Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riderman

merhaba arkadaşlar.yeni bir bisiklet aldım. salcano insomnia. ön maşa rockshox xc28 modeli. ön maşayı kitleyince 1-2 cm esneme yapıyor bu normal midir acaba.cevaplarsanız sevinirim.

Evet normal her maşada öyledir o esneme olmazsa maşa kırılır.
  • Beyler donanım haberde yeniyim biriniz yardımcı olun
  • Benide ekle yakında Ghost Se 1000 sahibi olucam inşAllah.
  • E beni de yazin bari kulube rotwild DH var bnde ama gezi filan olursa katilabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 28 Ekim 2014; 10:13:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakaryadan Mosso kullanıcısı. :) selamlar
  • arkadaşlar Kaskımı satıyorum Sıfır hiç giyilmedi. Kutusu poşetleri duruyor başka bir kask beğendim onu alacağım.

200 TL

• Hava tam bisiklet havası :)
  • aynen :) hava süper @izmir
  • Kron xc150 (beyaz) için matara bakınıyorum gg'den ama çoğu dizayn ve renk olarak dandik biraz spor görünümlü beyaz veya siyah iyi olur diye düşünüyorum önerebilceğiniz bir matara var mıdır ? Tutucuda alacağım

• Merhaba beyler

NG 650 29 MD ve NG 650 29 V. Bu V ve MD nin farkı nedir ?

Birde kadro boyu ya şu 29 lar onun kaç olması lazım ? Sitede 26, 27.5, 29 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: gendarme

Merhaba sevgili bisiklet dostları..
    çok eski bir arkadaşım fotodaki bisikleti arıyor..
    Türkiye'de bulmak neredeyse imkansız..
    bu konuda yardımınıza ihtiyacım var..
    ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler..

https://store.donanimhaber.com/aa/81/1e/aa811e7d3c71c0a8b95846971b3d077f.jpg

Merhaba,

Aynı marka değil ama tamamen aynı amaca dönük ve aynı renk olan bir benzerini Türkiye' de bulabilirsiniz. Bisiklet "Specialized Globe Daily Deluxe 4"

Bisikleti Aktif Pedal Gayrettepe Otim Merkez Şubesinde görüp inceleme şansınız var. ilgili link >

• Bende varım hocam Ghost Se 1175 Gaziantep
  • Arkadaşlar hepinize iyi günler DH ye uzunsüredir girip birşeyler yazmıyordum bu yeni bisikletim tahminimce 95 98 arası.Columbus 7005 airplane borulardan yapılmıs,kadronun herhangi markası yok zamandında kişiye özel yapıldığını tahmin ediyorum üzerinde ki hersey furc setınden pedalına fren kablosundan bb göbegine kadar campagnolo mirage umarım begenirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretozbay -- 9 Mart 2015; 14:19:51 >

• Siyah Mosso Rigid Maşa 26 inç arıyorum
  • merhaba arkadaslar AKHİSARDAN katılıyorum.
    dün bende internetten bisiklet aldım aranıza katıldım gerci daha gelmedi bisikletim.
    fazla bakmadan Salcano Excel 26 Jant Bisikleti gözümü kırpmadan aldım eksıgı var tabıkı 332 tl yı aldım eksıklerını ılerkı gunlerde degıstırıcem.

İLK değiştirecegım parcası vites olucak üzerinde Microshift Sunrun acaba nasıl var Shimano marka vites modeli önerebilecek var mı ? neyse

iyi günler dilerim aranıza katılmaktan mutluluk duydum ..

• Arkadaşlar downhill bisikletimi satıyorum ilgilenen olursa. herkese iyi pedallar

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-satilik-rotwild-red-downhill-freeride-bisiklet-213177206/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

Arkadaşlar downhill bisikletimi satıyorum ilgilenen olursa. herkese iyi pedallar

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-satilik-rotwild-red-downhill-freeride-bisiklet-213177206/detay/

Güzel bisiklet ama bana pahalı gelir :) İyi satışlar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kingsix

quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

Arkadaşlar downhill bisikletimi satıyorum ilgilenen olursa. herkese iyi pedallar

Güzel bisiklet ama bana pahalı gelir :) İyi satışlar olsun

teşekkürler. biraz pahalı ama zevkli bi spor diyelim.

• Arkadaşlar 1992 Morishima bisikletim yaklaşık 15 senedir yatıyor, malum hatırası da var, revize ettirip kullanmak istiyorum, avrupa yakasında bu tip revizeler için önereceğiniz bisikletçi varmı Bakırköy civarı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim canavar da Bianchi RCX 120 .

Eklerseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.