Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
22
Favori
129.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu fiyat politikası her marka için geçerli şükredinde test ederek görerek alıyorsunuz birde 5-6 ay hiç görmedikleri araçları alan insanlar var
  • Merhaba, ben de bu aralar rio 1.25 cwt fancy bakıyorum fakat merak ettiğim konu, gündüz farı var mıdır bu modelde? konuyu en başından okumaya başladım yaklaşık 5-6 sayfada denk gelemedim. Ben 2012 model ve sonrasına bakıyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kWo -- 20 Ekim 2013; 22:37:16 >
  • kWo K kullanıcısına yanıt
    2012 model fancy paketli riolardan gunduz fari var fakat led degil . Ekstradan mercekli sis farida mevcut .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2012 model natty 28 bine almak mantıklı mı sizce yoksa biraz bekleyip aralık ayı gibi sıfır mı almalıyım
  • Bence bekleyin . Zorlama sansiniz varsa fancy modelini inceleyin derim .

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuz06

Bence bekleyin . Zorlama sansiniz varsa fancy modelini inceleyin derim .

tamam hocam arada kaldık bekleyeceğiz heralde aralık ayı gibi fiyatlarda indirim bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

Arkadaşlar 2012 model natty 28 bine almak mantıklı mı sizce yoksa biraz bekleyip aralık ayı gibi sıfır mı almalıyım

hocam arada yaklaşık 9-10 bin liralık bir fark var. ancak buna değecek kadar büyük donanım farkı yok. 2012 araba da çok eski değil , eğer araçta bir sıkıntı yoksa 28000 liraya natty i alın bence .
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.cagil

quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

Arkadaşlar 2012 model natty 28 bine almak mantıklı mı sizce yoksa biraz bekleyip aralık ayı gibi sıfır mı almalıyım

hocam arada yaklaşık 9-10 bin liralık bir fark var. ancak buna değecek kadar büyük donanım farkı yok. 2012 araba da çok eski değil , eğer araçta bir sıkıntı yoksa 28000 liraya natty i alın bence .

piyasayı bilmiyorum ama 28 e natty aliniyorsa 3-4 bin farkla fancy alınabilir. Bence iki donanım arasında siyahla beyaz kadar fark var

• h.cagil H kullanıcısına yanıt
    Hocam fark olmaz olur mu :)? Arkadasin dedigi gibi syah beyaz ne kadar farkliysa Kia Rio'nun Natty ve Fancy modelleri o kadar farkli . Fancy tabiki daha tatmin edici Natty ye gore . Tabi bu secimler biraz paraya da bakar ama 28 in ustune 3-5 daha konuldugunda 30lu rakamlara Fancy mutlaka bulunur dusuncesindeyim.

• oğuz hocam, automan merhabalar, fark var tabiki, bu konuda sizle ve automan hocamla hemfikirim ama siyah beyaz biraz abartı olmuş :) dijital klima , katlanır aynlar, biraz daha büyük jantlar , güvenlik donanımlarında fark yok mesela. cc vardır bir de sanırım. ancak 2. el natty ile sıfır fancy arasında söylediğiniz gibi 3 -5 bin liralık bir fark yok. 28000 lira civarı natty var 2. el , sıfır fancy ise kampanyalı 38800 . ikisininde 2. eli alınırsa 5 bin lira kadar bir fark var. 5 bin lira bile bence abartı ama kişiye kalmış tabi.motoru , şanzımanı aynı arabaların. siyah beyaz olması için en azından bunlarında farklı olması lazım bence.tabi kişinin kazancı iyidir ,elinde vardır parası bir şey diyemem ancak özellikle kredi ile araç alınıyorsa 5bin lira 8 , 10 bin lira bir de bakmışsınız 15 bine geliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.cagil

oğuz hocam, automan merhabalar, fark var tabiki, bu konuda sizle ve automan hocamla hemfikirim ama siyah beyaz biraz abartı olmuş :) dijital klima , katlanır aynlar, biraz daha büyük jantlar , güvenlik donanımlarında fark yok mesela. cc vardır bir de sanırım. ancak 2. el natty ile sıfır fancy arasında söylediğiniz gibi 3 -5 bin liralık bir fark yok. 28000 lira civarı natty var 2. el , sıfır fancy ise kampanyalı 38800 . ikisininde 2. eli alınırsa 5 bin lira kadar bir fark var. 5 bin lira bile bence abartı ama kişiye kalmış tabi.motoru , şanzımanı aynı arabaların. siyah beyaz olması için en azından bunlarında farklı olması lazım bence.tabi kişinin kazancı iyidir ,elinde vardır parası bir şey diyemem ancak özellikle kredi ile araç alınıyorsa 5bin lira 8 , 10 bin lira bir de bakmışsınız 15 bine geliyor .

3-4 bin liralık farkı fancy nin ikinci eli için demiştim. Büyük jant Benim içinde önemli değil ama bluetooth günümüz şartlarında çok gerekli telefonla görüşme yapmayan yoktur herhalde trafikte cezası ne kadar bilen varsa söylesin lütfen. Hız sabitleme şehirler arası yolculuklarda gerekli şehir içinde kullanmak imkansız zaten ama şehirler arası yolculuk yapanlar yanıtlasınlar. Sis farı 365 günün bir gününde lazım olur onda da belki hayat kurtarır. Katlanır ayna o kadar elzem birşey ki bazen o kadar dar yerlerden geçiliyor ki kapat geç sonra aç. Yağmur ve far sensörü sürüş konforunu arttırıyor gerekli mi çok değil ama büyük rahatlık kullanıcı için.

• büyük jant değil natly de jant teneke ama fancy de 16 inç alaşım jant lastikleriyle piyasada en iyi 2 bin tl fiyata..
    ayrıca ön arka sis lambaları..
    yağmur far sensörü..
    eller serbest bluetooth telefon konuşması
    katlanır ayna
    dijital klima( dışarının havasına göre kendi ayar yapabiliyor) ve dahası bencede fancy donanım çok başarılı paranız yetiyorsa bencede fancy bakın derim..
  • arkadaşlar supervision ekran kullananlar park sensörü buradan görüntü alıyor mu acaba?
  • Merhaba,

Yeni kasa Cee'd Premium kullanıyorum, ancak satmak zorunda kalacağım büyük ihtimalle. Yerine 30 - 35.000 civarı bir araç düşünüyorum. Şu an en mantıklısı 1.25 Rio olarak gözüküyor. Donanım seviyesi olarak Fancy gayet tatminkâr. Geri görüş kamerası hariç başka bir donanımı arayacağımı sanmıyorum. Belki sunroof ama o da çok gerekli bir şey değil.
    Aracın yakıt tüketimi ne durumda? LPG taktırmak gerekli mi ya da daha doğrusu taktırabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

arkadaşlar supervision ekran kullananlar park sensörü buradan görüntü alıyor mu acaba?

Oyle birsey olabilecegini sanmiyorum hocam . Benim arabaya da serviste takmislardi showroomdan cikartmadan once . Sadece ses var Supervision gostergede ya da herhangi baska bir ekranda(cd calar) park sensoru ile alakali bir gosterge cikmiyor .
  • kWo K kullanıcısına yanıt
    Evet Fancy modelinde gunduz fari,sis fari gibi aydinlatmalar mevcut .

• 1.25 lpgli Rio kullanan birkac arkadasimiz var bildigim kadariyla . Birkac sayfa geride lpg li kullanim hakkinda bilgi paylasimlari var . O paylasimlari okuyup o arkadaslarla temasa gecerseniz bilgilenirsiniz :)

• supervision ekranda geri görüş gibi bi durum yok ben kullanıyorum ancak bu durumu 2 yolla halledebilirsin
    1- piyasada 200-300tl civarı dikiz aynası ve geri görüş kameraları satılıyor alıp taktırabilirsin hatta 500tl civarı aynı sistemin navigasyonlu olanları da var hatta sürekli 24 yada 48 saat kayıt yapabilenleri var...

diğer bir soru lpg konusu eşim 1.4 cvvt at otomatik kullanıyor geçen ay lpg taktırdık araç 40bn km yaklaştı çok pişmanız neden alır almaz taktırmadık diye yakıt olarak nerdeyse %40 ın üzerinde bir kar sağlıyor uzun yola çıktık bayram tatilinde 91 tl ye depo doldu 600km yol gittik hala bitmemişti hesabı siz yapın araçta 2 yetişkin bir bebek ve biraz bagaj vardı klima kapalı kış şartları.. ortalama hız 78 araç lpg ye tam uyumlu ki öyle 3-4 bin tl yede gerek yok biz 1250tl ye atiker simit tank ayrıca motor yağlama koruma sistemiyle 12 takside hallettik 500tl de muayene sısdırmazlık emniyeti yeni ruhrası ek-2 diye bi belge 4000km dir sorunsuz biniyoruz..

başka bir soru arkadaş fancy donanım bence çok başarılı bizde sporty var ancak keşke fancy alsaydık diyorum sanruf güzel gibi olsada içinde can taşıyoruz bu aklımıza sonradan geldi bir 2 yıl daha kullanıp kesinlikle sanrufsuz bi raçla değiştirmek niyetindeyiz ayrıca biz ilk ayda 17 jantları verdik yerine 500tl farkla 16 aldık ülkenin yollarında 17 jantla araç kullanmak mümkün değil ince yanak lastikle çok başımız ağrıdı.. zaten aralarında başka pekte fark yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

supervision ekranda geri görüş gibi bi durum yok ben kullanıyorum ancak bu durumu 2 yolla halledebilirsin
    1- piyasada 200-300tl civarı dikiz aynası ve geri görüş kameraları satılıyor alıp taktırabilirsin hatta 500tl civarı aynı sistemin navigasyonlu olanları da var hatta sürekli 24 yada 48 saat kayıt yapabilenleri var...

diğer bir soru lpg konusu eşim 1.4 cvvt at otomatik kullanıyor geçen ay lpg taktırdık araç 40bn km yaklaştı çok pişmanız neden alır almaz taktırmadık diye yakıt olarak nerdeyse %40 ın üzerinde bir kar sağlıyor uzun yola çıktık bayram tatilinde 91 tl ye depo doldu 600km yol gittik hala bitmemişti hesabı siz yapın araçta 2 yetişkin bir bebek ve biraz bagaj vardı klima kapalı kış şartları.. ortalama hız 78 araç lpg ye tam uyumlu ki öyle 3-4 bin tl yede gerek yok biz 1250tl ye atiker simit tank ayrıca motor yağlama koruma sistemiyle 12 takside hallettik 500tl de muayene sısdırmazlık emniyeti yeni ruhrası ek-2 diye bi belge 4000km dir sorunsuz biniyoruz..

başka bir soru arkadaş fancy donanım bence çok başarılı bizde sporty var ancak keşke fancy alsaydık diyorum sanruf güzel gibi olsada içinde can taşıyoruz bu aklımıza sonradan geldi bir 2 yıl daha kullanıp kesinlikle sanrufsuz bi raçla değiştirmek niyetindeyiz ayrıca biz ilk ayda 17 jantları verdik yerine 500tl farkla 16 aldık ülkenin yollarında 17 jantla araç kullanmak mümkün değil ince yanak lastikle çok başımız ağrıdı.. zaten aralarında başka pekte fark yok..

Valla jant konusunda bende cok sikintiliyim . Cok guzeller ama ince yanak olmasi sert suspansiyon olmasi konfordan aliyo goturuyo hep . Allahtan jantin modeli guzel sporty de yoksa tipsiz bi 17 inc jant hic cekilmezdi :) .

• kia rio almak için tek başına bir neden..." supervision" gösterge paneli...
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.