Şimdi Ara

---->COWON D2 ANA KONU<----(İNCELEME,YORUMLAR,TAVSİYELER..) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.228
Cevap
4
Favori
241.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum bu alete en kısa sure ıcersınde bır kılıf alsan ıyı olur. Dokunmatık ekran oldugu ıcın bıraz dıkkat etmek gerek.
  • kardes sen bu aleti enrden kaca almıstın ebay falanmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: efee09

laider

1-boyut tam ekran oluyor
    2-radyonun çekim hassasiyeti hoşuma gitmedi.ama yeterli.kanalları biraz zor buluyor gibi.
    3 yanında kılıf yok mallesef.
    tech türk

teşekkür ederim.fotoları bugün eklerim inş.ama açtığım konuyu nasıl editleyeceğimi bilmiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.fotolar incelemenin içinde görünsün istiyorum.

bisquit
    takar takmaz şarj oluyor ve bunu drğiştiremiyiyoruz.belki yeni firmwire ile düzelir.

niyatovic

gg den aldım 450 ytl <----- burda yazmış arkadaş .

Bu arada hayırlı olsun , iyi günlerde kullanman dileğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 16 Mart 2007; 0:08:40 >

• @efee09 öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan

güzel inceleme olmuş ancak çok önemli bir detay karanlıkta kalmış D2'de avilere altyazı desteği varmı A2'de film adıyla aynı olmak koşuluyla olduğunu biliyorum çünkü aksi takdirde creative zen vision:m de olduğu gibi filme kalıcı altyazı gömmek gerekir ki cidden çok zahmetli ve sıkıcı bir işlem
  • arkadaslar benim cowon da 1 saat önce elime gecti...efe incelemen guzeldi kardes zevklerimiz aynı...ben bunlara bir sey daha eklemek istiyorumm

COWON D2 anlatılmaz yasanır arkadaşlar :D ben elime alır almaz aşık oldum resmen.. kalitesinden hic bahsetmeyecegimm.. yanlız kullaklıklar kaldırmıyor galiba sesi 50 ye vurduğumda patlayacak sanki :D
    ama biraz yüüksek seste dinlemekte fayda var kulaklık açılsın biraz değil mi ama :D ..hepsi bu kadar arkadaşlar...

Bu aleti düşünenler için tavsiyem var ...Efe de aynı kişiden aldı bende aynı...Efe kardesim yeniden hayırlı olsun..Bu actigin baslıgı beraber goturecegiz inşallah ;).. Gercekten cok durust ve kibar bir satıcı...daha önce e mailini vermistim sanırım...bağlantıya ggecerseniz üç günde hiç sorunsuz elinizde...bu yurt dıışından getirtme işi baya abartıldı çünküü..hiç de abartıldığı gibi değil arkadaşlar...internette saati saatine nerde olduğnu da takip edebiliyorsunuz..içiniz gönlünüz rahat yanii..beni aradılar getirmeden 1 saat önce müsait oldugumu soyledim getirdiler..bir saattir de ben dinliyorum kulagımdan çıkaramıyorum yaa :) herhalde boyle sabitlenir kalır bu alet :D dünya ile ilişkiniz kesiliyor arkadasar resmen :D

COWON D2 to be continue...

• raikkonen21
    sana da hayırlı olsun, güle güle kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: raikkonen21

arkadaslar benim cowon da 1 saat önce elime gecti...efe incelemen guzeldi kardes zevklerimiz aynı...ben bunlara bir sey daha eklemek istiyorumm

COWON D2 anlatılmaz yasanır arkadaşlar :D ben elime alır almaz aşık oldum resmen.. kalitesinden hic bahsetmeyecegimm.. yanlız kullaklıklar kaldırmıyor galiba sesi 50 ye vurduğumda patlayacak sanki :D
    ama biraz yüüksek seste dinlemekte fayda var kulaklık açılsın biraz değil mi ama :D ..hepsi bu kadar arkadaşlar...

Bu aleti düşünenler için tavsiyem var ...Efe de aynı kişiden aldı bende aynı...Efe kardesim yeniden hayırlı olsun..Bu actigin baslıgı beraber goturecegiz inşallah ;).. Gercekten cok durust ve kibar bir satıcı...daha önce e mailini vermistim sanırım...bağlantıya ggecerseniz üç günde hiç sorunsuz elinizde...bu yurt dıışından getirtme işi baya abartıldı çünküü..hiç de abartıldığı gibi değil arkadaşlar...internette saati saatine nerde olduğnu da takip edebiliyorsunuz..içiniz gönlünüz rahat yanii..beni aradılar getirmeden 1 saat önce müsait oldugumu soyledim getirdiler..bir saattir de ben dinliyorum kulagımdan çıkaramıyorum yaa :) herhalde boyle sabitlenir kalır bu alet :D dünya ile ilişkiniz kesiliyor arkadasar resmen :D

COWON D2 to be continue...

hangi satıcıdan aldınız?

• quote:

Orjinalden alıntı: cem2004_34

Dostum bu alete en kısa sure ıcersınde bır kılıf alsan ıyı olur. Dokunmatık ekran oldugu ıcın bıraz dıkkat etmek gerek.

haklısın valla cebime koymaya kıyamıyorum.fakat şu içinizi kemirmesin.ekranda koruyucu film var ve alet kolay kolay çizilmeyecek bir malzemeden yapılmış. nano gibi hassas değil yani.bu arada ipod nanom satılık bilginize...

kcekmen:

avi de altyazı olayını bilmiyorum denemedim ama yabancı sitelerde desteklediğini söylüyorlardı.bi bak istersen.

raikkonen21

kardeşim hayırlı olsun.beni yalnız bırakmadın.beraber götürürüz artık bu topiği.d2 ye sahip olmak ayrıcalıktır.kulaklık olarak ie4 almayı düşünüyorum ama yok stoklarda.orijinal kulaklıkları da kaliteli ama bu canavara yetmiyor yaw.

kamikazeden

usa pazarı nickli bir arkadaştan aldık.güvenebilirsin.kargo 24 saat olmadan geldi.çok hızlı ve ilgili biri.

• laider
    kardes allah razı olsun darısı basınıza

kamikazeden
    satıcının ismi ibrahimm..yanlız üslubunuz begenmedim...
    mail adresi ibrahimcamdeviren@hotmail.com budurr..
  • ibrahim denen zattı çok iyi biliyorum,kendini beğenmişin teki ,sürekli hatayı başkasına atıp üste çıkmaya çalışan (küfür de ederdim etmiyim) . İmzadaki t10 dan önce kafamda t30 vardı,onunla anlaştık,herif resmen 1 hafta oyaladı parayı yatırdığım halde ürünü göndermedi,her seferinde de farklı yalanlar.

Ama bunda da hayır varmış, başka birinden t10 aldım, çok da memnunum.

Dİkkat edin,o herif bozulan mala kargo parasının yarısını yollayın garanti içinde değiştirelim veya yaptıralım diyor ya,hiç inanasım gelmiyor.Garanti için amerikaya herifin kucağına yollamayın ürünü derim,sonra uğraşırsınız.kendiniz yaptırmayı veya kendiniz şirkete yollamayı deneyin

• demek gıttıgıdıyordakı o tek olumsuz yorumu atan sendın.....ben urunu almadan sordum bunu sebebı ne dıye..ssızın konusmasını bılmeyen bırı oldugunuzu soyledı...neyse ben tartısmaya gırmek ıstemıyorum..soyledıklerınde haklı da olabılırsın...ama ben urunu aldım alalı bır gun oldu ve daha parasını gondermedım ok ??ama neden o kadar olumlu yorumn arasında bır tane olumsuz yorum var hala dusunuyorum...
  • quote:

demek gıttıgıdıyordakı o tek olumsuz yorumu atan sendın.....ben urunu almadan sordum bunu sebebı ne dıye..ssızın konusmasını bılmeyen bırı oldugunuzu soyledı...neyse ben tartısmaya gırmek ıstemıyorum..soyledıklerınde haklı da olabılırsın...ama ben urunu aldım alalı bır gun oldu ve daha parasını gondermedım ok ??ama neden o kadar olumlu yorumn arasında bır tane olumsuz yorum var hala dusunuyorum...

2 tane olumsuz yorum,3 tane 4 yıldız mevcut zaten satıcının ondan önce başka bir nicki de vardı,orda da birkaç olumsuz yorum gelince yeni nick aldı ve biz bu nick üzerinden alışveriş yaptık.Ayrıca bu 2 olumsuz yorumdan sonra satıcı 3üncü bir nick daha aldı usa-pazari diye ve şuan satışlarını o nick üzerinden sürdürmeye başladı

konuşmasını bilmeyen biri olduğumu söylemesi ürün gecikmeye başlayınca hergün mailler atıp merak etmem ve iyice gecikince de üslubumu sertleştirmem sonucu,e 4-5 gün bekletilince tabi sinirlenirim,kaldı ki o da bu kadar bekletmeseydi,sanki sesimi çıkarmasaydım hemen yolladı da şimdi laf atıyor.Her şeye bahanesi hazır herifin,hep üste çıkıyor,yalanları hala msn kayıtlarımda ve mailbox'umda duruyor.

neyse,tabi benim yaşadığım sorun bu,memnun olanlar da var,kimsenin alışverişini baltalayacak değilim,sadece ben bir daha o kişiyle alışveriş yapmam o kadar

• efe isiy soracagım yeni aklıma geldi..Bunların şarj cihazlarının uçları bızım prizlere olmadi..bunların aparatını nerden bulabılırız sorması ayıp :)bulasıya kadar usb den idare edecez artık :)
  • quote:

efe isiy soracagım yeni aklıma geldi..Bunların şarj cihazlarının uçları bızım prizlere olmadi..bunların aparatını nerden bulabılırız sorması ayıp :)bulasıya kadar usb den idare edecez artık :)

elektronikçilerde çevirici oluyor
  • saolasın :)
  • hayirli olsun hocam cok guzel bi alet benimde kafami karistiran bi cihaz allah herkeze nasip etsin
  • Arkadaşlar H264 ve Mp4 filmleri oynatıyormu bilen yok mu ?
  • theraptorx
    saolasın dostum allah sana da nasip eder insallah..gercekten fark yapacak bir cihaz..ben buyum diyor baska bisiy demiyor. ;)
  • sadece avi ve wmw hatta çöz. 320 240 üstündeyse de oynatmıyor.

bu yüzden her türlü çevirip atıyorsunuz alete.
    aynı sebeten tv outu çok kötü oluyormuş. (denemedim)

ama şu var benim gibi gece açık bırakıyorsanız bilgisayarı hiç sorun olmuyor.

programı çok gelişmiş. altyazıları ekleyip 320 240 da encode edip bir de aletin içine atıyor otomatik olarak. sabah kalkıp usbden çıkarıp aynen devam ediyorsunuz.
  • türkiyede satışa çıkıyor,
    yaklaşık fiyatlar
    2 GB modeli 380 USD, 4 GB modeli 440 USD.

jetmall'da ise
    2 GB modeli 190 USD, 4 GB modeli 220 USD.

işte ülkemizin gerçeği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 20 Mart 2007; 8:50:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.