Şimdi Ara

GT 525m Minecraft ta kasıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ekran kartım NVIDIA GT 525m fakat oyunda en fazla 7-8 fps alıyorum (minecraft) sebebi nedir nvidia denetim masasında hepsi için yüksek performanslı işlemciyi seçtiğim halde kasıyor sebebi nedir?
    Bir de şurada aynı sorun var şansa pc benimkiyle aynı adam çözmüş fakat ingilizce bir şey anlamadım yardımcı olur belki.
    http://www.minecraftforum.net/forums/archive/legacy-support/1788109-unplayable-on-geforce-gt-525m
    Konuyu ekran kartı bölümüne mi açsam bilemedim.

• Ekran kartı ile alakası var şöyle;
    2 ekran kartı bulunuyor birisi intel hd graphics family diğeri ise nvidia gt 525m sürümüm 1.8 uzun zamandır oynamıyordum oyunu çok değişmiş fakat güzel bir özellik çok yardımcı oldu (oyunun açıldığı ekran kartını gösteriyor) bana resimde görüldüğü gibi oyunu hd graphics ile açıyor fakat benim nvidia denetim masasında ki 3d ayarlarım yapılı (yüksek perf. nvidia işlemcisi) özel olarak minecraftı da seçtim fakat yine olmuyor ilk başta sorun java da zannettim javamda problem vardı silinmiyordu yüklenmiyordu onu çözdüm en son sürümü yükledim ama hala aynı ve az önce ekran kartını gördüm özel olarak hem java hem minecraft seçili ama yine de intel hd graphics ile açıyor ne yapmam gerek
     GT 525m Minecraft ta kasıyor.

Edit; Sistem özellikleri:
    İ5-2430M 2.40GHz
    4 GB Ram
    2 Gb GT 525m ekran kartı 128 bit (entegre olarak hd graphics family)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmaa111 -- 11 Eylül 2014; 16:35:56 >

• aynı sorun bende de mevcut
    6gb ram
    2gb gt540m nvidia ekran kartım var
  • Minecraft kısayoluna sağ tıklanır ve Yüksek Grafik İşlemci ile Çalıştır seçeneğine basılır. Ardından devreye nvidia kartın girmesi gerekir.
  • Bende de aynı kart var gt525m işlemcim i7 2670qm minecraft oynarken arada tık kasıyor lag olabilirmi yada başka bi sorundan mı ? Laptopum : Toshıba satellite l750-1ml

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.