Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
22
Favori
129.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet musteri memnuniyetini en ust seviyede tutmaya gayret ediyorlar her birimde . Ben size soyle soyleyim arabami bana satan satis grevlisi arkadasla telefonlasir gorusuruz hala :D denk geldikce yanina ugrarim cay corba iceriz falan :D keza servis bolumundeki arkadaslarda oyle . Guleryuz cok onemli cok . Ama bi de araba icin onemli parcalara ucuk fiyatlar cekmeseler daha iyi olcak . Bugun nazara geldik janti kaldirima surttum minibusr yol vereyim derken . Servise gosterdim bisey yapilabilir mi diye ? Jantlar kromajli oldugu icin yapamayiz isterseniz yeni jant siparis edelim dediler 1 tane . Ne kadar dedim ? 580 lira bugun siparis edrrsek ptesiye gelmis olur falan dedi :D yuh be abi bu nasil bi fiyattir boyle ya falan a getirdim lafi servis gorevlisi arkadas bile bosver dursun boyle dedi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuz06

Evet musteri memnuniyetini en ust seviyede tutmaya gayret ediyorlar her birimde . Ben size soyle soyleyim arabami bana satan satis grevlisi arkadasla telefonlasir gorusuruz hala :D denk geldikce yanina ugrarim cay corba iceriz falan :D keza servis bolumundeki arkadaslarda oyle . Guleryuz cok onemli cok . Ama bi de araba icin onemli parcalara ucuk fiyatlar cekmeseler daha iyi olcak . Bugun nazara geldik janti kaldirima surttum minibusr yol vereyim derken . Servise gosterdim bisey yapilabilir mi diye ? Jantlar kromajli oldugu icin yapamayiz isterseniz yeni jant siparis edelim dediler 1 tane . Ne kadar dedim ? 580 lira bugun siparis edrrsek ptesiye gelmis olur falan dedi :D yuh be abi bu nasil bi fiyattir boyle ya falan a getirdim lafi servis gorevlisi arkadas bile bosver dursun boyle dedi :D

öncelikle geçmiş olsun. Diğer markaları bilmediğim için fiyat konusunda yorum yapamam. Ama şu olay güzel geldi yedek parça sıkıntısı var diyenler için cumartesi hafta sonu sipariş pazartesi elinde. Takdir etmek lazım

• Oğuz06 kullanıcısına yanıt
    sahibinden de bir ilan var orjinal diyor. Çıkma herhalde 270 tl. Istanbul daysaniz bir bakın isterseniz.

• Perti cikmis bir jant baktim ona :D tesekkurler ilgilendiginiz icin :)

• rio almayı düşünüyoruz sporty deki led hoşmuza gidiyor arka led farını serviste sonradan taktırabiliyormuyuz ?
  • Servisle temasa geçip bi sorarsanız daha net bir cevaba sahip olursunuz. Öyle bir imkan olsa bile yüksek fiyat çekebileceklerini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuz06 -- 11 Kasım 2013; 23:32:41 >
  • arkadaşlar bu kadar donanım hangi B sınıfı araçta var? Fancy donanımı;

6 hava yastığı

Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HAC)

Elektronik Dengeleme Programı (ESP)

Çekiş Kontrol Sistemi (TCS)

Elektronik Fren Gücü dağılımı (EBD) destekli Anti Bloke Fren Sistemi (ABS)

Fren Destek Sistemi (BAS)

Acil Fren Sinyali (ESS)

Direksiyondan kumandalı, bluetooth'lu radyo, CD&MP3 çalar

USB & AUX & iPod girişleri

Hız sabitleme ve hız sınırlama

Far ve yağmur sensörü

Deri direksiyon ve deri vites topuzu

Hazneli ön kol dayama

Ön sis farı

4 cam otomatik

Otomatik klima

Elektrikli, sinyalli katlanan yan aynalar

Işıklı sürücü ve yolcu makyaj aynaları

Soğutmalı torpido

16 inç alaşım jant

Süpervision gösterge

Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar

Eve kadar aydınlatma

5 yıl 150000 km garanti

B sınıfı araç için başka forumlarda dolaşmaya gerek yok sorunuz varsa sorun cevaplanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 14 Kasım 2013; 21:58:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

arkadaşlar bu kadar donanım hangi B sınıfı araçta var? Fancy donanımı;

6 hava yastığı

Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HAC)

Elektronik Dengeleme Programı (ESP)

Çekiş Kontrol Sistemi (TCS)

Elektronik Fren Gücü dağılımı (EBD) destekli Anti Bloke Fren Sistemi (ABS)

Fren Destek Sistemi (BAS)

Acil Fren Sinyali (ESS)

Direksiyondan kumandalı, bluetooth'lu radyo, CD&MP3 çalar

USB & AUX & iPod girişleri

Hız sabitleme ve hız sınırlama

Far ve yağmur sensörü

Deri direksiyon ve deri vites topuzu

Hazneli ön kol dayama

Ön sis farı

4 cam otomatik

Otomatik klima

Elektrikli, sinyalli katlanan yan aynalar

Işıklı sürücü ve yolcu makyaj aynaları

Soğutmalı torpido

16 inç alaşım jant

Süpervision gösterge

Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar

Eve kadar aydınlatma

5 yıl 150000 km garanti

B sınıfı araç için başka forumlarda dolaşmaya gerek yok sorunuz varsa sorun cevaplanır.

dizel manuel ve benzin manuel.sehir ici kac lt yakiyor?
    ozellikler muazzam cidden,tek soru bu,tum sayfayi da kontrol edemiyorum su an.

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    ben 1.25 manuel benzinli fancy kullanıyorum daha 700 km de şu an tüketim degerim 5.8-6.1 şehir içi dizel hakkında bir yorum yapamam ama daha rodaj sürecindeki bir araç için güzel değer. Yeni i20 kullanmış biri olarak i20 de bu değere 2000 km den sonra ulaşmıştım. Umarım yardımcı olmuşumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 17 Kasım 2013; 14:04:41 >
  • quote:

ben 1.25 manuel benzinli fancy kullanıyorum daha 700 km de şu an tüketim degerim 5.8-6.1 şehir içi dizel hakkında bir yorum yapamam ama daha rodaj sürecindeki bir araç için güzel değer. Yeni i20 kullanmış biri olarak i20 de bu değere 2000 km den sonra ulaşmıştım. Umarım yardımcı olmuşumdur.

manuel benzin 6 lt yaksa.
    gazla 7.2~7.5 civari yakar ki sizin soylediginiz degerlerin maksimumunu aliyorum.
    o da 20 kurusa yakin bisi yapar.25 kurus desek sahane deger.
    simdi ozetle,aracin lpg uyumu var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

quote:

gazla 7.2~7.5 civari yakar ki sizin soylediginiz degerlerin maksimumunu aliyorum.

lpg uyumu var bildiğim kadarıyla yetkili servisler garanti dahilinde takıyorlar. En iyisi bir sormak ben lpg düşünmediğim için pek ilgilenmedim ama motor uyumlu.

• Focus 1.0 ecoboost fiyatı sormak için Ford bayine gittim. Ben Focusun içindeyken başka bir müşteri satış danışmanına benim park halinde duran aracı soruyordu..

Sonra Focus'a şöyle bir baktım tamam dedim malzeme iyi ama 15.000 TL de fark edecek neyin var . Var 2-3 özellik fazlası ama o kadar da değil. Gövdesi çok alışılagelmiş ,bizim Rio Ford bayinde fiyatını sordurdu ya ne diyim. Sonra dedim ayıp oldu bizimkine de tebessümle ayrıldım bayiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erensan -- 17 Kasım 2013; 23:20:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erensan

Focus 1.0 ecoboost fiyatı sormak için Ford bayine gittim. Ben Focusun içindeyken başka bir müşteri satış danışmanına benim park halinde duran aracı soruyordu..

Sonra Focus'a şöyle bir baktım tamam dedim malzeme iyi ama 15.000 TL de fark edecek neyin var . Var 2-3 özellik fazlası ama o kadar da değil. Gövdesi çok alışılagelmiş ,bizim Rio Ford bayinde fiyatını sordurdu ya ne diyim. Sonra dedim ayıp oldu bizimkine de tebessümle ayrıldım bayiden...

sorulması normal yeni rio nun 3 tane ödülü var adamlar yapmış bir kere dikkat çekiyor ister istemez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

quote:

lpg uyumu var bildiğim kadarıyla yetkili servisler garanti dahilinde takıyorlar. En iyisi bir sormak ben lpg düşünmediğim için pek ilgilenmedim ama motor uyumlu.

hocam konuya dair son mesajim.
    simdi fancy 1.25 cok hosuma gitti.donanim olarak da baya dolu.
    yakit da iyi guvenlik de iyi.5 yil da garanti.
    son sorularim.isitmali koltuk,cam tavan ve sunroof var mi opsiyon listesinde?varsa 3unun maliyeti ne olur acaba?kianin o kadar uyduruk bir sitesi var ki goremedim hicbirsey.

• Araclara opsiyon olarak herhangi bir ozellik eklenemiyor bildigim kadariyla . Aracin mevcut donanim paketinde ne varsa o gecerli . Ekstra bir ozellik eklenemiyor veya cikartilamiyor diye biliyorum .

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    rio larda ısıtmalı koltuk yok hatta bildiğim kadarıyla hiçbir B sınıfı araçta yok. Sunroof sporty donanımında var sadece. Opsiyon olarak bir donanım ekletme şansı yok çünkü herşey neredeyse standart

• insanlar donanım ekletmeye o kadar alışmış ki donanım eklenmeyince araç boş gibi geliyor insanlara. Mesela 16 inç jant fancy de 17 inç sporty de standart çoğu B sınıfında yok olanda da opsiyon. Güvenlik donanımları natty fancy ve sporty de standart. Bazı markalarda opsiyon olarak da alamayacağımız özellikler mesela. Bazı markalarda yine sunroof opsiyon olarak bile yok ama sporty de standart. Hız sabitleme sınırlama yağmur far sensörü bluetooth gibi donanımlar fancy ve sporty de standart. Adamlar onu eklet bunu eklet 1 ay 2 ay 3 ay bekleme süresi vermiyor hemen stokta varsa çekiyor getiriyor. Üstelik bilmeyenler vardır rio da metalik boya için fiyat farkı yok. Boya da standart ekstra ücreti yok. Adamlar daha ne yapsın ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 18 Kasım 2013; 15:15:43 >
  • quote:

rio larda ısıtmalı koltuk yok hatta bildiğim kadarıyla hiçbir B sınıfı araçta yok. Sunroof sporty donanımında var sadece. Opsiyon olarak bir donanım ekletme şansı yok çünkü herşey neredeyse standart

Diğer özellikleri bilemiyorum da B sınıfı olarak Ford Fiesta'nın x paketi dahilinde ısıtmalı koltuk geliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Diğer özellikleri bilemiyorum da B sınıfı olarak Ford Fiesta'nın x paketi dahilinde ısıtmalı koltuk geliyormuş.

bu bilgiye nereden ulaştınız acaba. X paket listesinde ısıtmalı koltuk yok bilgilendirirseniz sevinirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

bu bilgiye nereden ulaştınız acaba. X paket listesinde ısıtmalı koltuk yok bilgilendirirseniz sevinirim

Ben karıştırmış da olabilirim 2 aydır o kadar çok araç ve modeline baktım ki.. Kafa bulaşık teli konumunda Aklımda 1.2 modellerden birinde bir paketle deri ve ısıtmalı koltuk geliyor diye yazılmış. Peugeot 208 sanırım yine yanlışım yoksa.

Ben otomatik ve güvenlik özellikleri üst seviye bir araç bakınıyorum. Rio'nun tasarımı nefis, özellikler de yerinde. Uygun motor seçimini yakalayıp tatmin edici bir fiyat bulmak lazım sadece. Araştırıyorum halen
    Ben sizi yakalamışken sorayım 1.25 performansından memnun musunuz?
    Araçta 3-4 kişi varken ve klima açıkken durum nedir mesela. Yokuş performansı gibi...
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.