Şimdi Ara

>>>>'priz mod' :D adamlar yapmış yaaaaa<<<< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usb den bağladığın hdd den boot edip bi işletim sistemi nasıl kullanılır bilemiorum ama belki bunlarda öle özellik vardır yeni sistemdir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hirsiz

olmas abicim bu ne bu boole biz mod yapioz buyutuyoz adamlarda bize inat kucultuo walla yakinda bunlar fitil seklindede yapip pcleri bize takicaklar soolemedi demeyin

• +1
    quote:

Orjinalden alıntı: oguz06

quote:

Orjinalden alıntı: hirsiz

olmas abicim bu ne bu boole biz mod yapioz buyutuyoz adamlarda bize inat kucultuo walla yakinda bunlar fitil seklindede yapip pcleri bize takicaklar soolemedi demeyin

• ya sonuçta ankart almaktan kurtuluyoruz küçük oldugu için veriyolu kısalıyo buda daha hızlı bi bilgisayar saglıyo iyi tarafındanda düşünün
  • Bunu normal bir bilgisayar olarak düşünmeyin, bu bir Thin Client'tir. Tek başına hiçbir işe yaramaz, Terminal Server olmadığı sürece.

İşine yarayacak şirketler için oldukça hoş ve yerden tasarruflu bir alet.

Son olarak, bu bir mod değil.
  • ODAMIN PRİZLERİNİ bunla deiştirip elektrik hattındanda lan kurar starcraft oynarım bu configle!!!
    adamlar yapmış yaw
  • ya sonuçta deişik bi bilgisayar ben o anlamda mod yazdım espiri olsun
  • hahhaahhahhahahah bu ne yaa prizden de kasa mı olurmuş bunun neresine fan takıcan fanı geç plexi neresine sokacan muahhahah komedi yaa cd sürücüsü de yok zati ne işe yarar böle kasa bölesi daha ii idare ediyo bizi
  • harbi onu oraya nasıl sıgdırmışlar aklım almadı ama helal olsun
  • mod moddur arkadaşlar alet her ne kadar demode kalsada sıkıysa aynısını bir c2d ile yapın da görelim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: vanted2

harbi onu oraya nasıl sıgdırmışlar aklım almadı ama helal olsun

arkadaşım avuç içi bilgisayarların boyutun ne kadar hiç bi bilgin yok mu??
    bunun da çok bi farkı yok sonuçta..
  • oc kapasitesi neymiş peki
  • Şirketler için mantıklı bir çözüm bence. :)
  • bizim evde prizden kablosuz internete bile giriyor sen ne diyon
  • ben yakında tost makinasının üzerine tablet pcp yerleştirmeyi düşünüyorum iki üç işi aynı nada yapabiliriz hatta bardakların üzerinede kağıt şeklindeki tv lerdende koyabiliriz çok amaçlı
  • bende yapacam bizim prizlere kap camları monitör olacak işlemcisi mutfakta buzlukta printeri çıktı almak için wc dekamerası banyodaki aynanın ardında cd wiriterde bulaşık makinesinin içine korsak cizilmeyi engelleyemeyiz ama gıcır fıcır olur psuyla işimiz yok onu şartel kutusunun içine koyalım ekran kartınıda buluruz biyer boynumuzada flash bellek asarız cep telefonunuda istediyimizde klavye olarak kullanabilirsek en azından eve giren hırsız bilgisayarı kolay kolay çalamaz sanırım hoparlörleri unuttum e onuda siz hallediverin
  • bunlara allah bilir ampulden projeksiyonda yapmışlardır

-- * hemşerim şu ışıkları açsana

-- % hayırdır körmü oldun bu saatte

-- * yo televizyonda maç var

-- % maçın ışıkla ne ilgisi var

-- * la ampulden seyredecem işte

-- % loo loo memo koş gel bizimki kafayı sıyırdı bakırköyün numarası neydi ?
  • bir arkadaşın dediği gibi bu bir thin-client. sadece windows terminal server ve benzeri sistemler için yapılmış. zaten elektriği de network kablosundan alıyor. ayrıca bir elektrik kaynağına ihtiyacı yok.
  • adamlar işsiz ya
  • pehhh
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.