Şimdi Ara

Gsm geçmişini öğrenme (Mesajlar) Savcılık ile (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
8
Favori
327.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xxecemxx

Tesekkurler bırde casus programı dıye bırsey varmıs bu sekılde telefon konusmaların dınlenebılıyormus. bunu nasıl yapıyorlar pekı telefonumda boyle bır program varmı yokmu nasıl anlarım cunku sesım yankılanıyor ve kesılmeler oluyor konusma yaparken. bu konuda bılgınız varmı?

hattınız ya da karşıdaki kişi avea ise normal :)
  • hattım avea telefon blackberry hatta aılemın uzerıne. nasıl anlıycam pekı varmı yokmu boyle bırsey
  • 8520 model
  • çok pimpirikli olmamak gerek. terör eylemine karışmadıysanız, adam bıçaklamadıysanız devlet sizin telefonunuzu dinlemez

casus programdan korkuyorsanız özelliksiz bir telefon kullanın, kimse program falan yükleyemez.
  • hat detayı her şekil çıkar netten onu bende yaptım bilyorm ama netten sadece kime hangi numaraya mesaj yazılmış hangi numara aranmış dakkasına saniyesne kadr görünüyo.. ama asıl konu içerik mesela mesajda "geliyorm beni şurda bekle" yazdn bu netten görünmez bu mesaj hakimle savcıyla yasal yolla görünürmü???? lütfen acil cevappp!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamzademirr

hat detayı her şekil çıkar netten onu bende yaptım bilyorm ama netten sadece kime hangi numaraya mesaj yazılmış hangi numara aranmış dakkasına saniyesne kadr görünüyo.. ama asıl konu içerik mesela mesajda "geliyorm beni şurda bekle" yazdn bu netten görünmez bu mesaj hakimle savcıyla yasal yolla görünürmü???? lütfen acil cevappp!!!!!

hat mahkeme kararı ile takip ediliyorsa görünür.
  • hat bir aydır kullanılmıyo diyelimki bugün hattı takibe aldılar takip süresi içindeyken belki görülebilr peki takibe alındıktan önceki aylarda mesela önceki 6 aylık döküman mesajda yazılanlar çıkarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

quote:

hat detayı her şekil çıkar netten onu bende yaptım bilyorm ama netten sadece kime hangi numaraya mesaj yazılmış hangi numara aranmış dakkasına saniyesne kadr görünüyo.. ama asıl konu içerik mesela mesajda "geliyorm beni şurda bekle" yazdn bu netten görünmez bu mesaj hakimle savcıyla yasal yolla görünürmü???? lütfen acil cevappp!!!!!

hat bir aydır kullanılmıyo diyelimki bugün hattı takibe aldılar takip süresi içindeyken belki görülebilr peki takibe alındıktan önceki aylarda mesela önceki 6 aylık döküman mesajda yazılanlar çıkarmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

quote:

hat bir aydır kullanılmıyo diyelimki bugün hattı takibe aldılar takip süresi içindeyken belki görülebilr peki takibe alındıktan önceki aylarda mesela önceki 6 aylık döküman mesajda yazılanlar çıkarmı

çıkmaz
    sadece kime mesaj atmışın kimden mesaj almışın o çıkar. içerik olmaz
  • Kimse kimseyi ozel hayatından dolayı dinleyemez. Hiç bir hakîmin buna izin gercegini sanmam. Ozel hayatın gizliliğinin ne sebeplerle ve nasıl sinirlanacagi anayasanın temem hak ve ödevler kısmında yazar.

Ancak sizi dinlemek isteyenlerin çok önemli yerlerde tanıdıkları varsa (savcı, hakim,siyasetçi, GSM firması üst düzey çalışanı vb) Bu hakkınızın ihlal edilme şansı çok az da olsa vardır. Bu durumda bile ileride dava açabilirsiniz bu hakime vb.

Fakat paranoyak olmanıza gerek yok kimse kimseyi kolay kolay operatör aracılığıyla dinleyemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkasdaslar benimde soyle bi sorum var simdi bu kayit altina alinan bilgileri sildirebilmek mumkunmudur acaba yada bi sekilde ulasilmasini tamamen engellemek mumkun olabilirmi su an gercekteen mumkunse bunu yapmam gerek cunku basimizda cok buyuk bir olay sonu adam oldurmeye varacak derecede buyuk bir durum soz konusu
  • s.a beyler hanım lar bnm basımda da aynı dertten mevcut ama bnm kı bayagı derın bı mevzu sımdı savcılık benım numaradan ismimi ögrene bılırmı fakat bn haattı kapatsam veye numarayı degıstırsem yıne bulurmu
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    @Bukalemun ben bırsey sorabılır mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shnz

@Bukalemun ben bırsey sorabılır mıyım

merhaba

2012 konusu ve bilgi varsa sorabilirsiniz
  • beyler 4 gün önce bir numara bana çağrı atmıştı,
    kaydetmeyi unutmuşum, arama geçmişini silince gitti, o
    numaraya nasıl ulaşabilirim, uygulamalarla vs. öğrenebilir miyim? çok önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: İğrenç Espiri Uzmanı

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog77

Adli bi olay yoksa yapabilme ihtimalleri kesinlikle yok. Tanidiklari vasitasiylada yapamazlar...

+1923

telefonu kullananların ya da hat sahiplerinin bir suça ya da adli vakaya karışmış olmaları gerekir onun dışında kayıtları kimse alamaz

alan olursa da zaten öyle herkese gösterilmez, mahkemeye sunulur, özel hayatın gizliliği denen bişey var

turkcell genel müdürlüğünde çalışmış birisi olarak şunu diyeyim,genel müdürlükte çok sağlam bir tanıdığın varsa msjlarıda konuşma kayıtlarını herşeyi alırsın...

peki kapanan hattın geçmiş sms içeriğini belli bir tarihe kadar mı öğrenebiliyoruz yani bir zaman aşımı süresi var mı ? bilginizi paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler
  • LÜTFEN YARDIM EDEN SAHTE FACEBOOK HESABIYLA BIRINI HIRSIZ DIE ŞEYLER DEDIM LÜTFEN YARDIM EDIN SAVCILIĞA VERECEK BENI AVUKAT FELAN TUTMUŞ NE YAPABILIRIM

• Biraz geç oldu ama GSM operatörü eğer mesajları verirse onlara özel hayata müdahaleden dava açabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.