Şimdi Ara

GSKILL RIPJAWS5 2x8GB DDR2400Mhz IZMIR 450TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık uc senedir kullandıgım ramleri rgb li ve daha yüksek frekans bi rame gectiğim için satıyorum fiyat pazarlıksız 500tl dir izmir içi elden diğer illere once havale-eft olmak üzere kargo yapılır.
    Pazarlık takas teklif etmeyiniz sadece nakit olarak satılacaktır INDIRIM YOKTUR.
    450TL lik fiyat 1 hazirana kadar geçerlidir 2 haziranda fiyat tekrar 500 tl olacaktır.

Ramlerin hiçbir sorunu yoktur oc yapılmamıstır xmp profilinde kullanılmıstır.
    Çift olarak satılıktır tek alım teklif etmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperchondriac -- 29 Mayıs 2020; 13:51:7 >

• Seri nosunu kapatmanın mantığı nedir ? seri nosunu kopyalıyorlar mı? Garanti desen zaten bitmiş.
  • Tedbir amaclı genelde sattığım ikinci el ürünlerin seri no sunu gizlerim teşhir etmeye gerek yok kotuye kullanım olabilir.

Ben ramlerin garantilerini ömür boyu diye biliyorum 2 sene mi?
  • 175 TL fark için ikinci el almak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok ararsan 580 tl ye G.Skill RipjawsV Kırmızı 16GB(2X8) 2400Mhz DDR4 şu arkadaşı bulabilirsin :) hayırlı işler.
  • @webefekt001 ile anlaşılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burgfb

Seri nosunu kapatmanın mantığı nedir ? seri nosunu kopyalıyorlar mı? Garanti desen zaten bitmiş.
    Ramler dual-kit değil biri mar diğeri jul üretimi arkadaşın ilan başlığı 2x8 değil 2 adet 8 gb ram demesi lazımdı.dual-kitleri seri noları arka arkaya olur.aynı banttan aynı toleransta çiplerle üretilir testleri geçemeyenler single olarak satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qwertyu35 -- 3 Haziran 2020; 0:10:46 >
  • Dual kit degil ramleri 2 ay arayla almistim ve ikisini de senelerce sorunsuz dual channel kullandim alacak kisinin de sorun yasayacagini dusunmuyorum. Zaten bir sey gizledigim ya da yaniltici davrandigim da yok her sey fotograflarda acik ramlerin model numaralari birebir aynidir. Bu ustun dikkatinizi farkli konularda kullanmaniz daha isinize yarar. Ramler @webefekt001 e satilmistir hayirli olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • satıldıysa belirtirsen iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.