Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kişi başı 5TL isterseniz üye zor bulursunuz. Aile üyeliği 6 kişiye kadar oluyor ve kişi başı 2.5 TL düşmeli. Üstelik siz Enpara ile zaten kendi payınızı geri alacaksınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aile üyeliği boş kontenjan var ise pm lütfen fiyatı abartmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav Apple Music de Kalben in parçalar uçmuş galiba yine dinlediğim bir çok parça gitmiş sinir oldum yaa
    Edt. M. Manson son albümü de uçmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 27 Ekim 2017; 20:7:49 >
  • Merhaba

Ne yaptıysam Genius u başlatamadım ... genius u başlatma konusunda bilgisi olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tituslivius -- 2 Kasım 2017; 18:53:43 >
  • Bazı sorularım var

1 iTunes üzerinden bir albüm satın almıştım. Bu albümü herhangi bir ödeme planı başlatmadan Android cihazımda dinleyebilir miyim (sanırım hayır)

2) iTunes hesabımda 40 TL bakiye var. Kredi kartım ekli değil. Bir kampanya ile kod girerek almıştım.

Ücretsiz 3 aylık deneme başlatsam, 3 ayın sonunda devam etmek istediğimde bu bakiyeyi kullanabilir miyim yoksa illa kredi kartımdan mı çekmek isteyecek?

3) bir hesabı kaç farklı cihazda kullanabilirim? (aile üyeliği olmadan)

• arkadaşlar merhaba. apple music kullanmaya yeni başladım ancak bir sorunum var bazı özgün sanatçılar apple'da yok. bilgisayarımdan apple music'e nasıl atabilirim bunu.
  • Aile üyeliği boş kontenjan var ise uygun fiyatlı, PM lütfen!!!
  • kardeşimle katılmak istiyoruz 2 kişi yer var mı ?
  • phaselis86 P kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarınıza İtunes'u yükleyin, İtunes'a Apple hesabınızla giriş yapın, ardından arvişviniz bölümüne girin pradan da sanatçıkar bölümüne girin. Son olarak dilediğiniz parçaları kaydıraral İtunes üzerine bırakın. İtunes bunları upload edecek ve Apple Music ile dinleyebileceksiniz.

• Apple music’dan Spotify ‘a ya da tam tersi yönde müzik listelerimi nasıl aktarırım?

• ilk entry ya değişmiş yada yanlışlar var. mesela apple müsic de olmayan parçaları da icloud müzik arşivinize yükleyebilirsiniz. nasıl yapılacağını bilmeyen varsa anlatabilirim.

ayrıca apple aile üyeliğini yabancılarla nasıl paylaşıyorsunuz. aynı zamanda paylaştığınız kişiler sizin kartınızla appstore dan başka şeyler de alabilirler. bunu ayırmanın bir yolu varsa da ben bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.shadowx -- 4 Aralık 2017; 16:4:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farevel

Apple music’dan Spotify ‘a ya da tam tersi yönde müzik listelerimi nasıl aktarırım?

SongShift diye bir uygulama var. Cüzi de bir ücreti var, çok başarılı bu konuda.
  • 2 kişi aile kontejyanı katılıcam fiyatı abartmayın bundan bari kar etmiyim diyen varsa yazsın pm atsın

• Konu gördüğünüz üzere bir hayli eski. Son güncellemeler karşısında + ve - yönlerini özet geçebilecek var mı ?
    Ocak ayında taahhütüm bitiyor ve vodafone red pass 10 paketine geçiş yapacağım. Spotify kotadan yemeyecek fakat apple music hakkında bir bilgi yok.
  • ea_wanted kullanıcısına yanıt
    2 kişide ben varım

• 3 aylık deneme sürümüm bitti şimdi bu kontenjan olayı nasıl oluyor ? Eğer oluyorsa bende girmek isterim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben Apple Music Türkiye'ye ilk geldiğinde 3 aylık ücretsiz denemeyi kullanmıştım. Şu sıralar yeniden var fakat aynı hesapla kullanmak istediğim zaman kart bilgilerini soruyor. İlk denememde de vermiştim sorun olmamıştı fakat şimdi 2. kez olunca direkt parayı çeker diye düşünüyorum. Deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Arkadaşlar ben Apple Music Türkiye'ye ilk geldiğinde 3 aylık ücretsiz denemeyi kullanmıştım. Şu sıralar yeniden var fakat aynı hesapla kullanmak istediğim zaman kart bilgilerini soruyor. İlk denememde de vermiştim sorun olmamıştı fakat şimdi 2. kez olunca direkt parayı çeker diye düşünüyorum. Deneyen var mı?

Limitsiz sanal kart ver.

**

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim. Kartı kabul etmiyor o zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Bende çalıştı o şekilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.