Şimdi Ara

GSM değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaki kayıtlı numarayı değiştirmek istiyorum, bulamadım nereden değiştirilebileceğini.

Kaç gündür ilan açamadım bu yüzden, arkadaşlar bir yardımcı olursa sevinirim.

• Adminlerden yardım bekliyorum
  • aynı sorundan bende muzdaribim. telefon numaramı değiştirdim,diğer numaramı artık kullanmayacağım fakat buradan değiştirmeyi bulmaya çalışıyorum öncelikle daha sonra iptal edeceğim o hattı mı ??
  • aynen
  • Dün @rds ye pm attık biz de cevap bekliyoruz herhangi bir açıklama yok şuana kadar ya da görmedim. Umarım bu sorun kısa süre de çözümlenir.
  • Bende Telefon Numaramı Değiştirdim Şimdi Konuları Güncellerken veya ilan açarken Gsm onayı istiyor Nasıl Düzelticeğiz Bir Çözüm Sunulmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Order Kotan

Bende Telefon Numaramı Değiştirdim Şimdi Konuları Güncellerken veya ilan açarken Gsm onayı istiyor Nasıl Düzelticeğiz Bir Çözüm Sunulmalı

Aynen öyle, yeni konu açmak istiyorum. Bir türlü numaramı değiştiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut_celebi

quote:

Bende Telefon Numaramı Değiştirdim Şimdi Konuları Güncellerken veya ilan açarken Gsm onayı istiyor Nasıl Düzelticeğiz Bir Çözüm Sunulmalı

Bana Bir Arkadas Yardımcı Oldu Sorunu Çözdüm Sayılır Sağ Üst Tarafta Forum Destek Bölümünden Mesaj' Şeklinde Sorununuzu Olumlu Yanıtlıyorlar Ardından Gsm yenileyebiliyorsunuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aykut_celebi

quote:

Bana Bir Arkadas Yardımcı Oldu Sorunu Çözdüm Sayılır Sağ Üst Tarafta Forum Destek Bölümünden Mesaj' Şeklinde Sorununuzu Olumlu Yanıtlıyorlar Ardından Gsm yenileyebiliyorsunuz

Teşekkürler. Destek birimi tarafından düzeltildi.

• Benimde numaram değişmesi gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.