Şimdi Ara

===> GALAXY S için 2.2.1 güncellemesi (KIES vs. ODIN) <=== (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
5
Favori
89.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: igtx

Buradaki son bilgilere göre ilk sayfada yazılanları düzenledim. Yüklemeyi başarılı bir şekilde yapan arkadaşlar eksik veya hatalı bir kısım varsa bana iletsin lütfen. Ana sayfadakini de düzenleyelim.

Çoğu kişi girer girmez orayı okuyup adım adım uygulamaya geçiyor diğer sayfalara bakmadan...

belki "bu sürüm güncelleştirilemez" hatası alabilirler. ben hatayı aldıktan sonra kies'i kapatıp telefonu bilgisayardan ayırıp tekrar taktım ve kies'i çalıştırdım o şekilde güncelleştirmeyi gördüm.
  • arkadaslar ben dediyiniz ayarlari yapiyorum lakin regediti kapatib kiesi tekrar actigimda regedit de ki ayarlar eskisine donuyor
  • arkadaslar yardim eden yokmu
    quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

arkadaslar ben dediyiniz ayarlari yapiyorum lakin regediti kapatib kiesi tekrar actigimda regedit de ki ayarlar eskisine donuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

arkadaslar ben dediyiniz ayarlari yapiyorum lakin regediti kapatib kiesi tekrar actigimda regedit de ki ayarlar eskisine donuyor

ayarları değiştirdikten sonra kies'i kapatmadan kies'teki güncelle ikonuna tıklamayı denedin mi orhan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igtx -- 9 Kasım 2010; 21:16:54 >
  • Benim Kies bi garip CD'deki eski versiyonu kurdum cihazı görmüyor ama aslında görüyor , şimdi yükseltme işlemine başladım ben de daha fazla urckellin abuk romunu beklemek istemiyorum.
  • Aynen ben de elimdeki bir cihaza uyguluyorum başka bir arkadaş için. Download ediyor henüz bakalım... Bu kodlar için regedit sayfasının görüntülerini yeniledim. İlk sayfadaki ilgili kısma ekleyeceğim onları da...
  • Merhaba arkadaslar resmi 2.2 yi nasil root ederiz bilgisi olan var mi?
  • mkoguz 1. sayfada anlatiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkoguz

Merhaba arkadaslar resmi 2.2 yi nasil root ederiz bilgisi olan var mi?

tak kiesi güncelle de.
  • Benim güncelleme de sorunsuz tamamlandı.
  • Telefondan bağlanınca foruma 1. sayfadakileri atlamışım teşekkürler
  • Arkadaşlar

Forumda Telefon ile genel teknik bilgileri vermek için yeni bir konu başlığı açtım. Yardımlarınızı ve ilginizi bekliyorum :=)

GALAXY S TEKNİK BÖLÜM

http://resim.donanimhaber.com/m_44361248/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

Super sorunsuz Turkce oldu ayrica biraz renk ve sitelerin adini yazma derdi bitti Turkce destekli sesli arama destegi ile ben konusuyorum tel beni siteye sokuyor ayrica swype tam Tr destekli :-)

Güle güle kullanın Güzel oldu böyle el birliğiyle konu toparlanınca hem herkes faydalanıyor hem de o kadar emek boşa gitmemiş oluyor.
  • bende gördüm update butonunu ve program şarjın az dedi.şimdi telefonu kapattım şarj ediyorum sonra yapacam.
  • ya arkadaşlar ben gold dan aldım tel garanti dışı kalır diye ödüm kopuyor ne yapsam bilmiyorum
  • 2.2 işlemi bende de sıkıntısız haloldu , saolun regedit bilgiler için arkdaşlar.
  • Arkadaşlar hem tavsiye hem de bir soru ,
    Öncelikle bence Turkcell romu beklemeyin çünkü market yine olmayacak.

Soruma gelince , voice recog vs için Türkçe desteği alabiliyor muyuz herhangi bir şekilde dil bende şu an direk ingilizce geldi mesela böyle kullanırım sorun değil fakat bunu mesela türkçeye çevirebiliyor muyuz + dediğim gibi sesli kullanma için yapmamız gereken bir ayar var mı ?
  • 2.2 işlemi bende de sıkıntısız haloldu , çok teşekkür ederim.
  • arkadaşlar garanti dışiı kalmıyormu bu işlemi yapınca onu anlayamadım bi türlü
  • garanti dışı kalıyor tabii ki.

ama turkcell romu tekrar yüklersin anlamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericx -- 10 Kasım 2010; 0:50:54 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.