Şimdi Ara

GSS 81 lira saçmalığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
1
Favori
8.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gss borçları silmişler 3 gün sonra yine aynı borçu yine yazmışlar bana lan rakam hayla duruyorr dalga geçiyorlar milettle şakacı hükümet bu babayı öderim ben o borçu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredydexter -- 4 Nisan 2017; 17:51:26 >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Hertürlü zorluğu gördüm için rahat olsun. Şükretmesini öğrendiğin gün anlarsın ne demek istediğimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Hertürlü zorluğu gördüm için rahat olsun. Şükretmesini öğrendiğin gün anlarsın ne demek istediğimi.

Konuyu şükretmeye getirdiğine göre dediklerimi anladın da işine gelmiyor. Mesele şükretmekse o yukarıda örnek verdiğin afrikalı işçilerde şükretmeli.

Yalnız böyle şükredin diye gidip bu ülkede bahsettiğim şartlarda çalışanlara söyleme. Senin gibi her türlü zorluğu gördüğünü düşünenlerin beklemediği cevaplar verirler.
  • Hizmet olarak iyi bir hizmet lakin zorunlu yapılması saçma isteyen kullansın isteyen kullanmasın. Hasta olan istemeyen özel hastanaye gider tedavisini olur.

İsteğe bağlı olmalı kısaca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomi, ülke gelişiyor ama ülke işsiz vatandaşına sağlık hizmeti için 53 tl para kesiyor. Sen çalışıyor musun diye soruyor hayır çalışmıyorum diyor vatandaş o zaman anandan babandan alırım bu parayı diyor.

Çok güzel lan bu Yeni Türkiye
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Ülkede çalışma şartları kötü diyosun, beterin beterini görmüyorsun. Bekliyonuz, oturun biyerde her ay para girsin cebinize.
  • quote:

Ülkede çalışma şartları kötü diyosun, beterin beterini görmüyorsun. Bekliyonuz, oturun biyerde her ay para girsin cebinize.

He he tabi herkes öyle bekliyor. Dediğim şartlarda çalışan kimse yok bu ülkede zaten.
  • Hocam CV atayım beni de şirkete aldır bilgisayar müh. son sınıfım. Türkiye'de asgari ücrete çalışacağıma sizin orda karın tokluğuna çalışırım. Hemen hemen aynı kapıya çıkıyor zaten.
  • bunu bu forumda 200 seferin üzerinde yazdım söyledim isterse 1 TL olsun ödemeyin kesinlikle ödemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

bunu bu forumda 200 seferin üzerinde yazdım söyledim isterse 1 TL olsun ödemeyin kesinlikle ödemeyin

+1
  • GSS prim borçları nasıl silinecek

GSS’ye başvurmayan 4.5 milyona yakın kişinin toplam 12 milyar lira prim borcu bulunuyor. 2012’den beri gelir testine girmeyen bir kişinin borcu 20 bin lirayı buluyor. Yeni düzenleme ile geçmişe yönelik ceza ve faiz siliniyor, borç aylık 53.33 liradan yeniden yapılandırılıyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gss-prim-borclari-nasil-silinecek-40417143
  • Hayiri bas

• quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

quote:

Nesi saçma sence ? Evine giren para kişi başı asgari ücretin 3te 1inden fazlaysa 53tl verip ailende sigortası olmayan herkesi sigortalı yapıyorsun. 3te 1inden azsa ücret ödemiyorsun.
    Aldığın nefesi bile vermenin garantisi yokken bu devirde aylık 50tl kimseye koymaz.

1 milyon tl geliri olan babanın çocuguda : 53 tl ödeyecek

1404 tl asgari ücretli babanın işsiz çocuguda : 53 tl ödeyecek

bu mu sosyal devlet?

elin 4 milyon arabı neden bedava tedavi oluyor, neden 25 milyar dolar harcanıyor,yetmedi birde afganlar geliyor.

iyi uykular sizlere :)

ya hocam bırakın şunları. bunların akarı var o partiden o yüzden 53 tl onlara koymaz. nasılsa araya tanıdık sokarlar o 53 tl yi de ödemez bunlar. o değirmenin suyu kesildiği gün nasıl satarlar o savundukları düşünceleri siz bile şaşırırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

quote:

Nesi saçma sence ? Evine giren para kişi başı asgari ücretin 3te 1inden fazlaysa 53tl verip ailende sigortası olmayan herkesi sigortalı yapıyorsun. 3te 1inden azsa ücret ödemiyorsun.
    Aldığın nefesi bile vermenin garantisi yokken bu devirde aylık 50tl kimseye koymaz.

1 milyon tl geliri olan babanın çocuguda : 53 tl ödeyecek

1404 tl asgari ücretli babanın işsiz çocuguda : 53 tl ödeyecek

bu mu sosyal devlet?

elin 4 milyon arabı neden bedava tedavi oluyor, neden 25 milyar dolar harcanıyor,yetmedi birde afganlar geliyor.

iyi uykular sizlere :)

ya hocam bırakın şunları. bunların akarı var o partiden o yüzden 53 tl onlara koymaz. nasılsa araya tanıdık sokarlar o 53 tl yi de ödemez bunlar. o değirmenin suyu kesildiği gün nasıl satarlar o savundukları düşünceleri siz bile şaşırırsınız.

aynen

• Hâlâ bu çarpık sistemi savunanlar var.

Hükümeti kusursuz görüp savunanlarla aynı kişiler. Şaşırdık mı? Hayır.

O yüzden en güzeli cevap vermeyin, yanlarına not düşün. Çok da ileri giderlerse bloklayıp geçin.

Üstte arkadaşın dediği gibi, 1 TL bile olsa ödenmemeli. Bu sistem başlı başına saçmalık.
  • bu gss yi savunan arkadaşlar gerçekte karşıma çıkıp savunsa ölümüne dalarım valla. işsiz kaldım iş yok suçlusu ben miyim?
  • İster 53 ister 533 ister 5333 olsun, tek kuruş ödemem.
  • quote:

Sen öde 53 tl yi suriyeli kardeşlerin bedava tedavi olması lazım dokunmaz canım 53 tl nedir ki

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    İnşallah bizim ülkemizde iç savaş çıkmazda dilini bile bilmediğimiz topraklarda millete avuç açmayız.
  • quote:

İnşallah bizim ülkemizde iç savaş çıkmazda dilini bile bilmediğimiz topraklarda millete avuç açmayız.

zengin arap ülkeleri ne kadar mülteci almış?resmi rakamları getir bize

*sudi arabistan,katar,bae,bahreyh aldığı mülteci sayısı,yardımlarını ispatla bize ?)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.