Şimdi Ara

GSS BORCUM 1159TLYE DAYANDI (SSLİ) (SİZDE PAYLAŞIN) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
5
Favori
43.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
227 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 Temmuz'dan beri sigortam var 2019 Ocak'tan itibaren 30 gün yatmaya başladı ama geçen sene Kasım'da GSS yazmışlar 140 TL falan borç var ne alaka anlamadım sanırım sildirebilirim ama uğraşamam şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 6 Aralık 2019; 21:51:51 >
  • 2020 ocak ayından itibaren hastanede tedavi olamazsınız bilginiz olsun.Geçen gün 550 tl ödedim bide faiz işletiyorlar aylık haram zıkkım olsun.İşsizim 1 yıldır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

2020 ocak ayından itibaren hastanede tedavi olamazsınız bilginiz olsun.Geçen gün 550 tl ödedim bide faiz işletiyorlar aylık haram zıkkım olsun.İşsizim 1 yıldır.
    özel hastane dahilmi yoksa devlet mi sadece?
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    Devlet üzerinden elini çekiyor kısacası.Özele gittiğinde devlet katkısı varsa onu vermez herşeyi kendin ödersin.
    3 aydan fazla borcun olmaması gerekiyormuş.

• Benim amcaoğlu 4 senedir işsiz borcunu sildirdi geçenlerde

• TEHET kullanıcısına yanıt
    Borcu siliyormu 25 yas altiysan siliyor yoksa silmiyor bide geciriyorlar gelir testi yapsanda yapmasanda odememen icin :) aclikdan surunuyo olmaniz lazim ailecek :) sacma diyoki pederin maasi var kendi diyon pederin maasi o benlik bi durum yok o bizi baglamaz aileye giriyor diyo cok sacma bisi bu gss :) kadinlarda boyle bisi yok

• Bendede var bi 6 bin kadar :) allah hastaneye dusurmesin :)

• GSS BORCUM 1159TLYE DAYANDI (SSLİ) (SİZDE PAYLAŞIN)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okurken nasıl borç çıkıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

8.30 18.00 arasi okul sonra is diyorsun dogru doğru cok mantikli görüşürüz

Alıntıları Göster
    nasıl bir okul ki 18 e kadar devam ediyor. bizim üniversite 16 da dağılıyordu gündüzcüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

sana hak veriyorum ancak paypal olmazsa malı nasıl satacağız. üreticiler yurtdışı müşteri arıyor. türkiye iç pazarı pazar değil. iyzico parayı 14 gün hesabında tutuyor üstelik dolar ile ödeme alıyorsan daha parayı kendi kurundan yüksek komisyonla dönüştüyor.
    o işi sorma paypal konusu benim için de büyük yaradır. hükümet resmen bizim yurtdışına ürün satmamıza darbe vurdu. şirketler yine yurtdışına ihracat yapabiliyor,ama bireysel olarak yurtdışına bir şeyler satamaz olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

nasıl bir okul ki 18 e kadar devam ediyor. bizim üniversite 16 da dağılıyordu gündüzcüler.

Alıntıları Göster
    gündüzcü mü

hocam ilk okulla karıştırmış olmayasın sabahçı öğleci orda kaldı

günde 2 3 saat de ders çalışmam gerekiyor

yazın 10 saatte zor kalkan adamdım şuan bazı günler vicdan yapıp uyuyamıyorum yatağımdan kalkıp ders yapıyorum 2 saat
  • Şerefsizlerin sanki bir hizmeti var , bir de üstüne borç yazıyolar.Daha farklı kelimeler kullanmak istiyorum ama neyse...

GSS BORCUM 1159TLYE DAYANDI (SSLİ) (SİZDE PAYLAŞIN)

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

2020 ocak ayından itibaren hastanede tedavi olamazsınız bilginiz olsun.Geçen gün 550 tl ödedim bide faiz işletiyorlar aylık haram zıkkım olsun.İşsizim 1 yıldır.
    zaten olamıyorum ki

normalde de kolay kolay olunmuyor

8. sınıfta bisikletten düştüm gözümün altı yarıldı beyin travması geçirdim kadının biri tc kimlik kartım yok diye ameliyata almadı beni bekletti

bu ülkede insan canının değeri yok

ki bana sorarsanız TÜM DÜNYADA TÜM HASTANELER ÜCRETSİZ OLMALIDIR SAĞLIK GİDERLERİ NORMAL İNSANLARIN KARŞILAYAMAYACAĞI GİDERLER BU ÇOK İNSANİ BİR ŞEY BE KARDEŞİM O KADAR VERGİ VERİLİYOR DİYANET BAŞKA ÜLKEYE CAMİ YAPANA KADAR DEVLETE SARAYLAR YAPILANA KADAR SAĞLIK ÜCRETSİZ OLSA NE OLUR YANİ
  • Benim de var. Ödeyeni halı silkeler gibi silkelesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redbaron_1234

Benim de var. Ödeyeni halı silkeler gibi silkelesinler.
    aynen

bakın aha buraya yazıyorum erken seçimde bunların karşılığını alacaklar

hele eyt nasıl bir mağduriyet arkadaş ya

sen adamları yıllarca emeklilik diye kandır sonra maçın ortasında kural değiş
  • Merak etmeyin atıp tuttugunuz devlet siler borclarinizi. Bi tesekkur etmezsiniz etmeyi bilmezsiniz sallamaya karalamaya aliskinsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

özel hastane dahilmi yoksa devlet mi sadece?

Alıntıları Göster
    özele karışamaz,yuh artık onada mı karışacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F5A160BAB

Merak etmeyin atıp tuttugunuz devlet siler borclarinizi. Bi tesekkur etmezsiniz etmeyi bilmezsiniz sallamaya karalamaya aliskinsiniz..
    e tamam işte madem silinecek neden ödesinler?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.