Şimdi Ara

GSM Onayı 'Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti' hatası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
4
Favori
27.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende profilimde değişiklikler yapmak istemiştim ama cep numaram eski numaram. bu numarayı nasıl değiştirebiliriz yada kim yapcak acaba
  • Bende de aynı sorun var. Benim de cep numara hakkımı temizler misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecruit

bende profilimde değişiklikler yapmak istemiştim ama cep numaram eski numaram. bu numarayı nasıl değiştirebiliriz yada kim yapcak acaba

evet benimde aynısı telefon nonu siler misiniz? lütfen
  • telefon kodu bir saat içinde içinde gelir diyorsunuz,birer gün arayla tekrar tekrar istedim yine gelmedi.şimdi de hakkınız kalmadı diyor.bu sorunu ne zaman çözmeyi düşünüyorsunuz,bilgi verirmisiniz.ya da ben forumdaki bütün başlıklarda bu konuyu açayım mı?
    saygılar...
  • Aynı hatayı ben de alıyorum başka bir numara girmem gerekli. Sıfırlar mısınız?
  • bende de aynı sorun var yardım eder misiniz
  • hala bekliyoruz...
  • kimse yoook muuu?
  • Yav DH yöneticileri..Cep telefonumu değiştirmek ve ya silmek istiyorum..Nasıl yapacağımmm yavvvvvv nerdesiniz???
  • tatile mi çıktınıııızz.er ler pm atıyor,koca teğmen olduk bizde icraat yok.konularda pm atamıyoruz diye açıklama yapmaktan rezil oluyoruz.
    nerde bu devlet, nerde bu millet.Yöneticimiz Uyuyormuuuuu????
  • quote:

Aynı hatayı ben de alıyorum başka bir numara girmem gerekli. Sıfırlar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Eski numaranızı sildim.

aynı sorun herkesde var .daha uzun sürecek mi 1 hafta oldu.lütfen bir el atın bu konuya...
  • Arkadaşlar GSM onay haklarınız yenilendi. Bu konuya yazdıktan sonra GSM onayı yapmış bazı arkadaşlarımızın sisteme girdiği numaraları silinmiş olabilir. Tekrar GSM kod alma hakkınız olduğu için onay yapabilirsiniz. Halen sorun yaşayan varsa lütfen konuya yazsınlar ilgilenelim.

İyi günler.
  • Sayın @rds telefonuma gelen onay kodunu yazıyorum yanlış kod diyor ama doğru yazdığımdan eminim 3 kezde denedim ne olaca şimdi hakkımın yenilenmesini istiyorum acilen şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackElantra -- 15 Temmuz 2011; 19:39:19 >
  • Bende numaranızı değiştireme hakkınız doldu uyarısı alıyorum. Hakkımı sıfırlar mısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Arkadaşlar GSM onay haklarınız yenilendi. Bu konuya yazdıktan sonra GSM onayı yapmış bazı arkadaşlarımızın sisteme girdiği numaraları silinmiş olabilir. Tekrar GSM kod alma hakkınız olduğu için onay yapabilirsiniz. Halen sorun yaşayan varsa lütfen konuya yazsınlar ilgilenelim.

İyi günler.

hocam sağol yenilemişsin ama onay kodu mesajı gelmiyor telefonlara.hemen gelmez dediğinizi duyar gibi oldum,fakat 24 saat oldu. az önce tekrar istedim.yine gelmezse, bu sefer de hakkınız bitti diyecek daha öncekilerde olduğu gibi.ya kendi telefonunuzdan siz gönderin ya da çözün şu problemi bir zahmet.lütfen rica ediyorum.
    saygılar...
  • GSM onay hakkımı yenilermisiniz yanlış diyor.
  • hocam bende yanlış girdim diye değiştiremiyorum bi ilgilenseniz
  • banada kod gelmedi admin numaramı verdim ama kodu tekrar gönderemiyorum
  • Benimde aynı durum benimkini de sıfırlar mısınız ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.