Şimdi Ara

Gsmart Akta A4 kullanıcı yorumlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay oldu cihazı kullanıyorum.batarya suresi dışında fiyatını hakediyor.kasa oldukça sağlam.fotoğraf kalitesi çok iyi değil ama yakın çekim makrolar mükemmel.şebeke iyi çekiyor.Wi-Fi o kadar kuvvetli sinyal almıyor.fiyat bimekste 475 TL.bu fiyata alınacak en iyi telefon diyebilirim.lollipop yüklemeyi deneyip sonucu bildirecegim.yedek parça sorunları olacağı kesin pazarda bu kadar az satılan telefonun parcalari bulunmaz.pili bulmak bile sorun olur.6 ay daha kullanıp satmayı düşünüyorum.cep telefonu için teknolojik omur 1yili geçmiyor zaten.her yıl 2000 TL vermekten iyidir.8 çekirdek işlemci hızlı grafik işlemci de iyi.asphalt 8 çok güzel oynanıyor hiç donma takılma yok.chrome tarayıcı jet gibi.video izleme sorunsuz.dokunmatik tepkisi mükemmel.1gb RAM bazen donma sorunu yapabiliyor.FM radyo başarısız.on kamera çok iyi.sizlerden de yorum bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maalesef lollipop yükleyemedim.4.4.2 ye devam kit kat ile idare edicez.açıkçası forumlarda okuduğum kadarıyla lollipop yüklenen herhangi bir mtk6592 telefon bulamadım.htc desire 816 var birtek.onun da romunu bulamadım.Bu telefonun kamerası gece karanlık çekimlerde çok başarısız gerçekten.Flaş ışıgı da zayıf kalıyor.ama dediğim gibi bu fiyata da başka bir telefon yok böyle performanslı.discovery air var ama onun fiyatı da 800 TL yani % 40 daha pahalıya geliyor.Ancak dünya genelinde pazarlama yapılamamış bir telefon.yani ne kadar üretilmiş bilmiyorum ama xda developers de bile tanınmıyor cihaz.Yazılım desteği yok.Yedek parça desteği de olmayacağı belli.Tavsiye edebileceğim bir cihaz değil açıkçası.Gigabyte marka olarak güçlü ve tanınmış ama cep telefonu konusunda maalesef sınıfta kalmış.Asus bu konuda oldukça öne çıkmış durumda.
  • Bir kaç aydır kullandığım akta a4 'ün bir artı yanını da iletmek istiyorum.İşim gereği her gün birkaç iphone ekranı değiştiriyorum.İphone6 kırılmaz cam bile olsa kırılıyor.Samsunglar daha az ancak onlarda yere düşünce kırılma fazla.Benim akta a4 en az 20 kere yüksekten yere düştü(telefonu montun üst cebine koyuyorum veya yan cebine ama hep oradan düşüyor).Yani çok sağlam bir telefon.Hakkını yememek lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.