Şimdi Ara

>>>>> 2017 Yeni i30 ANA KONU <<<<<

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hyundai Yeni i30'u bugün tanıttı. Yeni i30 tamamen yenilenmiş iç ve dış tasarımı ile Yıl sonunda Avrupa da satışa sunulacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tickhi -- 7 Eylül 2016; 19:36:24 >

• Önden V40 sandım

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğendim iç tasarım tam istediğim gibi olmuş önden bir şeyler eksik gibi motor seçenekleri nasıl acaba ?

• İçi güzel direksiyonu beğenmedim sadece eski ceed direksiyonu. dışarıda ise ön tasarımda farlar çok aşağıda gibi geldi canlı görmek lazım birde.
  • Şu direksiyonun altini kesik spor direksiyon yapmaliydilar, birde ekrani konsola gömmeliydiler..

• 2012 modeli hala kullanıyorum. Yeni kasanın dış tasarım resmen iğrenç olmuş. Her yerinden özenti akıyor aracın. İçi ise tam tersi hoşuma gitti. Benim açımdan berbat bir model olmuş. Yeni i20 kasası bile daha güzel.

• Şuanki i30 efsanedir ve öyle kalacak heralde. Bu kasanın dahada iyisi yapılacağına c4, egea, astra karışımı tamamen avrupa özentisi bir model yapılmış. Keşke volvoya özenselerdi daha hoş bir model çıkardı

• çok tutmadım.. eskisi daha güzeldi bea.. model tam oturmuştu, üretimi bitti.. ohaa bea yani..
  • Üç silindirli, 998 cc hacme sahip 1.0 T-GDI motor, 120 beygir güç üretirken 171 Nm de maksimum tork değeri sunuyor. Bu motor sadece 6 ileri manuel şanzımanla satışa sunulacak.

1.4 litrelik benzinli T-GDI ünite ise 6000 devirde 140 beygir güç üretiyor ve tork değeri ise 1500 devirden itibaren 242 Nm. Bu yeni ünite ise 6 ileri manuel veya 7 ileri DCT ile sunulacak.

1.6 litre 136 beygirlik turbo dizel motora da yer veriyor. Bu motor seçeneğinde de 6 ileri manuel veya 7 ileri DCT şanzıman görev alıyor.
  • Bütün markalar birbirine benzer oldu. Hepsinden bişiler söylenebilir. Ford var, Alfa var, Volvo var, Toyota var.
    2012 daha orjinal bir tasarım bence. Yani benimki :)
  • Evet eskisinin ön görünümü daha iyidi. Fakat bunun arakası daha hoş duruyor. Biraz golf e benzetmişler. Biraz da yarı station wagon gibi duruyor. Fakat içi çok daha güzel olmuş. Fiyatını uygunn tutarlarsa satılır. Bir de motor yeniyse eğer , 2012 ye göre az yakmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

2012 modeli hala kullanıyorum. Yeni kasanın dış tasarım resmen iğrenç olmuş. Her yerinden özenti akıyor aracın. İçi ise tam tersi hoşuma gitti. Benim açımdan berbat bir model olmuş. Yeni i20 kasası bile daha güzel.

Bende aynı şeyleri yazacaktım ,
    2013 model i30 aracım var , yeni cıkacak kasa 2012 de çıkan modele göre gerek tasarım ve yenilikcilik anlamında cok gerisinde kalmış
    Dış görünüş gercekten felaket olmuş ama iç özellikle ön konsol fena degil

• Yeni kasa ancak bu kadar çirkin olabilirdi! Bravo Hyundai! Güzelim i30'u mahvettin.
    Oysa yapacağın şey çok basitti! Eski kasaya hafif dokunuşlar ve iç konsolu komple yenilemek, dijital göstergeler koymak mesela en üst donanıma.
    Bu devirdi analog mu kaldı ya?

Peugeot 308 ile yanyana getirin bu kasayı ve aradaki 7 farkı bulun olmuş resmen.
    Dış görünümü bu tarz spor havası olan otomobile gitmezdi. Bu kadar ağır ve ciddi karakter bu sınıfta değil bir üst sınıfta olur Hyundai!
  • dostum i30 demişsin ama bu çirkinlik abidesi olmuş. bmw 316ti den sonra gördüğüm en çirkin tasarım olabilir :(
  • Abi bende beğendim vallahi :D
  • Ben de önceki kasayı beğenemiyordum bir türlü.
    Ceedi begeniyordum mesela.
    Bu da Ceed tarzında.
    Ben çok beğendim yeni i30u

• canlısınıda görmek lazım. o kadar kötü değil de önceki çok özgün bir tasarımdı bu daha çok kopya gibi olmuş

• Eskisi daha güzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.