 ecotsi style donanım. 20 ekime kadar kampanya vardı 62300 e düşmüştü ben 8" multimedia ekranlı metalik kırmızı ibizayı 65 e aldım. Şu anda yüksek kur sebebiyle fiyatlar almış başını gitmiş aynı araç 76 bin bayide. Bu aralar alıyor olsaydım bu parayı vermezdim ama. Genel olarak memnunum, ilk arabam olduğu için kıyaslayamıyorum yakıt performansı gayet iyi sakin sürüşte 4.8 litreyi gördüm şehir içinde, ortalama 6 yakıyor diyebilirim ben daha fazla bekliyordum açıkçası. Donanım olarak daha iyi diyebilirim. Euroncap testlerinde de ibiza 5, rio 3 yıldızda kalmıs. Görsellerdeki rio ile bayideki araçlar arasında dağlar kadar fark vardı görünce hayal kırıklığına uğradım özet geçmek gerekirse; Bu işler zevk ve maddiyatla alakalı bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam rionun en baz versiyonu 3 yıldız aldı,donanimlisi 5 yıldız aldı eksik bilgi vermeyin lütfen..

• Paco-De Lucia P kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajımda ibiza ile kıyasladığımı yazdım ikisinin de baz araç çarpışma testi sonuçları şu şekilde:
    İbiza standart donanım 5 yıldız
    Rio standart donanım 3 yıldız

Sizin dediğiniz şekilde kıyaslarsak
    İbiza standart donanım 5 yıldız
    Rio ekstra güvenlikli donanım 5 yıldız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar belli bir süre kullanacağım aracın lastik basınç gösterge devamlı uyarı veriyor,yol bilgisayarının diğer modlarını kullanamıyorum,ekranda hep uyarı yazısı çıkıyor, bu uyarıyı ben kapatabiliyormuyum veya TPMS nin iptal edilmesi oluyormu
  • tilsimonline kullanıcısına yanıt
    Lastik basınçlarını 34-35ps basıp 40km hızın üstüne çıkarak 2-3km yol almayı deneyin. Eğer hala yanıyorsa sensörlerden biri yada birkaçında sorun var demektir. Bildiğim kadarıyla iptali olmuyor.
  • Şu anda kaça almalıyız rio 2017 - 2018 dizel manuel veya otomatik benzin temiz hasarsız

Sıfırken alanlar kaça almışlardı

Rio önerir misiniz 2. Eli nasıl ?

Tasarım i20’den güzel

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.