Şimdi Ara

>>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
8.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Ben beğenmedim. Çağa uygun olmamış, ne alaka yani İngiltere falan şimdi? Tadında bırakılmalı, birebir savaş alanları falan tuhaf olmuş, ateşli tüfekler..

Ne alaka mı ? Amerikan özgürlüğünü İngiltere'ye karşı kazanmıştır. Bence İtalya'dan daha ilgi çekici.

Trailer çok iyi olmuş gerçekten. 'When I refuse to learn history of country I'll never see' işte beni etkileyen esas segment ve bu oyun güzel olacak.

Biliyorum da AC dediğin zaman orta çağ silahları ve konuları çok iyiydi. Crossbow'un lezzeti çok başka. Çağ değişinde Battal Gazi havası gelmiş biraz, patlayan tüfeklere karşı zıplayıp ok atma falan.. Ne bileyim, zevk meselesidir, beni sarmadı.

Tamamiyle kişiyle alakalıdır bu. Ben Amerikan tarihini daha çok seviyorum Ronesans'a göre. Neyse konu bu değil de. Bence yenilik lazımdı Assassin's Creed serisine ve çok iyi oldu bu. Kim bilir belki birazcık daha yakın tarihe gelip Kurtuluş savaşına eklerler suikastçiyi kim bilir ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben beğenmedim. Çağa uygun olmamış, ne alaka yani İngiltere falan şimdi? Tadında bırakılmalı, birebir savaş alanları falan tuhaf olmuş, ateşli tüfekler..

Ne alaka mı ? Amerikan özgürlüğünü İngiltere'ye karşı kazanmıştır. Bence İtalya'dan daha ilgi çekici.

Trailer çok iyi olmuş gerçekten. 'When I refuse to learn history of country I'll never see' işte beni etkileyen esas segment ve bu oyun güzel olacak.

Biliyorum da AC dediğin zaman orta çağ silahları ve konuları çok iyiydi. Crossbow'un lezzeti çok başka. Çağ değişinde Battal Gazi havası gelmiş biraz, patlayan tüfeklere karşı zıplayıp ok atma falan.. Ne bileyim, zevk meselesidir, beni sarmadı.

Tamamiyle kişiyle alakalıdır bu. Ben Amerikan tarihini daha çok seviyorum Ronesans'a göre. Neyse konu bu değil de. Bence yenilik lazımdı Assassin's Creed serisine ve çok iyi oldu bu. Kim bilir belki birazcık daha yakın tarihe gelip Kurtuluş savaşına eklerler suikastçiyi kim bilir ?

Bu gidişle öyle olacak gibi.

• Bundaki özellikler rönesansda olsa o zaman harika olurdu. Ama nerede bulacaksin roma da ormani. Bu da değisik olmus. AC her zaman en sevdigim seri olmustur, merakla bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serinin en iyi oyunu olacak gibi duruyor umarım boşa çıkmaz beklentim. Trailerların güzelliğine dayanamadım.
  • Şimdi bu arkadaş 300 tüfekli askerin arasına dalıp bıçakla adam mı doğruyor yoksa ben mi yanlış gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Şimdi bu arkadaş 300 tüfekli askerin arasına dalıp bıçakla adam mı doğruyor yoksa ben mi yanlış gördüm

Abartının dozu kaçmış biraz evet.
  • oyunu ön sipariş veren var mı?
  • Konuyu biraz canlandıralım 30 Ekim'e az kaldı.
    PAX Seattle 2012 'deki Assassin's Creed III panelini izlememiş olan varsa burada tam panel videosu var.
    Ubisoft Montreal'dan Steve Masters ve Phillipe Bergeron. Gayet eğlenceli bir paneldi ve tabii ki de İngilizce.

Fakat, 26:51 - 30:40 arası çok güzel bir fan videosu var, aynı zamanda panel ile de birleşiyor ve küçük bir şov yapıyor.

Sadece fan video için:

• Oyunun limited edition versiyonu var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az kaldı az. Ama bu sene sınav senem yazın oynıcaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

Oyunun limited edition versiyonu var mi ?

Freedom Edition, Join or Die Edition var. US için Limited Edition var. Bunda Freedom Edition'daki figür var. Ama Washington'ın günlüğü yok.
    Ayrıca kemer tokası ve 13 eyaletli Amerikan bayrağının ortasında AC logolu versiyonu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

Oyunun limited edition versiyonu var mi ?

Freedom Edition, Join or Die Edition var. US için Limited Edition var. Bunda Freedom Edition'daki figür var. Ama Washington'ın günlüğü yok.
    Ayrıca kemer tokası ve 13 eyaletli Amerikan bayrağının ortasında AC logolu versiyonu var.

Tamamdir tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üçüncü kez AC 2'ye başladım bitsin direk üçüncü oyuna başlayacağım
  • AC3 kardeşlikle alınabiliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

AC3 kardeşlikle alınabiliyor mu acaba?

evet
  • Oyundaki atlar rezaletin daniskası. Yamuk yumuk şekilsiz bi hayvan, yürümesi ilginç koşması ilginç bi yerden atlaması ilginç saçma sapan yaratıklar. Hiç yakıştıramadım şu oyuna hiç
  • Belki başka oyun da tiyatro görmediğim için tiyatro sahnesi hoşuma gitti.Beğendim
     >>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 1 Kasım 2012; 18:39:00 >
  • Konu neden 3 sayfa görünüyor ? Silindi mi yoksa mesajlar ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.