Şimdi Ara

GSS BORCUM 1159TLYE DAYANDI (SSLİ) (SİZDE PAYLAŞIN) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
5
Favori
43.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
227 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz mi mülteciyiz onlar mı çözemedim. Ben ciddi ciddi 10 gün sonra bu ülkede sağlık hizmeti alamıyor olacağım ve yinede borcum katlanmaya devam edecek öyle mi !? Yok mu bunun bi hâl çaresi peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3F3F3RH4T

Biz mi mülteciyiz onlar mı çözemedim. Ben ciddi ciddi 10 gün sonra bu ülkede sağlık hizmeti alamıyor olacağım ve yinede borcum katlanmaya devam edecek öyle mi !? Yok mu bunun bi hâl çaresi peki
    Calismak gerekiyor

Ben 22 yasimdayim uni 3 okuyorum

Babamin ortagi bize kazik atti babamin sigortasini kesti serefsiz

Gecim derdi bir yandan vuruyor devlet bir yandan

Gecen amcama actim durumu ALAMANCİ kendisi burda durumlar kötü diyo git calis diyo shdhsjsjsj ulan 11 dersim var dersler 8 de baslayip 5 de 6 da bitiyor bazen hatta bu pazartesi 6 20de bitecek

Oyle bi ulke iste ama milliyetciligim tamamen bitti 2019da devletin bana saglik hizmeti bile vermedigini gördüm ya bakin buraya yazıyorum ben bir yolunu bulup askerlik bile yapmayacağım

Suan elim ayagim donuyor klima yakamiyorum

Fakirlik zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 20 Aralık 2019; 1:12:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Şeytan diyor ünisine de okuluna da diyip bırak üniyi git sende alamancı ol. Bi akrabam da var aslında almanya da. Zaten bir süredir de düşünüyordum ama emin olamıyorum bür türlü. Yok abi yaşanacak bi yanı kalmadı. Ben aylardır bir kez doktora gitmediğim hâlde borç birikmiş. İlk defa bugün gittim diye de sisteme bugün düştü borç ve İşin bir diğer ironik yanı ise sisteme yeni düşen borcun bide faizi var. Öğrenci adamım ben nasıl öderim bunu. Anladığım kadarıyla 2 yol var; 1.si af, 2.si gelir testinde fakir çıkabilmek. 1. Seçeneği bekleriz ok ama o af gelene kadar hiç bir şekilde muayene olamıyoruz 2020 de. Bu ciddi bir sorun. 2. Seçenek desen bizi fakir ilan edeceğinin garantisi yok. Gel de gözüne uyku girsin, işin yoksa gece boyu araştır dur.

• quote:

Şeytan diyor ünisine de okuluna da diyip bırak üniyi git sende alamancı ol. Bi akrabam da var aslında almanya da. Zaten bir süredir de düşünüyordum ama emin olamıyorum bür türlü. Yok abi yaşanacak bi yanı kalmadı. Ben aylardır bir kez doktora gitmediğim hâlde borç birikmiş. İlk defa bugün gittim diye de sisteme bugün düştü borç ve İşin bir diğer ironik yanı ise sisteme yeni düşen borcun bide faizi var. Öğrenci adamım ben nasıl öderim bunu. Anladığım kadarıyla 2 yol var; 1.si af, 2.si gelir testinde fakir çıkabilmek. 1. Seçeneği bekleriz ok ama o af gelene kadar hiç bir şekilde muayene olamıyoruz 2020 de. Bu ciddi bir sorun. 2. Seçenek desen bizi fakir ilan edeceğinin garantisi yok. Gel de gözüne uyku girsin, işin yoksa gece boyu araştır dur.
    Ben Allah izin verdiği surece ödemeyecegim

Zaten hayatta devletten ne fayda gördük ki

Aldigimin en az 5kati vergi vermişimdir bu ulkeye

Toplum cok guzel somuruyor beni ve ailemi zamaninda devlet 3 dukkanimizi elimizden aldi (uzun hikaye)

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi ben de düşünmüyorum eyvallah ta, yarın öbür gün doktorluk bi durumda ne halt yiyeceğiz. Sildirebilen yok mu hiç? öğrenciyim ben nasıl babamın sigortasından çıkarırlar beni delireceğim gece gece. Hocam cidden çözümü yok mu şimdi bunun

• quote:

Ödemeyi ben de düşünmüyorum eyvallah ta, yarın öbür gün doktorluk bi durumda ne halt yiyeceğiz. Sildirebilen yok mu hiç? öğrenciyim ben nasıl babamın sigortasından çıkarırlar beni delireceğim gece gece. Hocam cidden çözümü yok mu şimdi bunun
    Yok

Bir kac defa sgkya gittim bir de ordaki memurların mobingine ugradim asagilik acimasiz insanlar sokakta gebersek umurlarinda olmaz

https://www.youtube.com/watch?v=SNLz23nGy7Y&feature=youtu.be

• --------------------
    Kalan GSS Prim Borcu
    3.294,71 TL
    --------------------
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Alegria

--------------------
    Kalan GSS Prim Borcu
    3.294,71 TL
    --------------------
    Ss at reis herkes görsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun beyler 2020 yılı itibariyle artık sağlık hizmetlerinden faydalanamıyoruz. Twitter de tt olmaya doğru gidiyor bu konu. Forumda da yeniden bi başlık açıp uplamakta fayda var

• Halkın iradesi halkın seçimi demiyorlar mıydu

• 1000 küsür de bende var, ödeyeni silim silim silkelesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redbaron_1234

1000 küsür de bende var, ödeyeni silim silim silkelesinler.
    VAllaha ben bakmaya korkuyom suan 1600 1700 falan olmustur of of of

Lan o para bende olsa gider telefon alirim zaten benden olmayan parayi istiyorlar yav

• Şu an gss borcu olanlar da yıl sonuna kadar hastanelerde muayene olabiliyor sanırım. Benim borç da katlanmaya devam ediyor. 2000'i geçmiştir. Erken seçim olursa belki silerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Şu an gss borcu olanlar da yıl sonuna kadar hastanelerde muayene olabiliyor sanırım. Benim borç da katlanmaya devam ediyor. 2000'i geçmiştir. Erken seçim olursa belki silerler.
    O 2019da bitti morug

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

O 2019da bitti morug

Alıntıları Göster
    31 Aralık 2020'ye kadar uzattılar sanırım.
    https://www.emlak365.com/ekonomi/corona-virus-ile-onlemler-kapsaminda-gss-borclari-silinecek-mi-h28132.html

• Borcu çığ gibi birikenlere soruyorum, kaç yaşındasınız ve neden bir işe girmiyorsunuz?

• Benim 680 falan. 8 aylık birikmiş sonra işe başladım zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: moritanyalı

Borcu çığ gibi birikenlere soruyorum, kaç yaşındasınız ve neden bir işe girmiyorsunuz?
    Yas 22 okuyorum ondan girmiyorum

Hem girsem de nereye gireceğim is mi var özel sektörde amerikadaki gazete dagitici cocuk burdaki doktordan daha cok alim gucune sahip

• Bu yasanın hala 2012 den beri sürdürebilirliliğini anlamlandıramıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

Bu yasanın hala 2012 den beri sürdürebilirliliğini anlamlandıramıyorum.
    Halk bilincsiz

Adami oyle bir seviyorlar ki kardesiyle anasi babasiyla kusenler var

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.