Şimdi Ara

GSS BORCUM 1159TLYE DAYANDI (SSLİ) (SİZDE PAYLAŞIN)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
461
Cevap
8
Favori
40.714
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GSS BORCUM 1159TLYE DAYANDI (SSLİ) (SİZDE PAYLAŞIN)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3038 Mesaj
    İnternet kota mevzusunda olduğu gibi GSS prim borçları için de bir hal arayışına girişilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hw Specs; Intel i7-2600K @5.0 GHz / Asus P8Z68 Deluxe / 24GB Corsair-G.Skill DDR3 2133 MHz / Asus Strix GTX 1080 O.C 11Gbps / Eizo Foris FG2421 120Hz-240Hz & Samsung SA550 / 2x Intel DC S3700 100GB SSD - OCZ Vertex4 120GB SSD – 2x WD Green-Black 1TB HDD / Razer Blackwidow Chroma v1 / James Donkey 007 / CM Cosmos 1000 / Logitech C920 Fhd Webcam
  • Yarbay
    2553 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokuba

Donanım haber bunu neden kaldırmıyor? fetocumu yoksa donanımhaber? Böyle paylaşımlar, sorgulamak şikayet etmek filan yüce ahlak sahibi akapeli Allah dostlarını, efendilerimizi, efendimizi kötü gösteriyor donanım haber alırlar bak aklınızı, her zaman olduğu gibi gereğini yapın hadi bakayım aslan parçaları.
    VAllaha ben de saskinim kac gundur silmediler konuyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: gokuba

Donanım haber bunu neden kaldırmıyor? fetocumu yoksa donanımhaber? Böyle paylaşımlar, sorgulamak şikayet etmek filan yüce ahlak sahibi akapeli Allah dostlarını, efendilerimizi, efendimizi kötü gösteriyor donanım haber alırlar bak aklınızı, her zaman olduğu gibi gereğini yapın hadi bakayım aslan parçaları.
    VAllaha ben de saskinim kac gundur silmediler konuyu

|
    |
    Suriyelilere zencilere afganlara bedava sağlık hizmeti kendi vatandaşına parayla kısmi yarım yamalak hizmet alıyorsun, kendi vatandaşını bu kadar salak yerine koyan başka bir ülke varmı acaba

Aileler için İşsiz Evlat Vergisi

Gelir Testi başlı başına bir facia...
    Gelir kalemi bolca var gider kalemi tam olarak yansıtılmıyor.
    Ayrıca gss borcunu aktif olarak ödemeyen ile işsiz sayısı birbirini tutmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 8 Aralık 2019; 22:11:24 >
    |
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    ödemeyin otomatik olarak siliniyor :D

|
    |

Orijinalden alıntı: hasansabbah2

ödemeyin otomatik olarak siliniyor :D

wuuhahaha reis çok iyi yırtmışsın nasıl oldu bu
    Ne olacak bu durum? Bir zamanlar bu anlamsız, mantıksız çalış yada çalışma zorunlu sağlık ödemesini çıkaranlar yeri geldi, biz bu gss borçalarını sileceğiz dediler ama ne oldu borçlar faiz ile katlanarak artmaya devam ediyor. Bir bakın bakalım e-devlette gss prim borcu olmayan kaç kaldı? Bu haksız ücreti ödemek istemiyorum ama gün geçtikçe faizle artan borç canımı sıkıyor. Çalışmadığım halde benden istenen para ve üzerine işletilen faiz hangi hakla bizden isteniyor, artık yeter.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: fromhellhound

Suriyeli olamadık.
    Türkiyede suriyeli olmak suriye premium paketi gibi bir şey

suç işlesen ceza yok

aylık maaş

sıfır vergi

beleş sağlık

beleş ilaç

hayat suriyelilere güzel nasılsa biz ödüyoruz
    |
    |

Şuan sigortalı çalışıyorum. Sanırım 2020 ocak ayından itibaren sigortalı olmama ragmen sağlık hizmetinden yararlanamicam.

|
    |
    Hiç ödemedim ödemem...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    126 Mesaj
    Hayatım boyunca kurumlara borçlu olduğum her kuruşu ödedim. Ne bir bankayla ne başka bir şeyle sorun yaşadım. Ama bu GSS olayı enayilik oluyor bana göre. 2016 Kasım - 2017 Haziran ayları arası çalışamadım resmi olarak. Çünkü şu anda çalıştığım devlet üniversitesinde kadro kazandım ve güvenlik soruşturmam 6 ay sürdü. Sağ olsun bayağı bir GSS borcu çıkardılar bana o sürede. Ödemedim, faiz binmeye devam ediyor. 800 TL'ye dayandı. Ödemeyeceğim. Maaşımdan keserlerse dava açacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalchesh -- 8 Aralık 2019; 23:33:30 >
    |
    |
    Anakart: Asus Prime x299-Deluxe CPU: Intel Core i9-10920x GPU: Asus Strix 1080TI 11G RAM: HyperX Predator 32GB (4x8GB) 3000MHz NVME M2 SSD: Samsung 970 Evo 500 GB SSD: Samsung T5 500GB SSD CPU AIO: Corsair H115i GPU AIO: Thermaltake Water 3.0 360 ARGB Sync PSU: Seasonic Prime 850W 80 Platinum Kasa: Corsair Graphite 780T Beyaz Fanlar: 4x Corsair LL120 RGB, 3x Corsair LL140 RGB, 3x BeQuiet! Silent Wings 3 120, 2x Silent Wings 3 140 Işıklandırma: 4x Corsair RGB LED Strips Monitör: Dell S2417DG G-Sync UPS: FSP Champ 3KVA 2700 WATT Online TV: Samsung UE-49KS8500 DAP: FiiO X5 3rd Gen DAC/AMP: Topping DX7s IEM: FiiO F9 Pro Headset: Sennheiser HD650 Drop Version, Audio Technica ATH-M50X Ses Sistemi: Edifier R2700 Tel: Samsung Galaxy S9 Plus Laptop: MSI PS42 MODERN 8RC Ebike: Alba Fold Comfort
  • Yarbay
    2455 Mesaj

Arkadaşın 25 yaş öncesi borçları sıfırlanmış. Muhtemelen üni okuyor. 25 ten sonra okusan da boş takılsan da her türlü öpüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 9 Aralık 2019; 0:45:19 >
    |
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2553 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Arkadaşın 25 yaş öncesi borçları sıfırlanmış. Muhtemelen üni okuyor. 25 ten sonra okusan da boş takılsan da her türlü öpüyorlar
    Babasinin sigortasi vardir

Benim yok

Pasa pasa odeyeceksin diyorlar

Ama sorun degil zaten ben fazla yaşamam

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Suriyelilere zencilere afganlara bedava sağlık hizmeti kendi vatandaşına parayla kısmi yarım yamalak hizmet alıyorsun, kendi vatandaşını bu kadar salak yerine koyan başka bir ülke varmı acaba
    Ya da kendisini bu kadar salak yerine koyduranda denilebilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: karayelpoyraz

Arkadaşlar bende baktımda 201708 dönemi yani 2017 nin Ağustos ayından bu yana tabi tutuluyorum ki ben o sene üniversiteye başladım. 98 doğumluyum suan 21 yaşında 2.sınıf öğrencisiyim hiç af falan da gelmemiş her ay sisteme işlemiş.

Yıl başından önce SGK ya gitmeye çalışıcam bu borç silinir mi ? Yani o dönemden bu yana ful öğrenciyim, annemin emekli maaşı var oda asgari ücret bile değil. 1600 tl.

Yardımcı olacak var mı
    Ogrenci belgenle sgk ya git silerler

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.1 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930

• Yarbay
    3167 Mesaj
    Suriyeli olamadık.

|
    |
Reklamlar
kolayoto.com
emek server
bankalar.org
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.